اسب مسابقه

چشمه های آب گرم ارک. (AP) — شارلاتان روسی به پیروزی با شش طول در اولین بخش از آرکانزاس دربی و نادال برنده بخش دوم با سه طول دادن سالن از شهرت مربی باب Baffert یک رفت و برگشت شنبه هنگام کنتاکی دربی به تعویق افتاد.

از 146 دربی معمولا باید تحت سلطه شنبه اول ممکن است, اما آن را تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 5 coronavirus بیماری همه گیر. به جای 20 3-ساله زد در دو بخش آرکانزاس دربی در Oaklawn هر یک به ارزش $500,000. هر مسابقه به ارزش 170 مقدماتی امتیاز برای کنتاکی دربی از جمله 100 به برندگان. این اولین بار پس از سال 1960 که در این مسابقه تقسیم شد.

هیچ هواداران اجازه داده شد به دلیل همه گیر در یک روز که شده بزرگترین فصل در Oaklawn.

LOUISVILLE, Ky. (AP) – دبیرخانه برنده مجازی کنتاکی دربی در برابر 12 همکار تاج سه گانه برندگان 47 سال پس از کلت شاه بلوط برنده مسابقه واقعی در Churchill Downs.

1 1/4 مایل نژاد های computer-generated imagery برگزار شد شنبه همان روز 146 دربی برنامه ریزی شده بود تا از آن به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دربی شده است تنظیم مجدد برای سپتامبر. 5.

دبیرخانه بود 7-2 مورد علاقه اگر چه هیچ wagering. در عوض طرفداران انتخاب برنده اسب آنلاین وارد شد به پیروزی VIP تجربه در دربی این سقوط. Churchill Downs متعهد برای مطابقت با 1 میلیون دلار در فن کمک های مالی به COVID-19 امداد.

مجازی دربی بود که بخشی از ان بی سی سه ساعت برنامه تلویزیونی که دوباره نشان داد بخشهایی از 2015 پوشش است که در آن آمریکایی فرعون برنده در راه خود را به تبدیل شدن به مسابقه را برای اولین بار قهرمان تاج سه گانه در 37 سال است.

طرفدار فوتبال

اندی دالتون در حال آمدن به خانه به تگزاس به عنوان Dak پرسکات پشتیبان گیری با دالاس کابوی ها.

دالتون و کابوی توافق روز شنبه به یک سال معامله است که تضمین سابق سینسیناتی استارت 3 میلیون دلار است و می تواند به ارزش 7 میلیون دلار بود. توافق شد و اولین گزارش ESPN.

کابوی به مقابله با دالتون دو روز پس از او منتشر شده توسط Bengals. که نقل مکان کرد و پاک راه را برای شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب جو نقب زدن که منجر LSU به قهرمانی ملی.

دالتون متولد و بزرگ شده در منطقه هوستون led TCU به یک شکست نخورده فصل است که شامل یک کاسه رز پیروزی بر ویسکانسین در طول فصل 2010 قبل از Bengals پیش نویس او را در دور دوم. دالتون آغاز شده 133 بازی برای Bengals و رهبری حق رای دادن بهترین کشش حذفی حضور پنج مستقیما از 2011-15 – اما نمی توانستم که دست نیافتنی برنده شوید.

شیکاگو (AP) – Chicago Bears کاهش یافته خود را در سال پنجم گزینه برای کارفرمایی Mitchell Trubisky برای 2021 فصل یک فرد آشنا با این وضعیت خبر داد. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که حرکت اعلام نشده است. NFL شبکه اول گزارش این تصمیم است.

این حرکت است که به سختی تعجب با توجه به راه Trubisky تلاش خود را در فصل سوم پس از خرس پیش نویس او را با شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید. خود را متری (3,138) اتمام رای (63.2%), touchdowns (17) و رتبه (83) تمام کاهش یافته از سال قبل است.

خرس به دست آورد 2018 سوپر باول MVP Nick Foles از جکسون در ماه مارس و برنامه ریزی برای برگزاری یک رقابت باز برای شروع کار.

KANSAS CITY, Mo. (AP) – Kansas City Chiefs توافق کرده اند که برای یک قرارداد دفاعی با پایان تاکو چارلتون اضافه کردن یک سابق دور اول انتخاب کنید که flamed در دالاس و میامی اما ورزشکاری که یک بازی کامل برای هماهنگ استیو Spagnuolo دفاع.

25 ساله چارلتون 28 کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس است. او هفت شروع می شود برای کابوی ها قبل از حفظ یک آسیب دیدگی شانه و او بخشیده بود فقط دو هفته به فصل گذشته است. دلفین ها امضا چارلتون و او پنج شروع می شود و به نظر می رسد در 10 بازی اما او سالم خراش گذشته چهار بازی از فصل به طور منظم. میامی و چشم پوشی او پنج شنبه.

مسابقه اتومبیل رانی,

شارلوت N. C. (AP) – ویلیام بایرون نشان داد او بیشترین پرنیان در نسکار iRacing سری با سومین پیروزی در چهار وقایع است.

بایرون گذشت و Timmy تپه با هفت دور باقی مانده در مجازی داور بین المللی جاده سریع السیر که در آن نسکار برنامه ریزی شده بود در واقع به نژاد یکشنبه به پیروزی دوباره در iRacing پلت فرم. این Hendrick Motorsports راننده همواره بهترین نسکار حرفه ای در شبیه سازی مسابقه.

الکس بومن برنده هفته گذشته در مجازی آلاباما Superspeedway بنابراین Hendrick رانندگان در حال حاضر برنده چهار دوره متوالی iRacing حوادث.

شارلوت N. C. (AP) – اسکات مک لافلین قرار بود به ترک استرالیا برای ایندیاناپولیس در این ماه خود را به IndyCar در اولین دوره جاده در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر. با ورزش در برگزاری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دو زمان V8 SuperCars قهرمان او را دیدم IndyCar برنامه به تعویق افتاد.

مک لافلین به جای حل و فصل برای یک پیروزی مجازی شنبه در بیضی در Indianapolis Motor Speedway – دومین پیروزی از IndyCar را iRacing شش مسابقه سری بعد از یک پایان است که در آن بسیاری از رهبران سقوط کرد که آنها با عجله به سمت پرچم شطرنجی.

بیس بال

اوکلند کالیفرنیا. (AP) – مت Keough سابق اوکلند دو و میدانی پارچ و دستیار ویژه شده است. او 64.

دو و میدانی اعلام کرد مرگ شنبه شب بدون ارائه جزئیات.

Keough آمریکایی بود که در لیگ همه ستاره به عنوان یک تازه کار در سال 1978 و انتخاب شد آل گشت بازیکن سال در سال 1980. او 58-84 با 4.17 عصر با اوکلند (1977-83), the New York Yankees (1983) St. Louis (1985), Chicago Cubs (1986) و هوستون (1986) و سپس رفت 45-44 با 3/73 عصر در ژاپن با Hanshin (1987-90).

Keough پدر و عمو مارتی جو شد لیگ outfielders.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی