مهم نیست که چگونه بسیاری از ارتقاء دوربین یک گوشی می افزاید: شما همیشه بهتر است با استفاده از حالت کتابچه راهنمای کاربر. شناخته شده به عنوان “حالت نرم افزار” در کهکشان S20 این ویژگی می توانید حذف سامسونگ در قبل و بعد از پردازش از عکس ها, قرار دادن شما در کنترل کل.

در نگاه اول حالت دستی تهدید آمیز است. در حالت خودکار شما به سادگی نقطه و شلیک کنید — اما با کهکشان S20 Pro حالت شما نیاز به راه اندازی شات خود را قبل از مصرف آن است. اما پس از راه اندازی بدون توجه به محیط زیست, شما می توانید عکس شما می خواهید عکس سامسونگ پردازش تصویر نرم افزار فکر می کند شما می خواهید.

شروع

شما می توانید تنها با استفاده از حالت نرم افزار با S20 اولیه دوربین نه تله یا ultra-wide لنز زاویه. برای دسترسی به حالت دستی خود را بهترین گزینه است برای اضافه کردن تب به صفحه اصلی برنامه دوربین با بهره برداری از “بیشتر” و سپس کشیدن “حالت نرم افزار” آیکون به جای خود در میان زبانه در نزدیکی پایین صفحه نمایش.

#1. ISO

فکر می کنم از ISO به عنوان یک راه برای لمس کردن قرار گرفتن در معرض خود را عکس. ISO است چگونه حساس سنسور به نور است. بالاتر ISO روشن تر از عکس. اما با این حساسیت بیشتر می آید سر و صدا و یا ناخواسته در واحد پیکسل است. دلیل افزایش نویز ISO باید نگاه به عنوان آخرین چاره, افزایش تنها زمانی که سرعت شاتر خود را نمی تواند افزایش دیگر (بیشتر در آینده).

یک توصیه کلی برای روشن منطقه به خوبی روشن است که برای تنظیم ISO بین 100 و 200. اگر موضوع خود را در سایه و یا آن را پوشیده از ابر تنظیم ISO بین 400 و 800. و برای نور کم و شب, عکس, مجموعه, ISO به حداقل 800. با این نوع از عکس به عنوان بالا به عنوان شما نیاز دارید در حالی که با در نظر گرفتن اضافی سر و صدا.

#2. سرعت شاتر

پس از خود کهکشان S20 را دوربین ندارد و فیزیکی کرکره اصطلاح “سرعت شاتر” نشان دهنده طول زمان سنسور فعال است و دریافت نور است. این نشان داده شده است به عنوان کسری از ثانیه پس از 1/125 سریع تر از 1/10. سرعت های شاتر آهسته تر اجازه می دهد نور بیشتری به ضربه سنسور و ارائه جزئیات بیشتر به ضعیف روشن صحنه های سریع تر سرعت شاتر منجر به تیره تر, تصاویر, اما آن را ممکن است برای گرفتن اشیاء در حال حرکت سریع و بدون تاری.

در هنگام انتخاب آیکون تعدادی که به نظر می رسد در زیر آن را در حالت عمودی نشان می دهد در طول زمان شاتر باز خواهد شد در ثانیه است. تنظیم نوار لغزنده به مقدار مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس سرعت شاتر آیکون دوباره برای تایید تغییر دهید. کهکشان S20 فوق العاده به شما امکان تنظیم سرعت شاتر بین 1/12,000 ثانیه به 30 ثانیه است.

برای خود کهکشان S20 pro حالت چند تنظیمات را تغییر دهید تصویر به اندازه سرعت شاتر. برای مثال با استفاده از یک شاتر سریع در یک حرکت سریع جسم یخ این موضوع در حالی که آهسته شاتر تار حرکت است. طولانی شاتر می توانید نور نقاشی مانند تصویر زیر.

تصویر توسط Alex عکس و ویدئو/YouTube

اگر شما تیراندازی بیش از 1/125 دوماستفاده از یک سه پایه. در اطراف این سرعت این عکس را می توان قابل ملاحظه ای تحت تاثیر خود دست لرزش و در نتیجه تاری پس از یک سه پایه مانند Fugetek FT-569 ($24.99 در آمازون) به شما اجازه می دهد برای گرفتن عکس به عنوان در نظر گرفته شده. به عنوان دور به عنوان یک نقطه شروع, شما معمولا می خواهید یک شاتر با سرعت حدود 1/100 برای یک شیء ثابت. برای حرکت سریع به جسم شروع در 1/1000 و بر این اساس تنظیم کنید. برای شب, تصاویر, تنظیمات دیگر سرعت شاتر (به عنوان مثال >1 ثانیه) است که اغلب بهترین شرط بندی شما آن را به عنوان لازم ارائه قرار گرفتن در معرض بدون علاوه بر این مقدار زیادی از سر و صدا.

#3. دیافراگم

دیافراگم باز این لنز که در آن نور عبور می کند. آن است که نشان داده شده در f-متوقف می شود که در آن پایین پایین عدد نشان می دهد بزرگتر باز و بالاتر تعداد برابر با یک سوراخ های کوچکتر و کمتر نور است. تعداد زیادی نیز به معنی کم عمق عمق میدان (فکر می کنم در حالت عمودی).

علاوه بر دیافراگم شما همچنین می توانید کنترل عمق میدان با تنظیم فاصله خود را از این موضوع است. کهکشان S20, S20+ (f/2.2) و S20 فوق العاده (f/1.8) همه باید نسبتا بزرگ دیافراگم تا زمانی که مایل به آوردن زمينه به تمرکز شما نیاز به گرفتن چند گام به عقب از موضوع خود را. در نزدیک و شما می توانید اضافه کردن اثر بوکه به عکس های خود را شبیه به “زنده تمرکز” از ویژگی های.

(1) یک عمق میدان کم گرفته شده با لنز دوربین اصلی در S20 فوق العاده. (2) عمیق تر عمق میدان ایجاد شده توسط پله به عقب (اسیر با همان لنز و تنظیمات دیافراگم).

#4. تعادل رنگ سفید

تعادل رنگ سفید اشاره به گرمای یا خنکی عکس خود را. نور گرم به نظر می رسد بیشتر زرد, در حالی که نور سرد است blueish. در حالت دستی این تنظیمات استفاده صحیح از نور طبیعی از صحنه با استفاده از “فیلتر” به طوری که نور به نظر می رسد خنثی و یا سفید. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن اثر مورد نظر بدون نیاز به چراغ های خارجی مانند دادن یک عکس با یک بار احساس می کنید با یک گرمتر تعادل رنگ سفید.

برای بسیاری از عکس ها ما توصیه می روم این راه اندازی به صورت خودکار. شما می توانید تعادل رنگ سفید بعد از عکس گرفته شده با و بدون از دست دادن کیفیت و تلفن نشانی از یک کار بزرگ از تنظیم تعادل رنگ سفید بر روی صحنه به هر حال.

#5. اندازه گیری

اندازه گیری این است که چگونه گوشی های هوشمند خود دوربین تعیین صحیح سرعت شاتر را بر اساس میزان نوری که به دوربین و زمان ISO. اصل آن است که نورسنج دوربین خود را. در کهکشان خود را S20 شما سه گزینه: نقطه ماتریس و مرکز و وزن.

ماتریس در اندازه گیری طول می کشد کل قاب تقسیم آن به مناطق مختلف و سپس تجزیه و تحلیل آنها را به صورت نور و تاریکی تن. آن را نیز تعیین مهم ترین منطقه و تنظیم قرار گرفتن در معرض به اولویت بندی آن منطقه. مرکز-وزن مورد ارزیابی قرار گرفتن در معرض بر اساس وسط قاب نادیده گرفتن هر نقطه تمرکز شما را انتخاب کنید. اندازه گیری نقطه تعیین می کند قرار گرفتن در معرض خود را بر اساس نقطه تمرکز نادیده گرفتن هر جای دیگر.

همانطور که می بینید در, GIF, اندازه گیری می تواند به طور چشمگیری تغییر چگونه عکس خود را به نظر می رسد قبل از شما هر گونه تغییر تنظیمات. در حالت ایده آل شما می خواهید به استفاده از به طور پیش فرض حالت اندازه گیری ماتریس برای بسیاری از عکس های. برای headshots و یا عکس های دیگر که در آن از یک منطقه بزرگ است که تمرکز آن مرکز در قاب و استفاده از “مرکز-وزن است.” برای اشیاء کوچک مانند گل ها و پرندگان با استفاده از “نقطه.”

#6. نکات دیگر

هنگام گرفتن عکس در نظر بگیرید ISO و سرعت شاتر و دیافراگم را به عنوان به هم پیوسته که در آن یک تغییر به یک نیاز به تغییر را به دیگری. آن را نیز به انجام بیش از تنظیم قرار گرفتن در معرض به عنوان بالا بردن هر یک را بر دیگر جنبه های تصویر.

یک ابزار برای کمک به شما است, نور سنج در برنامه دوربین. هر گونه تغییر سرعت شاتر و ISO منعکس خواهد شد در نور متر است که به شما خواهد گفت اگر موضوع شما است بیش یا کم. یک عدد مثبت نشان می دهد یک عکس با نوردهی در حالی که یک منفی به معنی آن کم. شما همچنین می توانید با استفاده از این کنتور خود را برای ایجاد HDR در نرم افزار با ترکیب های مختلف قرار گرفتن در معرض تصاویر از همین موضوع.

خام است غیر فشرده ، بدون تغییر نسخه از عکس شما گرفته اند. هنگامی که شما با فعال کردن این فرمت با رفتن به برنامه دوربین تنظیمات و روشن نمی صرفه جویی خام کپی بر روی هر تصویر گرفته شده در حالت نرم افزار ایجاد خواهد شد دو عکس: فشرده پردازش JPEG فایل و فشرده نشده و اصلاح نشده RAW photo.

هر سه دوربین از سنسور های با دهانه های مختلف که شما می توانید استفاده کنید برای دریافت نظر عمق میدان در عکس های خود را بدون توجه به فاصله کانونی. در حالی که شما نمی توانید تغییر دوربین در حالت دستی با استفاده از این اطلاعات خود را به روز رسانی حالت خودکار عکس ها — برای مثال سوئیچ به تله برای گرفتن برخی از طبیعی بوکه. و اگر شما مطمئن نیستید, بررسی گوشی های هوشمند ما ابزار مقایسه برای مشخصات کامل لیست از تمام سه کهکشان مدل S20!

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی