تلخ رقابت ها یک یادگاری از NBA گذشته

قسمت 5 از ESPN مستند “آخرین رقص” اختصاص داده شده بود به اواخر Kobe Bryant. در پی مرگ او slivers از دوستی او با مایکل جردن عمومی تبدیل شده اند. اردن چشم پر از اشک سخنرانی در برایانت یادبود نشان داد که آنها به نام و ارسال پیامک به یکدیگر در تمام ساعت صحبت کردن در بسکتبال و هر چیز دیگری که آنها نه فقط توصیف همکاران اما دوستان واقعی.

قسمت برجسته NBA سابق مدافعان پیوند در بازی های المپیک, backslapping و صحبت با صدا غذا خوردن در همه ستاره بازی ها, ارائه, نادر, پشت صحنه لنز به NBA برادری unfurling به ندرت اذعان شباهت بین گذشته و حال: با وجود آنچه را که انسان فریاد در شما از داخل خود تلویزیون می گوید, کرم NBA محصول همواره دوستان است.

ستاره وارد کردن هر یک از دیگر مدار و جذب به سمت هر یک از دیگر. دوستی و کینه یک محصول جانبی طبیعی از هر گونه تنگ گره اکوسیستم از مردان که می تواند تنها به یک دیگر است. آنها در دادگاه اما از آن آنها اغلب به اشتراک گذاری منحصر به فرد همان منافع و سوء ظن. آنها به کمک یکدیگر حرکت جاده کمتر سفر.

کوبه و اردن بودند, دوستان, درست مثل لری پرنده و سحر و جادو جانسون در نهایت دوستان درست مثل چگونه Dwyane وید و جیمز LeBron دوستان درست مثل جعفر Morant و صهیون ویلیامسون هستند. “آخرین رقص” است که آمیزه ای از رقیب سابق — سحر و جادو, پرنده, جانسون, Charles Barkley — پرداخت یکدیگر احترام متقابل است. در واقع تنها احساس تلخی به تحمل دهه شده اند بین خریداران و “پسران بد” پیستون است.

در حالی که بازیکن NBA رقابت قطعا احساس می کنم مثل یک اثر را سرزنش نمی کند بازیکنان است. سرزنش تغییر دامنه از رسانه ها را تحت تاثیر قرار. مشکل این نیست که بازیکنان امروز هستند. این است که ما می دانیم آنها دوستان است. آن را سخت به تصور کنید که آنها مایل به تبدیل هر یک از دیگر سران در دادگاه.

Michael Jordan of the Chicago Bulls eyes the basket as he is guarded by Kobe Bryant of the Los Angeles Lakers during a game in Los Angeles. (Vince Bucci/AFP via Getty Images)
مایکل جردن شیکاگو بولز چشم سبد به عنوان او محافظت شده توسط کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز در طول یک بازی در لس آنجلس. (وینس Bucci/خبرگزاری گتی ایماژ)

دو تا از معروف ترین مردان در امریکا جردن و برایانت را در یک زمان سخت تر نگه داشتن دوستی خود را یک راز در سال 2020 است. برخی از رسانه های اجتماعی مدیر را تصادفا دو افسانه ambling از طریق تونل در یکی از بسیاری از اواخر شب که برایانت در انتظار اردن پس از دو مربع ، به یاد داشته باشید زمانی که کوین دورنت و Kyrie Irving برانگیخته اخبار چرخه با صحبت کردن در یک راهرو ؟

عامل مهم دیگر: آزادی که باعث می شود دوستی های بیشتر مهم و جذاب است. دورنت و ایروینگ کشیده هیچ مشت در هر یک از دیگر در سال 2017, NBA, فینال, اما آنها تیم در تابستان گذشته ، D’angelo راسل و کارل-آنتونی شهرها در بر داشت راه خود را به همان تیم قبل از مهلت تجارت.

کوبه و اردن نیست دیوانه وار پنهان در مورد دوستی خود را. در مصاحبه آنها توصیف تعریف ارائه تا حکایات در مورد بسکتبال-مرتبط آموزشی, اما آنها به ندرت داوطلب فوق جزئیات مانند این واقعیت است که آنها در مورد چیزهایی که فقط آنها می تواند درک در مورد مرور کسب و کار, بازی بسکتبال, در مورد ازدواج, در مورد فیل جکسون و مثلث جرم او و دستیار مربی Tex زمستان آورده و از شیکاگو به لس آنجلس.

آن را وسوسه انگیز را نشان می دهد که به عنوان دو قصه گوهای برتر و رسانه های منبلترس مردان قابل درک است که آنها فروش یک محصول است که می تواند قانع کننده تر اگر جهان نمی دانم که آنها دوستان است. اما با توجه به ESPN رامونا Shelburne آنها مخفی دوستی خود را به صورت مخالف دلیل: به سرکوب مقایسه. به عنوان اردن قرار داده و آن را در سخنرانی خود در کوبه مراسم یادبود “هر کس همیشه می خواستم به بحث در مورد مقایسه. من فقط می خواستم به بحث در مورد کوبه.”

که دقیقا نمی افتد.

این واقعیت است که کوبه و اردن نیست آشکارا دوستان به طرفداران بریدن از اتاق به تصور یک رقابت و آنها که در زمان بریدن و فرار با آن به طور مداوم بحث چگونه یکی را شانس در دیگر دوران بدنام کردن برایانت برای کپی کردن اردن حتی زمانی که اردن خود را برای تحت پوشش او گفتن به خبرنگاران گفت که روند موفقیت همان به نظر می رسد.

در گرگ و میش از اردن حرفه ای و آغاز برایانت, شما می توانید عکس هر دو آنها را خروشد در شب یک موفقیت روشنایی آتش زیر دیگر برایانت furrowing پیشانی خود را در فکر دامنه قله کوه اردن خیره wearily از بالا به عنوان تازه وارد خود را آغاز صعود است. که می دانست در آن زمان که اردن خواسته لنت برایانت دست خود ارائه کلاهبرداری از تجارت ؟

در حالی که طرفداران استدلال به ساعت اندکی در توییتر جردن و برایانت پیامک در مورد بچه های خود را. ما تصور آنچه در آن می خواهم برای آنها را به بازی یک در یک در خود اعداد اول. سابق گاو ضربه فیلم های پورنو کار آرمسترانگ شاهد جردن و برایانت به اشتراک گذاری همان کنجکاوی در شام و یک شب. جالب اینجاست که اگر ما می دانستیم که آنها نیز علاقه مند به بحث ما ممکن است کمتر علاقه مند است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر