Samsung Galaxy S20 و S20 Plus ممکن است کاملا باید تمام زنگ ها و سوت از S20 فوق العاده, اما آنها دو مزیت کلیدی: آنها نه به عنوان عظیم به عنوان فوق العاده و گران و همچنین قیمت آنها است نه کاملا به عنوان بیش از حد به عنوان $1400 قیمت فوق العاده.
با این دو عامل کلیدی در ذهن آن زمان به نگاهی به نزدیک در S20 و S20 Plus, دو گوشی است که نمی خواهد به عنوان بسیاری از مطبوعات به عنوان فوق العاده اما گوشی که به احتمال زیاد تا پایان در بسیاری جیب.

اول این که تفاوت های عمده ای بین گل سرسبد S20 فوق العاده و دو نفر دیگر:

  • S20 فوق العاده است 108MP دوربین اصلی در حالی که دو نفر دیگر را 12MP اصلی snappers
  • S20 فوق العاده است 100X فضای زوم در حالی که S20 و S20 Plus حداکثر در 30X
  • S20 فوق العاده عظیم 6.9″ اندازه صفحه نمایش در مقایسه با 6.7″ نمایش در S20 Plus و یک 6.2″ روی صفحه نمایش در S20
  • S20 فوق العاده است عظیم از 5000 میلی آمپر باتری در حالی که دیگر باید کوچکتر از اندازه سلول های: 4,500 میلی آمپر در S20 Plus و 4000 میلی آمپر در S20
  • S20 فوق العاده و S20 Plus دارای پشتیبانی برای 5G mmWave در حالی که S20 تنها پشتیبانی از 5G sub6
به غیر از آن چند تفاوت هر سه گوشی به اشتراک گذاری همان پردازنده همان مقدار از ذخیره سازی همان عالی 120 هرتز سرعت رفرش گزینه همان رابط و تفاوت واقعا بیشتر جوش پایین به اندازه و قابلیت های خود را به زوم.

به ما افکار خود را در S20 و S20 Plus, ما آنها را به توان عالی دستگاه. یکی از ویژگی های است که ما را تحت تاثیر قرار بیشتر از 120 هرتز سرعت رفرش که باعث می شود همه چیز را اجرا اذوقه و نوشابه هموار. آن را سخت برای برگشت به 60Hz هنگامی که شما سعی 120Hz در S20 سری. متاسفانه ما نیز در بر داشت که آن را طول می کشد تلفات سنگین در عمر باتری کاهش آن به میزان 37 درصد در S20 سری.

دوربین تغییر کرده از این سری S10 و هم اکنون می توانید زوم بیشتر از بسیاری از گوشی های دیگر است که بسیار جذاب است. تصاویر به نوبه خود با تعداد زیادی مقابل است. آنها کامل نیست هر چند که ما متوجه مسائل با oversharpening و عدم 2X زوم دوربین در واقع زنده تصاویر تمرکز کمی بدتر است. ما همچنین متوجه یک اشکال تند و زننده با selfies که ما امیدواریم که سامسونگ به زودی رفع. برخی از گزینه های جدید مانند 8K ضبط ویدئو ما در بر داشت سرد بیشتر در تئوری از عمل: 8K ویدئوها غول پیکر در اندازه, اما بدتر از آن گوشی خود را ندارد و قدرت به اندازه کافی به آنها را بدون حذف فریم. ما Intel i5-صفحه دسکتاپ کامپیوتر نیز نمی تواند رسیدگی از 8K <url>.

این کاستی نیست dealbreakers هر وسیله و S20 سری کاملا خوب هستند و حتی با آنها. این S20 در حال اندروید شاخص به ضرب و شتم در سال 2020 و حتی با کسانی که کاستی. و برای اطلاعات بیشتر پرش به سمت راست به بررسی کامل ما زیر…

طراحی و صفحه نمایش

هیچ چیز شگفت انگیز و شما هرگز می خواهید برای رفتن به یک صفحه 60 هرتز

ما به یاد داشته باشید اولین بار ما شاهد یک تلفن با صفحه نمایش AMOLED. آن موج سامسونگ در سال 2010 و ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند با فن آوری های جدید. سپس آن 3.3″ صفحه نمایش است که به نظر می رسد ناچیز با استانداردهای امروز و به دنبال نگاهی به گذشته, یکی را در نظر بگیرید کسانی که صفحه نمایش هنوز هم بسیار مسائل چند مثل بسیار قابل توجه سبز-ish رنگ. در چند سال گذشته سامسونگ واقعا تسلط AMOLED تکنولوژی صفحه نمایش در حال حاضر از ویژگی های غنی و رنگ های پر جنب و جوش با بسیار خوب تعادل RGB محدوده.

و صفحه نمایش در S20 سری بهترین تا کنون: آنها تنها یک پانچ سوراخ و در غیر این صورت تقریبا به طور کامل بی وقفه توسط ناهنجاری.

این S20 Plus بزرگتر است یکی با 6.7″ قطر در حالی که S20 دارای حجم 6.2″ اندازه. این روزها شما همچنین باید به در نظر گرفتن نسبت ابعاد صفحه نمایش: این 20 تا 9 در S20 سری به این معنی که صفحه نمایش باریک و بسیار بلند است. چند سال قبل ما استفاده می شود به با قرص 7-اینچ صفحه نمایش اما کسانی که تا به حال بیشتر مربع نسبت و به همین دلیل آن ممکن است گمراه کننده به فقط نگاه مورب اندازه.

این داستان در سال 2020 نیست رنگ: این جدید 120 هرتز سرعت رفرش گزینه است. 120 هرتز به این معنی است که صفحه نمایش تازه دو بار در هر ثانیه در مقایسه با سنتی 60 هرتز تکنولوژی که در آن صفحه را refresh فقط یک بار. به طور پیش فرض در این گوشی اجرا در 60 هرتز به دلیل باتری حفظ دلایل (پرش به باتری بخش زیر برای دیدن این فشار اضافی بر روی عمر باتری است که می آید با 120 هرتز). اما اگر شما نیاز به مطلقا عمر باتری شما خواهد بود insantly رو با 120 هرتز گزینه است. این یک بازی در حال تغییر تجربه و پس از استفاده از آن را هنگامی که شما نمی خواهید برای رفتن به عقب به 60Hz.

عملکرد

این S20 و S20 Plus هر دو مجهز به Snapdragon 865 تراشه اگر شما زندگی می کنند در ایالات متحده در حالی که خریداران بین المللی را دریافت گوشی های سامسونگ ساخته شده Exynos پردازنده 990.

در تجربه ما با Exynos نسخه شما باید مقدار زیادی از قدرت برای یک تجربه سریع اما شما تا به حال که در سال های گذشته بیش از حد و سامسونگ یک رابط کاربر هنوز کمی پشت, گوگل, پیکسل, سری یا وان پلاس گوشی در شرایط واقعی درک صافی. که تغییرات در این سال با 120 هرتز گزینه ای است که در نهایت به ارمغان می آورد سامسونگ به یک باشگاه نخبگان از ‘فوق العاده صاف’ گوشی های.

به عنوان معیار شما باید آن را درست زیر است: این گوشی واقعا سرعت, کارشناسی ارشد. این مهم را برای علاقهمندان به بازی که بهتر خواهد شد نرخ فریم با این پردازنده های جدید. متاسفانه بازی هایی که ما تست شده نیست و در عین حال حمایت از 120 هرتز سرعت رفرش. ما انتظار داریم که سامسونگ برای باز کردن این گزینه برای برخی از محبوب ترین بازی ها به زودی و با ما به روز رسانی خواهد شد هنگامی که ما برای تست است.

از لحاظ ذخیره سازی S20 و S20 Plus پایه مدل هر دو آمده با 128GB و هر دو گوشی باید این گزینه در حال گسترش است که ذخیره سازی از طریق کارت حافظه microSD. اکثر مردم خواهد بود کاملا خوشحال با 128 گیگابایت در هیئت مدیره است و ما باید به ذکر است که این یکی از مزیت های گوشی های سامسونگ را بیش از اپل و پیکسل است که تنها 64 گیگابایت از ذخیره سازی در پایگاه خود مدل.

دوربین

آیا شما می دانید S20 سری ندارد و سنتی تله دوربین در تمام ؟ در عین حال هنوز آنها را مدیریت گرفتن عکس های بزرگ در فاصله

این S20 و S20 Plus دارای دوربین است که بسیار مشابه هستند که کاربران عملا نمی خواهد متوجه تفاوت.

شما می نقطه آن تنها اگر شما نگاهی به مشخصات: S20 Plus دارای یک ToF “DepthVision” دوربین که قرار است برای کمک به ایجاد بهتر عمق نقشه و کمک به بهتر تصاویر پرتره. شما نمی خواهید آن را از دست رفته در S20, اگر چه, تصاویر فوق العاده شبیه.

با استفاده از این در ذهن بیایید نگاهی به مشخصات دوربین:

  • 12MP دوربین اصلی با 26 میلیمتر لنز OIS 1/1.7″ سنسور
  • 64MP دوربین ثانویه
  • 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین
  • ToF DepthVision دوربین (فقط در S20 Plus)

اما امکانات به تنهایی معنی هیچ چیز اگر دوربین نمی شلیک کنید عکس بزرگ پس از گرفتن یک نگاه:

زوم, زوم, زوم

و سپس شما باید 30X “فضا زوم” چیز. در اینجا گرفتن است: S20 و S20 Plus واقعا درست لنز تله. شوکه? بنابراین ما بودند اما از آن نوشته شده است در سمت راست مشخصات. ثانویه 64MP دوربین دارای فاصله کانونی است که در مورد مشابه به عنوان اصلی گسترده ای از دوربین به این معنی است که برای رسیدن به آن زوم سامسونگ با استفاده از نرم افزار.

این می آید در مقایسه با S20 فوق العاده است که واقعی خورده periscope لنز با 4X بزرگنمایی اپتیکال. وجود چنین لنز در S20 و به علاوه.

و بله با کیفیت است که شما می کنید این است که نه قابل مقایسه با S20 فوق العاده, اما آن است که هنوز هم به طرز محسوسی بهتر از زوم با کیفیت شما در اپل و یا گوگل صفحه سری بنابراین سامسونگ قطعا انجام برخی از سحر و جادو آن را به اتفاق می افتد.

وجود دارد تفاوت در پرتره بین S20 و S20 Plus?

نه واقعا.

یکی از تفاوت فیزیکی بین دوربین راه اندازی در S20 و S20 Plus است که بزرگتر به علاوه مدل DepthVision سنسور که گوشی کوچکتر فاقد است. این سنسور استفاده می شود برای ایجاد یک مفصل تر عمق نقشه و باید از کمک به هنگامی که شما در حال گرفتن زندگی می کنند تمرکز که در آن تصاویر پس زمینه تار شده است از طریق نرم افزار و تعیین دقیق مرز بین موضوع و زمینه بسیار مهم است.

حقیقت این است که S20 و حتی بدون DepthVision سنسور کار عالی در این. ما متوجه هر گونه تفاوت معنی داری در کیفیت زندگی تمرکز بر تصاویر و بالاتر شما می توانید ببینید یک مثال که در آن هر دو گوشی انجام یک کار مشابه.

جلوی دوربین

آمار-یا-را از دست ندهید

هر دو گوشی ویژگی های ظریف پانچ سوراخ جلوی دوربین 10 مگاپیکسلی با وضوح. و بیشتر از آن طول می کشد تیز و خوب به دنبال, عکس, اما با کمال تعجب اغلب از آن است که تحت تاثیر یک اشکال عجیب و غریب که به طور تصادفی تاری مرکزی بخش هایی از یک تصویر و خراب میکنه.

ما نمی دانیم که چه چیزی باعث این اما یک تکه بزرگ از ما selfies خراب شد این اشکال. به نظر می رسد به نظر می رسد بیشتر زمانی که شما یک پس زمینه روشن است و قطعا مربوط به الگوریتم ادبی.

شما می توانید یک زن و شوهر از عکس برای نشان دادن موضوع بالا.

عمر باتری

عمر باتری بزرگ, اما تنها اگر شما به نوبه خود بر روی گزینه 120Hz

ما شده اند با استفاده از این کهکشان S20 و S20 Plus و برای حدود یک هفته در حال حاضر و اگر شما انتخاب کردن به صورت پیش فرض 60 هرتز سرعت رفرش عمر باتری بسیار خوب است.

بزرگ باتری داخل این گوشی وجود ندارد حداقل برای جبران اثرات 5G شبکه است که می تواند مصرف کننده خیلی بیشتر قدرت, اما اگر شما با استفاده از این گوشی در بازار, 4G, شانس هستند که شما تجربه یک زندگی بهتر باتری نسبت به قبل از آن کهکشان ها.

متاسفانه عطف بسیار جذاب جدید از 120 هرتز سرعت رفرش گزینه به تنهایی و در نتیجه کاهش قابل توجهی در عمر باتری.

در پیش فرض 60 هرتز سرعت رفرش این کهکشان S20 Plus بزرگ: در آزمایش های ما آن را به طول انجامید و حتی کمی بیشتر از فوق العاده در 12 ساعت و 40 دقیقه در هنگام مرور و پیمایش اما تعویض به 120 هرتز تا به حال یک اثر دراماتیک در عمر باتری. در 120Hz به حالت S20 Plus نمره قطره به 8 ساعت و 30 دقیقه. این تفاوت از 33% بنابراین شما از دست دادن یک سوم از عمر باتری خود را هنگامی که با استفاده از 120 هرتز گزینه در این مرور + پیمایش سناریو.

کوچکتر Galaxy S20 است که در بسیاری از جهات شبیه. آن را نمره عالی در 60Hz زمانی که عمر باتری می رسد و 12 ساعت و 12 دقیقه اما تبدیل به 120 هرتز و شما بلافاصله ببینید عمر باتری مخزن به 7 ساعت و 45 دقیقه است. کوچکتر Galaxy S20 نیز اتفاق می افتد به تلفن است که بدترین ضربه را از استفاده از 120Hz به عنوان عمر باتری آن کاهش می یابد 36٪.

چگونه می توانید یک توضیح بزرگتر آمار 120 هرتز گزینه کوچکتر S20 و S20 Plus? ما می توانیم حدس بزنیم که کوچکتر فیزیکی, فاکتور شکل معنی است که شما باید گزینه های کمتر برای خنک کردن دستگاه و که ممکن است یک نقش به عنوان به خوبی.

بعد تا ما هم تست عمر باتری در S20 سری که پخش فیلم های یوتیوب, چیزی که بسیاری از ما روزانه است. این S20 و S20 Plus هر دو انجام خوبی در این تست:

در نهایت ما به نوبه خود برای تست مصرف باتری با بازی های 3D. این خواهد بود بازی مانند Fortnite, ندای وظیفه و PubG سنگین بازی های مالیاتی که GPU این گوشی خیلی بیشتر از قبلی دو فعالیت است. در اینجا این است که نتایج ما در حال گرفتن:

همه در همه, کهکشان S20 سری عمر باتری ناامید تنها اگر شما با استفاده از 120 هرتز گزینه و ما بهت زده که چرا سامسونگ نمی عبارتند از اواسط راه 90Hz گزینه ای است که هنوز هم می تواند یک بهبود بزرگ در صافی بیش از 60 هرتز اما بدون اثر مخرب که 120 هرتز است در عمر باتری.

شارژ

بسیار سریع تر از سری S10

شارژ سرعت هیجان انگیز یکی دیگر از منطقه که در آن تلفن شرکت تا به حال یک بیت از یک مسابقه در چند سال گذشته.

سامسونگ ممکن است ارائه سریعترین شارژر وجود دارد خارج وجود دارد یک افتخار است که می رود به سازندگان تلفن چینی که آزادانه تجربه با فن آوری های آن, اما آن را هنوز هم موفق به بهبود سرعت شارژ در S20 سری به طور قابل توجهی. هر دو با آمدن سریعتر شارژر در جعبه است که می تواند در ارائه تا 25 وات قدرت. که آن نیز حداکثر قدرت است که این گوشی می تواند قبول کند که به می گویند که اگر شما اتفاق می افتد به یک شارژر سریع تر شما نخواهد بود قادر به در واقع استفاده از آن به عنوان گوشی های محدود در 25 وات است.

وجود دارد و شما نتایج با تعجب: حتی اگر هر سه گوشی با استفاده از همان 25 وات شارژر گلکسی S20 فوق العاده که بزرگترین باتری که باید به لحاظ نظری دیگر به شارژ مجدد آن در واقع پس از اتمام اولین بار فقط در عرض چند ثانیه کوتاه از 1 ساعت.

پس با چه سرعتی این شارژر جدید که سامسونگ فراهم می کند ؟ ما آنها را آزمایش و در اینجا آنچه ما در بر داشت:

به عنوان شارژ به شما اطلاع می دهد که با وجود تفاوت در اندازه باتری واقعی شارژ با سرعت در S20 Plus و S20 است که در مورد مشابه در سراسر آزمون است.هر دو پایان کامل و 100% شارژ دقیقا 1 ساعت و 6 دقیقه کمی کندتر از S20 فوق العاده.

که یک پرش بزرگ بیش از سال گذشته S10 سری که در زمان حدود 1 ساعت و 40 دقیقه برای شارژ کامل در حالی که در حال حاضر کاربران می توانند با تلفن های خود را در 40% سریع تر نرخ.

بلندگو

یکی دیگر اغلب نادیده گرفته شده و جنبه ای از یک گوشی است که کیفیت بلندگوها. و در حالی که شما قطعا بسیار بهتر و با کیفیت اگر شما برای اتصال تلفن خود را به یک بی سیم بلندگو یا هدفون اغلب اوقات شما می خواهید به تماشای یک ویدیو یوتیوب و یا بازی که آهنگ سریع واقعی و کسانی که بار شما را درک خوب داشتن lousdpeaker.

خبر خوب این است که S20 و S20 Plus را بسیار بلندتر و بهتر صدایی از بلندگو راه اندازی نسبت به سال گذشته Galaxy S10. آنچه شما باید در هیئت مدیره یک پایین شلیک سخنران و یکی دیگر از بلندگو ساخته شده در گوشی. این دو با هم کار کنند و تولید یکی از بهترین صدای خروجی از اسپیکر گوشی. ما را به رتبه کیفیت بلندگو فقط پشت گوگل صفحه 4 XL که یکی از رهبران در این منطقه است. کار خوب سامسونگ!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر