این ایده به پایان فصل در یک حباب از انواع است که NBA شده است فکر در هفته های اخیر در میان COVID-19 همه گیر است و گزارش شده به دنبال برگزاری بازی در یک محل در لاس وگاس و یا در والت دیزنی جهانی.

پس از آن مسیر را به معنی جدا کردن بازیکنان و مربیان تیم کارکنان و بیشتر از همه — از جمله خانواده خود را — برای آن را به پایان فصل.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

که با توجه به ESPN برایان Windhorst نیست چیزی لیگ است که مایل به انجام است.

“NBA علاقه مند است در حال حاضر در یک حباب که در آن [بازیکنان و مربیان و کارکنان] نمی تواند خانواده خود را در” Windhorst گفت: ESPN روز شنبه با استناد به منابع لیگ. او همچنین خطاب تست چیزی که می باید به آسانی در دسترس برای همه درگیر در فصل بودن از سر گرفت. لیگ گزارش خواهد نیاز به هر نقطه از از 15000 تا 100000 آزمون.

NBA به حالت تعلیق عملیات در مارس 11 با توجه به کروناویروس و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ادامه بازی در هر زمان به زودی. لیگ اعلام کرده است که به تعویق افتاد و هر دو پیش نویس قرعه کشی و سراغ ترکیب این هفته است و انتظار می رود برای به تعویق انداختن این پیش نویس در آینده نزدیک بیش از حد.

وجود دارد بیش از 1.1 میلیون تایید موارد coronavirus در ایالات متحده که از شنبه شب به گفته نیویورک تایمز و بیش از 66,000 و میر نسبت به ویروس.

بازی در یک حباب

دو تا از محبوب ترین برنامه های به پایان فصل جدا شده در یک محل شامل هر دو دیزنی جهان و لاس وگاس.

MGM بنا به گزارش های تن به تن لیگ یک طرح به پایان فصل در آن استراحتگاه در لاس وگاس در این هفته. آن را گفت که آن را می ساخت 24 دادگاه در آن کنوانسیون مراکز شیوه ها و بازی ها با هاب مرکزی در Mandalay Bay در حالی که داشتن اتصال قمار بود که در آن بازیکنان و مربیان و کارکنان و خانواده های اقامت برای مدت.

دیزنی جهان در اورلاندو مشابه دارند راه اندازی با 12 در محل دادگاه های بسکتبال و مقدار زیادی از اتاق های هتل ها در دسترس همراه با مقدار زیادی از امکانات دیگر برای دفع خستگی. تمام رفت و آمد مکرر به راحتی می تواند قفل کردن بیش از حد در حالی که در وگاس تنها برخی از قمار خواهد بود محاصره کردن.

بدون در نظر گرفتن NBA صدا نمی خواهم آن را آماده برای هر گونه تصمیم گیری در هر زمان به زودی. اگر هم می آیند برای لیگ را به پایان برساند در یک محل NBA خواهد اطمینان حاصل شود که خانواده ها اجازه خواهد داشت برای ماندن در سایت بیش از حد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی