با iOS 13.5 اپل با اضافه کردن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه به عنوان یک پروژه مشترک با گوگل. شما ممکن است شنیده ام در مورد فن آوری های جدید که در آن گوشی خود را قادر خواهد بود برای برقراری ارتباط با گوشی های دیگر برای ایجاد یک سیستم برای هشدار مردم اگر آنها را در تماس با موارد مثبت این بیماری است. این اطلاعیه اجباری نیست اما می تواند غیر فعال در هر زمان.

قبل از ما شروع, لطفا نگه داشتن در ذهن که این اطلاعیه به احتمال زیاد بیشتر برای شما مفید تر از چیزی منفی است. در حالی که برخی از ابراز نگرانی های حریم خصوصی با تکنولوژی (هر چند از آن است که منطقی امن مفهوم) و ما اطلاع رسانی مراکز در حال حاضر پر از هشدار غیرفعال کردن این ویژگی می تواند شما جلوگیری از یادگیری این که آیا شما به تماس با کسی که COVID-19-مثبت است. که دانش قدرت است و می تواند هر دو خود و کسانی که در اطراف شما به عنوان امن که ممکن است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

مرحله 1: بررسی آی فون خود را در نسخه های iOS

اگر شما انتخاب می کنید برای غیر فعال کردن این اطلاعیه آسان است و می توان در هر زمان. البته آی فون خود را نیاز به در حال اجرا در iOS 13.5 که هنوز در مرحله بتا است. اگر شما در حال اجرا این نرم افزار شما حتی نمی باید از ویژگی های بر روی دستگاه شما است. برای بررسی سر به تنظیمات> عمومی – سپس یا “مورد” یا “به روز رسانی نرم افزار.”

اگر شماره نسخه iOS است 13.5 سر پایین به مرحله 2. اگر نه, شما لازم نیست که هر چیزی به نگرانی در مورد حداقل تا زمانی که شما به روز رسانی آی فون خود را.

مرحله 2: غیر فعال کردن اطلاعیه ها

اگر شما در حال اجرا iOS 13.5 شما در پیدا کردن گزینه مورد نظر تحت تنظیمات> Privacy –> بهداشت –> COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها. در اینجا همه شما باید انجام دهید برای غیر فعال کردن اطلاعیه این است که شیر به ضامن در کنار “COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها.” اگر شما ذهن خود را تغییر دهید شما می توانید به سادگی با ضربه زدن به ضامن دوباره به reenable آنها.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی