چگونه به مطمئن شوید که شما کهکشان S20 تخلیه نمی کند خود را بیش از حد زمانی که شارژ دستگاه های دیگر


کهکشان S20 بی سیم PowerShare است که باید با استفاده از ویژگی های. حتی مدل پایه بسته بندی 4000 میلی آمپر, باتری شما بیش از اندازه کافی آب برای همه چی-دستگاه را فعال کنید. تنظیمات پیش فرض آن را به طوری که در شرایط خاص ممکن است شما را مجبور به انتخاب بین گوشی بی سیم یا از earbuds, اما شما می توانید تغییر دهید که.

وجود دارد یک راه برای محدود کردن چقدر کم معکوس شارژ بی سیم می توانید باتری خود را تخلیه. به این ترتیب شما هرگز مجبور به انتخاب بین گوشی خود و یا دستگاه های خود را. شارژ از earbuds خود و یا شماره تلفن دوست خود را دانستن است که هنگامی که شما انتخاب کنید تا خود را در کهکشان S20 شما هنوز هم باید بیشتر از باتری به اندازه کافی برای بقیه روز.

تنظیم بالاتر از حد باتری

باز کردن تنظیمات و انتخاب گزینه “دستگاه مراقبت است.” را انتخاب کنید “باتری” و سپس انتخاب “بی سیم PowerShare.” علاوه بر ضامن برای روشن و خاموش کردن این ویژگی وجود دارد تنها یک گزینه دیگر “باتری محدود است.” این به شما اجازه تنظیم آستانه که در آن PowerShare دیگر شارژ دیگر دستگاه های بی سیم.

به طور پیش فرض شما می توانید با استفاده از بی سیم PowerShare تا کهکشان خود را S20 به 30% می رسد. اما برای محافظت از عمر باتری خود را انتخاب کنید “باتری محدود کردن” را انتخاب کنید و یک درصد بالاتر از لیست. ما توصیه می کنیم یک درصد باتری در حدود 50 درصد است.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

که همه به آن وجود دارد. در حال حاضر زمانی که شما در حال شارژ دستگاه دیگر و آن طول می کشد باتری گوشی خود را به آستانه است که آن را به سادگی متوقف کردن شارژ دستگاه های دیگر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر