به ایستادگی در Instagram, شما نیاز به بیش از فقط دوربین بزرگ در کهکشان S20. شما باید به فکر می کنم مانند یک عکاس حرفه ای که به معنی دو چیز است: با استفاده از حالت دستی و ویرایش عکس های خود را. آن است که تنها با دومی که آنچه که شما تصور کنید یک واقعیت تبدیل می شود.

تفاوت بین یک عکس و یک تصویر بسیار عالی است و در حال ویرایش است. در نظر گرفتن زمان برای تصحیح رنگ و تنظیم قرار گرفتن در معرض تغییر سایه و تفاوت از هزاران دوست دارد. مشکل این است که بسیاری از ما نمی عمده در عکاسی. اما به لطف یک رهبر در صنعت, نرم افزار Adobe, شما لازم نیست که.

مرحله 1: نصب نرم افزار Adobe Lightroom Mobile

ادوبی لایت روم از رفتن به برنامه برای ویرایش عکس در کامپیوتر و در حال حاضر کاربران تلفن همراه می توانید لذت بردن از همان نرم افزار. شما می توانید با نصب نرم افزار Adobe Lightroom Mobile یا از Play Store یا Galaxy فروشگاه. با وجود دومی گفت: “برای سامسونگ” وجود دارد هیچ تفاوت قابل توجه بین این دو نرم افزار.

مرحله 2: آپلود عکس

در حال حاضر یک عکس در “حالت نرم افزار” در برنامه دوربین و ذخیره عکس در خام است. باز لایت روم موبایل و ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب کاربری. در بالای صفحه را انتخاب کنید اضافه کردن دکمه آپلود عکس. را انتخاب کنید تصویر برچسب “خام” در گوشه سمت راست بالا برای آپلود.

مرحله 3: ویرایش عکس در ثانیه

در بالای صفحه (در همان منطقه به عنوان “اضافه کردن عکس” را فشار دهید) خواهد بود یک بخش جدید به نام “به تازگی اضافه شده” با این عکس شما فقط آپلود. را انتخاب کنید تصویر خود را به آن را باز کنید و در ویرایشگر.

در پایین صفحه نوار ابزار با تمام گزینه های مختلف برای ویرایش عکس. اینجا را انتخاب کنید “Auto.” لایت روم موبایل را ویرایش تصویر برای شما صرفه جویی در وقت شما و دانش است. بسته به کیفیت عکس تغییر می تواند شب و روز.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

گام 4: ادامه سرهم بند

شما می توانید خودتان در پشت و یک روز آن را در اینجا. اما به عکس های خود را حتی بیشتر, آیا به نفع خودتان و خود را تنظیم. استفاده از “خودکار” را به عنوان یک پایه و حرکت لغزنده برای دریافت دقیق نگاه شما می خواهید.

وجود دارد پنج دسته از تنظیمات برای کاربران رایگان: نور و رنگ و اثرات جزئیات و اپتیک. انتخاب هر یک از دسته بندی برای پیدا کردن یک مجموعه ای از لغزنده که در آن شما می توانید زمان واقعی تغییر عکس خود را. می توان آن را قریب به اتفاق, اما هنگامی که شما از آن آویزان شما را به عکس های خود را به سطح بعدی.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی