نه سال از دریک رز MVP فصل پنج NBA مشاغل خراب آسیب

چیزهایی که به دنبال برای شیکاگو بولز که دریک رز به نام NBA MVP در مارس 3, 2011.

در 22 سال, رز جوانترین بازیکن – و تنها دوم برای خریداران پس از مایکل جردن – را به نفع خود جایزه.

اما ثابت شده است که به اوج خود نوپای حرفه ای به عنوان یک مصدومیت جدی زانو را تکذیب کرد شانس او را برای به حداکثر رساندن باور نکردنی خود را بالقوه است.

با استفاده از داده ها از آمار انجام ما نگاهی به پنج NBA مشاغل که خراب شد صدمات.

Derrick Rose

پس از پیش نویس کلی برای اولین بار توسط گاو نر در سال 2008 افزایش یافت بود که نوک به عنوان یک استعداد قادر به رهبری آنها را به اولین قهرمانی NBA پس از اردن عصر.

او نام Rookie از سال به دست آورده و MVP افتخارات در فصل 2010-11 پس از به طور متوسط 25 امتیاز 7.7 کمک و 4.1 ریباند در هر بازی.

رز led گاو به نهایی کنفرانس شرق برابر میامی هیت که در سال, اما آنها قادر به انکار LeBron James اولین حضور در NBA Finals از دست داده و در پنج بازی.

اما یک پارگی ليگامان صليبی قدامی در دور اول پلی آف فصل بعد ثابت برای اولین بار در یک رشته از آسیب های زانو که از خط خارج شده چه راه انداخت و به سالن از شهرت حرفه ای.

افزایش تولید کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره پس از ضربه ای که در برابر فیلادلفیا 76ers قابل توجه ترین است که امتیاز خود را در هر بازی از فرو بردن 21 از قبل به 16.8.

او موفق 46 دو-دو برابر و 41 30-نقطه بازی قبل از شروع فصل 2012-13 اما پس از آن او موفق شده است فقط 12 و 15 بود.

پنی Hardaway

شکیل اونیل را تشویق اورلاندو سحر و جادو به تجارت سال 1993 برای اولین بار به طور کلی پیش نویس انتخاب کریس وبر به رزمندگان طلایی امور خارجه برای Hardaway و جفت به سرعت توسعه یافته و توانمند مشارکت ساخته شده است که این تیم مدعی قهرمانی.

سحر و جادو رفت و تمام راه را به نهایی NBA در سال 1995 اما جوان تیم بودند جاروب شده توسط با تجربه تر Houston Rockets و پس از آنها دست به اردن بولز در سال 1996 کنفرانس شرق نهایی اونیل چپ برای لس آنجلس لیکرز.

Hardaway به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به پیشرو در اورلاندو اما یک مصدومیت زانو پایدار در دسامبر سال 1997 او را مجبور به از دست مقدار باقی مانده از مبارزات انتخاباتی.

او رفت و به طور متوسط از 19.7 امتیاز و 6.3 کمک در هر بازی فقط به 11.5 و 3.8 بود.

بیش از نیمی از چهار بار All-Star 313 بازی های انجام شده قبل از آسیب دیدگی او را دیدم به او نمره 20 امتیاز و یا بیشتر. در 391 ظاهر پس از آن که نسبت به تضعیف فقط 14.8 درصد است.

گرنت هیل

دو بار NCAA قهرمان هیل وارد NBA احاطه شده توسط بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره و او به سرعت خودش را به عنوان یک نیروی در لیگ پس از گرفته شده سوم به طور کلی با دیترویت پیستونز در سال 1994.

او عضو یک گروه را انتخاب کنید از بازیکنان را به همه ستاره بازی در اولین فصل و هیچ کس دیگری در لیگ تا به حال به عنوان بسیاری از آرا به عنوان او – او به پایان رسید تا های تازه کار از سال افتخارات با جیسون کید.

تپه بود پنج بار همه ستاره و تیتر نام و عنوان را به رایگان آژانس در سال 2000 اما او پایدار شکسته مچ پا – که او ادعا می کند جناح توسط پیستون – طول دور اول بازی حذفی برابر گرما و آن تغییر مسیر حرفه ای خود را.

کوچک به جلو فرود آمد با سحر و جادو اما قادر به ادامه ارائه در نرخ های قبلی – خود را به طور متوسط برای امتیاز در هر بازی و کمک در بازی افتاد از 21.6 و 6.3 به 13.1 و 2.6.

تپه موفق فقط 31 دو-دو برابر باقی مانده 591 بازی کار خود را – فقط تحت یک پنجم مقدار او انباشته شده بود در اولین 435 حضور در لیگ.

این زمینه خود را-هدف در صد ممکن است افزایش از 47.6 درصد به 49.2 درصد است اما فقط پنج نفر از 71 30-بازی نقطه در زندگی حرفه ای او آمد و بعد از آسیب مچ پا.

Brandon Roy

فقط یک رای متوقف Roy بودن یک تصمیم به اتفاق آرا به عنوان Rookie از سال 2007 با داشتن طور متوسط 16.8 امتیاز 4.4 پرتاب ریباند و 4.0 کمک در هر بازی در فصل به طور منظم با پورتلند تریل بلیزرز.

او به دست آورده و چهار سال و حداکثر حقوق و دستمزد قرارداد در ماه اوت سال 2009 و سوم همه ستاره ظاهر این فصل اما پس از عمل جراحی در یک پارگی منيسک در زانو راست – او همچنین قبلا یک روش برای یک غضروف موضوع را در سمت چپ خود زانو در مارس سال 2010 کار خود را رفت جنوب.

Roy که تا به حال یک عمل جراحی در هر دو زانو در ژانویه 2011 تنها 52 بیشتر بازی در NBA پنج آمد که در تلاش برای بازگشت از بازنشستگی با مینه سوتا تیمبرولوز در فصل 2012-13.

در این دوره امتیاز خود را کمک و پرتاب ریباند در هر بازی تقریبا نصف (امتیاز: 20.2 به 11.6 کمک: 5.0 به 2.9, پرتاب ریباند: 4.6 به 2.6).

Roy موفق فقط یک دو دو و 10 20-نقطه بازی با داشتن 18 و 153 قبل از شروع فصل 2010-11.

تریسی مک گریدی

این موشک می توانست مدعی قهرمانی بود مک گریدی و یائو مینگ نه هر دو ثابت پس از آسیب دیدگی مستعد در طول شش سال هم در این تیم است.

با وجود قابل توجه شروع به زندگی با راکت در 2004-05, بازگشت اسپاسم کنار مک گریدی برای تمدید جادوها در زیر دو فصل است.

هفت-زمان All-Star حال painkilling تزریق برای کمک به سهولت زانو و شانه بیماری پیش از 2007-08 برگشتی اما برای دومین مستقیم فصل او قادر به راهنمای هوستون گذشته یوتا جاز در دور اول.

مک گریدی تولید به سقوط کردن یک صخره از شروع موارد زیر را در مبارزات انتخاباتی. از نمره چشمگیر 22.4 امتیاز در هر بازی او را تضعیف فقط 8.7 – او تنها یک بیشتر از 30 نقطه بازی در بقیه زندگی حرفه ای او بود داشتن 205 از قبل.

به عنوان حرفه خود petered در نیویورک نیکز پیستون Atlanta Hawks و سن آنتونیو اسپرز – کوتاه روی لئامت دادن با دومی در آینده پس از گذراندن مدتی در چین – مک گریدی رفت از یک نسبت از نمره 20 امتیاز در هر بازی دیگر به انجام این کار یک بار در هر 10 ظاهر.

با این حال او هنوز هم به دست آورده یک نقطه در سالن از شهرت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme