Samsung Galaxy S20 فوق العاده در مقابل آی فون اپل 11 نرم افزار Max: clash of the titans

سامسونگ در آخرین پرچمدار سه نفر را نشان می دهد که با وجود گوشی های هوشمند بازار راکد — شرکت به هیچ وجه قصد کم کردن سرعت و یا تغییر مسیر. این

گوشی های مطلق نیروگاهی و برچسب قیمت نشان می دهد که سامی است علاقه مند در به خطر انداختن.

در بالای صفحه وجود دارد که کهکشان S20 فوق العاده بزرگ و بد شوم که پادشاه گوشی های دیگر خواهد رویای سرنگونی بیش از. در برابر آن البته ما باید یکی دیگر از تیتان های صنعت گوشی های هوشمند — آی فون 11 Pro Max سیب کرم-of-the-محصول گوشی.

خلاصه

این دو گوشی مطلق نیروگاهی است که نشان دهنده ایدئولوژی های مختلف و اکوسیستم. که یکی از شما برای رفتن?

شما می توانید بقیه مطمئن باشید که اگر شما در حال رفتن به رها کردن این مقدار پول نقد هر یک می پرسد برای شما خواهد بود گرفتن یک حق بیمه گوشی با curring لبه تکنولوژی کهنه در آن است. پیچیدگی های خاص وجود دارد را در نظر بگیرید و مناطق مختلف هر یک برتری در سوال این است که چه می خواهید بیشتر ؟

البته نیز وجود دارد که سوال از اطراف اکوسیستم. یک تلفن همراه با تکنولوژی خرید است و نه فقط در مورد گوشی های دیگر. آن را در مورد برنامه های جانبی این wearables لوازم و خدمات است که آنها را احاطه کرده. آن را در مورد شما و شخصی خود را با تکنولوژی شیوه زندگی است.

می خواهید انتخاب کنید گوشی که رفتن به محور خود tech اکوسیستم? یکی از این دو می تواند بسیار خوب بود انتخاب برای شما است.

طراحی و صفحه نمایش

ما دو رقابت فلسفه در اینجا — و اپل را دوست دارد به بازی بازی های سنتی. وقتی که می آید تا با یک گوشی هوشمند طراحی آن تمایل به چوب با آن را برای حدود 3-4 نسل های قبل از بازسازی آن است. بنابراین آی فون 11 Pro Max به نظر می رسد بسیاری مانند یک آیفون X از 3 سال پیش تنها با یک ادبانه بزرگ ماژول دوربین در پشت. در آن چیز تازه; دیگر — آن را هنوز هم یک جامد فورا قابل تشخیص طراحی متناسب و اگر شما به اپل. همچنین در کلاسیک خاکستری و نقره بلکه در طلا و سبز اگر شما می خواهید گوشی خود را به پاپ از یک بیت. مات شیشه ای در پشت و طول می کشد مراقبت از یک گله ما تا به حال برای سال — آی فون 11 Pro Max را نشان نمی دهد خیلی اثر انگشت گریس در پشت پنل که بسیاری را خوش آمدید.

سامسونگ همیشه سعی کنید چیزی جدید — فشار ناهنجاری کمی بیشتر تغییر کردن ماژول دوربین, محل بازی با انحنای لبه روی صفحه نمایش. کهکشان S20 فوق العاده کاملا یک امضا سامسونگ نگاه, اما همچنین حمل است که “آینده تکنولوژی” احساس می کنم با آن فوق العاده باریک ناهنجاری در اطراف یک صفحه نمایش عظیم الجثه. همچنین لبه صفحه نمایش naysayers خواهد بود خوشحال می دانیم که سامسونگ انتخاب کرده است به د-تاکید بر منحنی ساخت قوس بسیار کمتر برجسته و سرزده است. اساسا S20 فوق العاده تقریبا احساس می کند مانند یک تخت به نمایش در تلفن اما حفظ تکنولوژی بالا به نظر می رسد از لبه صفحه نمایش.

من کمی نا امید در انتخاب رنگ — فوق العاده-گران قیمت Galaxy S20 فوق العاده در دسترس است در پر جنب و جوش سیاه و سفید و یا طراوت خاکستری است. این ماژول دوربین در پشت آن را انجام نمی, هر نعمت ، یکی قطعا می توانید یادگیری به مانند S20 فوق العاده است, اما آن را واقعا نمی زیباترین گوشی در نگاه اول.

هر دو این گوشی های دلپذیری برای اطمینان حاصل کنید. آی فون 11 Pro Max است 0.32 در (8.1 mm) ضخامت و کهکشان S20 فوق العاده 0.35 در (8.8 mm) ضخامت و وزن حدود همان — 7.97 اونس (226 گرم) برای آی فون و 7.83 اونس (222 گرم) برای Galaxy. این گوشی که شما فقط جیب و چشم پوشی از — آنها وجود دارد برای سنگین کاربران است که از ذهن نیست بعضی افزود بلند در بازگشت برای بزرگ باتری صفحه نمایش بزرگ و بهترین دوربین گوشی های هوشمند با تکنولوژی.

وقتی که می آید به صفحه نمایش هر دو شرکت در بالای بازی خود را. خوب باید منصفانه آی فون 11 نرم افزار نمایش ساخته شده توسط سامسونگ اما کالیبره شده برای اپل spec. آنها گرم و دلپذیر در چشم با رنگ های دقیق و زاویه دید. بر روی آی فون شما نمی توانید به سفارشی کردن رنگ پروفیل اما شما شیفت شب که فیلتر کردن بلوز, پس از آن آسان تر در چشم ها در شب. در سامسونگ در کنار شما یک انتخاب بین دو رنگ پروفایل — یکی با بیشتر, punchy, OLED-امضای رنگ پر جنب و جوش, و یکی که پایین تر به زمین رام و دقیق است. سامی خود نور آبی فیلتر در هیئت مدیره بیش از حد.

هر دو صفحه نمایش وجود دارد در هشیاری است. آی فون 11 Pro Max دارای رزولوشن 1242 2688 x پیکسل است که باعث می شود برای یک پیکسل در هر اینچ نسبت 456. کهکشان S20 فوق العاده cranks که تا 1440 × 3200 پیکسل با PPI از 509. مطمئن باشید هر دو بسیار تیز و دقیق.

البته سامسونگ دارای یک ویژگی جدید تا آستین خود را — 120 هرتز سرعت رفرش “حرکت صافی” حالت که باعث می شود انیمیشن های su-u-uper نرم و صاف و صاف است. یک نکته هر چند — اگر شما فعال حرکت صافی, شما نیاز به مجموعه ای از صفحه نمایش با وضوح پایین به 1080 x 2400. هنوز هم یک معامله بزرگ نیست اما از purists نمی خواهد خوشحال می شود. گفته می شود سامسونگ اجازه می دهد تلفن را فراموش 120Hz در QHD با رزولوشن آینده پچ.

پس چه کسی برنده است ؟ هر دو طرح باید نقاط قوت خود را — آی فون 11 Pro Max به نظر می رسد درجه یک این S20 فوق العاده است که “سفینه فضایی از آینده” پرنیان. این امر شده ام سرد به ادامه مطلب مراجعه کنید گزینه های رنگ در دومی ، هر دو گوشی کمی دلپذیری, اما قطعا احساس می کنم مثل یک حق بیمه شی در دست است. هر دو صفحه نمایش باور نکردنی هستند اما S20 فوق العاده است کمی بزرگتر و به شما می دهد که 120 هرتز سرعت رفرش که صادقانه اعتیاد آور است.

 

دوربین و صوتی

بیایید به گوشت از آن — این گوشی بودند تبلیغ و به فروش می رسد به عنوان باور نکردنی بهترین در کلاس cameraphones. و آنها واقعا نا امید نیست.

متن در مشخصات ورق می گویند آی فون 11 Pro Max یک گروه سه نفره از 12 MP دوربین های دیجیتال — زاویه فوق العاده واید و تله با 2x زوم اپتیکال. قادر به ضبط ویدیو 4K تا 60 فریم در ثانیه و یا ویدیو 1080p در تا 240 فریم در ثانیه.

کهکشان S20 فوق العاده به عنوان همه ما می دانیم که می رود فقط یک کمی بیش از بالا با مشخصات خود را — یک 108 MP اصلی گسترده ای دوربین 48 MP دوربین ثانویه با 4x زوم اپتیکال (تا 100x دیجیتالی) و 12 MP ultra-wide-angle یکی. در بالای 240 فریم در ثانیه در رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه در 4K, این یکی می تواند رکورد 8K تصویری در سینمایی 24 فریم در ثانیه.

چگونه دوربین در مقایسه عملکرد واقعی? در اینجا می رود:

آی فون به طور سنتی خم به سمت گرمتر تعادل رنگ سفید و این درست می ایستد برای آی فون 11 Pro Max. هنگامی که به دنبال در عکس در کنار شما گاهی اوقات می تواند نقطه که کهکشان S20 فوق العاده تصاویر بیرون آمدن کمی سرد. نه چیزی که بهتر و یا بدتر — آن را بسیار ترجیح شخصی در اینجا.

کهکشان S20 فوق العاده اغلب تلاش می کند را روشن و به خوبی در معرض عکس های که باعث می شود تصاویر آسان برای مشاهده بدون نیاز به رفتن به یک ویرایشگر و افزایش روشنایی. بد طرف این است که آن را گاهی اوقات ممکن است سوختگی برجسته — چیزی است که شما نمی توانید ثابت در پس از پردازش. آی فون 11 Pro Max نگه می دارد قرار گرفتن در معرض پایین عکس نگاه دراماتیک تر و با کنتراست بیشتر. در flipside این می تواند برخی از ترکیبات تیره ظاهر می شود و یا کسل کننده, مگر اینکه شما در ویرایشگر سریع درخشندگی افزایش دهد.

هر دو گوشی دارای دیوانه HDR پیشرفته الگوریتم. گاهی اوقات شما می توانید مزاحم HDR اثر سایه اندازی بر روی هر کدام از آنها. اما بسیاری از زمان آن را فقط به ذهن ترا درهم میشکنند چگونه به خوبی هر دو آی فون و کهکشان مقابله با صحنه های پویا.

همان می رود برای جزئیات بیشتر — هر دو گوشی به ما برخی از واقعا دقیق عکس که در آن شما می توانید صفحه-جوانه زدن به محتوای قلب خود را. کهکشان می کند لاغر نسبت به oversharpening کمی بیش از حد گاهی اوقات اما از سوی دیگر آی فون 11 Pro Max می تواند گاهی اوقات ریش ریش شدن و یا پهن کردن برخی از جزئیات. اینها فقط nitpicks به طور کلی هر دو دستگاه در حال کشتن آن.
وقتی که می آید به زوم در S20 فوق العاده است بی چون و چرای شاه. 4x زوم اپتیکال 10x زوم ترکیبی و 100x زوم دیجیتال با بسیار احترام و هشیاری است. آی فون تنها می توانید تا 10x زوم دیجیتال و آن را در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر دانه دانه از کهکشان S20 فوق العاده را 10x. هیچ مسابقه.
این فوق العاده زاویه دوربین هر دو گوشی در حال تنظیم به ارائه همان رنگ تعادل خود را به عنوان اصلی دوربین است. آنها بسیار سرگرم کننده را به بازی در اطراف با — نگاهی به چشم انداز حماسه عکس و یا ضبط فیلم اقدام با بسیاری از جنبش.
پرتره (Portrait Mode و یا زندگی می کنند تمرکز) گرفته شده با گوشی های نگاه بسیار سرد است. هر دو سیستم در محل برای تشخیص شی اندازه لبه ها و عمق میدان. مو, خز, شیشه ای فریم, و یا پوشش گیاهی در پس زمینه می تواند هنوز هم گاهی اوقات می تواند یک چالش است. کهکشان S20 فوق العاده می کند کمی بهتر در جدا کردن سوژه از پس زمینه در حالی که آیفون هنوز هم تمایل به “خوردن” رشته از مو بیشتر از ما می خواهم آن را به.
در این ویدئو مقابل ما کمی متفاوت فلسفه دوباره. شما متوجه خواهد شد که این کلیپ از سامسونگ به نظر می رسد کمی تیره تر است. این رنگ ها دقیق تر — پس از بررسی clips, من می خواهم می گویند که رنگ از روی زمین و چمن به نظر می رسد بسیار واقع بینانه تر در سامسونگ ،
آیفون کلیپ ها روشن تر و لذت بخش تر به سازمان دیده بان برای اولین بار مشاهده. اما هنگامی که قرار داده در کنار آن به نظر می رسد مانند آیفون ویدئوها دینامیک هستند کمی squished و رنگ ها کمی duller. همچنین سامسونگ Super Steady OIS قطعا به ما بهتر تثبیت کلیپ.

نرم افزار و عملکرد

ما رو دو گوشی هستند که مطلق کرم محصول. کهکشان S20 فوق العاده طراحی شده است جدیدترین meanest بهترین — Qualcomm Snapdragon 865 تیک تاک در 2.84 GHz. با حداقل 12 گیگ رم در هیئت مدیره این سوپر شارژ برای عملکرد و هل آندروید 10 با یک UI 2.0 با سهولت مطلق. آن را نیز آماده برای پرطرفدارترین بازی و برنامه ها از فروشگاه بازی در حال حاضر.

آی فون 11 Pro حداکثر این است که مطلقا هیچ دولا دولا راه رفتن یا نه. به طور گسترده ای مورد ستایش A13 Bionic پردازنده مطلق نیروگاه و iOS در حال بهینه سازی شده برای اجرا بر روی سخت افزار اپل, است, به عنوان صاف به عنوان همیشه.

در سخت افزار هر دو گوشی های تیتان. پس تفاوت اصلی خواهد آمد با تجربه در زمینه نرم افزار و تنظیمات شخصی.

اندروید بسیار بیشتر مستعد ابتلا به چند وظیفه — این که آیا شما می خواهید برنامه های در حال اجرا می شود در پس زمینه و یا در تقسیم صفحه نمایش. در واقع آن را دوست دارد به را پر کنید تا گوشی های هوشمند را در دسترس RAM به عنوان سریع به عنوان آن می تواند. و سامسونگ یک رابط کاربر بیشتر بر روی عملکرد چند تکلیفی با شناور, ویندوز, notification bubbles تصویر-در-تصویر تعاملی پوشش (لبه پانل).

اپل اپل همواره در مورد “تمرکز بر روی یک چیز”. فراموش نکنید که در مورد پیپ را فراموش کرده ام در مورد تقسیم صفحه نمایش, پس زمینه برنامه ها معمولا نگهداری در حالت یخ زده تا زمانی که شما به مبادله آنها. که لزوما بد است اما یکی از اصلی قولنج powerusers تا به حال با آیفون در حالی که برای در حال حاضر. اخیر شایعه پیشنهاد کرد که در iOS 14 ممکن است در نهایت به تقسیم صفحه نمایش بزرگ اپل (هی اپل می تواند آن را انجام دهد) اما هنوز هم فقط یک شایعه.

وقتی که می آید به روزمره باز کردن قفل گوشی از اسکنر اثر انگشت کهکشان S20 فوق العاده است که قطعا یک دلخوری برای مقابله با — اولتراسونیک تکنولوژی ممکن است فوق العاده امن, اما گاهی اوقات بسیار دقیق است. نیمی از زمان شما نیاز به دوباره اسکن انگشت خود را به خاطر گوشی نیست آن را انتخاب کنید اولین بار. چهره ID در آیفون بسیار سریع و دقیق است.

البته وجود ابدی سوال در مورد سفارشی سازی. اندروید به شما امکان تعویض تم واژهنامهها و بستههای آیکون و ترتیب روی صفحه اصلی خود را با این حال شما لطفا. آی فون هنوز خیلی تنها به شما امکان تعویض تصویر زمینه.

جداره باغ در مقابل جهان

هر دو طرف باید بسیار غنی اکوسیستم های برنامه. سامسونگ از مزایای داشتن فروشگاه بازی آندروید و Samsung Galaxy Store, اگر شما خواهد شد بسیار به ندرت بازدید دومی. فروشگاه برنامه اپل هنوز هم مزایای از انتخاب اولیه برای بسیاری از توسعه دهندگان — اغلب شما یک بازی یا نرم افزار آمار فروشگاه App برای اولین بار قبل از اینکه ported for Android. هر چند این “تاخیر” زمان گرفتن کوتاه تر و کوتاه تر در سال.

در iOS است که هنوز هم در شود وقتی که می آید به هنرمندان و معماران و طراحان — وجود دارد یک تن از نوازنده نرم افزار و ویراستاران فیلم در فروشگاه App. بله اندروید نیز ویراستاران فیلم, اما آنها هنوز هم به عنوان قوی به عنوان مثال شما تنها می توانید یک ویرایشگر ویدئو است که پشتیبانی از فریم های کلیدی برای آندروید و برنامه آشکار ripoff از Enlight Videoleap برای iOS.

اما وقتی که می آید به سند مبتنی بر بهره وری فایل های و یا حتی بازی Galaxy S20 فوق العاده می توانید یک لبه به لطف عملکرد چند تکلیفی و این واقعیت که اندیشه دوستانه نسبت به خدمات 3rd حزب. برای مثال کارت گرافیک GeForce در حال حاضر.

آره آیفون می کند و در نهایت یک فایل سیستم و… ، مرتب کردن بر اساس. اما آن را هنوز هم بدنام بودن یک درد وقتی که می آید به آزادانه به اشتراک گذاری فایل ها و اسناد — به خصوص اگر شما متعهد به اکوسیستم اپل و با استفاده از یک کامپیوتر ویندوز به جای.

بنابراین مزایا و اشکالاتی. اپل چیزهای این نسخهها کار میکند بزرگ با سخت افزار اپل اما شما محدود است که آن را می آید به رفتن 3rd حزب. آندروید فوق العاده باز که سرد است, اما گاهی اوقات به معرفی عجیب و غریب مشکلات به دلیل توسعه دهندگان و تولید کنندگان احتمالا نمی توانید حساب کاربری برای ده ها تن از عوامل در ترکیب با هم.

عمر باتری

سامسونگ در شناخته شده برای بسته بندی بزرگ باتری در گوشی های خود اما کهکشان S20 فوق العاده مطلقا طول می کشد کیک با یک بزرگ از 5000 میلی آمپر همراه است. که ظرفیت متوسط powerbank همه کهنه به تلفن. مطمئن باشید می توانید آن را poweruser از طریق روز. علاوه بر آن صدر تا در یک ساعت از زمان شارژ.

آی فون 11 Pro Max نیز برآورده کاربران خواسته با بسته بندی یک باتری. آن 3,969 میلی آمپر سلول به طول انجامید بیش از 12 ساعت در تست ما. ما در بر داشت که بازی های 3D هنوز هم تخلیه آیفون سریع تر از کهکشان ، بنابراین متوسط استفاده از آی فون 11 Pro Max هنوز هم می تواند شما 2 روز استفاده کنید اما اگر شما خودتان را راه اندازی شدید تر برنامه های اوقات شما نیاز دارید که روزانه شارژ. در آن طول می کشد دو برابر زمان برای آی فون 11 Pro Max به اتهام, هر چند — 2 ساعت تمیز….

کهکشان S20 فوق العاده

آی فون 11 Pro Max

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر