چند چیز مهم تر هستند که به خوبی versed در داده ها تجزیه و تحلیل و تفسیر وقتی که می آید به موفقیت در امروز به طور فزاینده ای داده محور جهان است. به عنوان یک دانشمند داده این مهارت کلیدی برای بالا پرداخت حرفه ای. برای هکرها وجود دارد هیچ راه بهتری برای شکست دادن دشمن نسبت به تبدیل شدن به دشمن است.

این که آیا شما یک کلاه سفید در تلاش برای نجات جهان از اطلاعات محافظت نشده و یا شما در حال تلاش برای خراب کردن نابکار هکرها با نوشتن برنامه های است که می تواند مقابله به مثل در برابر تهدیدات سایبری دانستن نحوه کار با و تجزیه و تحلیل داده های عظیم مجموعه میباشد. آن را نیز مفید است اگر شما در حال تلاش برای زمین معمولی تر کار در گوگل یا دیگر فناوری بزرگ کنگلومرا.

داده ها تجزیه و تحلیل متخصص گواهینامه بسته نرم افزاری را به شما تا به سرعت با هر دو روش فراگیر از مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل همراه با آن بیشتر تکیه بر ابزارها — از جمله پایتون, تابلو, اکسل و MongoDB — all for just $49.

این پنج دوره بسته نرم افزاری امکانات 74 درس که شکستن عناصر ضروری از تجزیه و تحلیل داده ها کمک خواهد کرد که شما را به تصمیم گیری بهتر کسب و کار در سراسر هیئت مدیره. آن را که آیا شما هدف به بهترین دانشمند داده وجود دارد یا از یک تستر نفوذ و یا هکر اخلاقی در تلاش برای ضرب و شتم بهترین دانشمندان داده.

اگر شما جدید به این زمینه شروع با مقدمه ای برای تجزیه و تحلیل داده های دوره های آموزشی که ارائه می دهد بینش ارزشمندی به استفاده از طیف گسترده ای از تحلیلی اصول برای هر کسب و کار است. همچنین شما خواهید آموخت که چگونه به تعریف عملی اهداف خود را برای پروژه های کار با انواع داده ها و ایجاد های مختلف تجزیه و تحلیل ترافیک تصویب چارچوب.

با اصول اولیه در زیر کمربند خود را, شما قادر خواهید بود به حرکت به بیشتر متمرکز بر آموزش است که حول محور خاص سیستم عامل و زبان های برنامه نویسی.

وجود تابلو گواهینامه دوره آموزشی که پیاده روی شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن برای ایجاد فوتی و فوری تصویری از داده های پیچیده مجموعه, اطلاعات علمی با پایتون دوره آموزشی که به شما می آموزد که چگونه به استفاده از این زبان قدرتمند در انواع یادگیری ماشین و داده های استخراج تنظیمات و کسب و کار تجزیه و تحلیل گواهینامه آموزش اکسل دوره است که به شما آموزش چگونه به استفاده از همه چیز این فوق العاده همه کاره برنامه را ارائه کرده است هر دو در خانه و در دفتر.

در نهایت MongoDB توسعه دهنده & مدیر آموزش صدور گواهینامه ماژول خود را کامل علوم اطلاعات آموزش و پرورش با در نظر گرفتن شما در یک شیرجه عمیق از طریق NoSQL داده ها و مدل سازی, مصرف, پرس و جو, و تکرار داده.

تبدیل شدن به ارزشمند عدد-خرد pro با کمک از تجزیه و تحلیل داده های متخصص گواهینامه Bundle for just $49 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول در حال حاضر.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Daniil peshkov را/123RF

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی