پنهان کردن هر آلبوم بر روی آی فون خود را برای تمیز تر عکس های خصوصی برنامه


از “آلبوم” تب در عکس ها فوق العاده است برای مرتب سازی از طریق تصاویر و فیلم ها در آی فون خود را از آنجا که شما می توانید محدود کردن توسط اخیر خود عکس و ضبط برنامه های مورد استفاده, انواع رسانه, مردم, مکان, و غیره. اگر شما هرگز نگاه در همه این پوشه ها, اما, این می تواند احساس مانند قریب به اتفاق هم ریخته ظروف سرباز یا مسافر. به علاوه ممکن است برخی از مجموعه های شما نمی خواهید دیگران برای دیدن.

در حالی که شما می توانید حذف برخی از پوشه ها در آلبوم تب, در, عکس, فقط به سفارشی پوشه ها که شما ایجاد کرده اید و یا گالری از برنامه های شخص ثالث مانند WhatsApp و یا Instagram که شما استفاده می شود به ساقه و یا فیلم. و تا آنجا که پنهان کردن مطالب از دیگران یا این که ممکن است دسترسی به آی فون خود را “پنهان” آلبوم فقط ارزش هر چیزی را اگر کسی می داند که به کجا نگاه.

برای مخفی کردن هر آلبوم و پوشه — نه فقط آنهایی که اپل اجازه می دهد تا — شما نیاز به یک آی فون جیل بریک و رایگان AlbumHider نیشگون گرفتن و کشیدن توسط Julio Verne. با آن شما می توانید خلاص شدن از آلبوم مانند “مورد علاقه” “اماکن” “انفجار” و “متحرک” و شما حتی می توانید آنها را به عقب هر زمان که شما به آنها نیاز دارید. شما همچنین می توانید مخفی کردن “پنهان” آلبوم به طوری که همه از عکس ها و ویدئوها را پنهان از “تازه ها” را ناپدید می شوند برای خوب — تا زمانی که شما رویت آن ظرف.

شما می توانید با نصب آن از طریق Cydia یا Sileo و بر خلاف بسیاری از ترفند که می تواند قابل دسترسی و tinkered با از طریق تنظیمات برنامه AlbumHider با این نسخهها کار در برنامه عکس به طور مستقیم, از بین بردن نیاز به رفتن به عقب و جلو بین برنامه های. که گفت:, آن را به خوبی پنهان در داخل عکس که چیز خوبی است اگر شما در حال پنهان کردن “پنهان است.”

مرحله 1: نصب Julio Verne را مخزن

AlbumHider در دسترس نیست در هر دو Cydia یا Sileo بومی که بدان معنی است که شما نیاز به نصب یک مخزن بيروني به آن را دریافت. برای انجام این کار فقط اضافه کردن julioverne.github.io به “منابع” لیست برای هر برنامه. (توجه داشته باشید: هر repos شما اضافه کردن در Cydia را نمی توان به اضافه Sileo به طور خودکار و بالعکس.)

اضافه کردن مخزن در Cydia (روند مشابه در Sileo).

مرحله 2: نصب AlbumHider

با ورن را مخزن نصب شده باز یا Cydia یا Sileo و سپس جستجو را انتخاب کنید و “AlbumHider” در “جستجو” تب. بعدی آمار “نصب” (Cydia) و یا “دریافت” (Sileo) در صفحه زیر. از آنجا بر روی “تایید” (Cydia) و یا ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین “صف” کارت و روی “تایید” در کنار آن (Sileo). صبر کنید برای نیشگون گرفتن و کشیدن به نصب و سپس ضربه “Restart SpringBoard” به respring و بسته بندی.

مرحله 3: مخفی کردن آلبوم ها با استفاده از AlbumHider

برای دسترسی به AlbumHider باز, عکس ها و شیر بر روی آلبوم تب سپس کلید “مشاهده همه” در آن آلبوم های من بخش. در حال حاضر را انتخاب کنید “ویرایش” در بالا سمت راست درست مثل شما می خواهم اگر شما می خواهید به حذف سفارشی و یا شخص ثالث-ایجاد آلبوم ضربه بزنید ، سپس روی آیکون نشانه به سمت چپ “انجام می شود.”

شما خواهید دید AlbumHider را سوئیچ. ضامن در سوئیچ های بعدی به آلبوم ها و پوشه های شما می خواهید را به ناپدید می شوند مانند “Time-lapse,” “واردات” و “روی صفحه نمایش ضبط” — هر آلبوم بازی منصفانه است. هنگامی که آماده ضربه “اعمال می شود (خروج)” در بالا و سمت راست به مجموعه ای از تغییرات است. هنگامی که شما به عقب بر گردیم به تب اصلی مشاهده همه آلبوم انتخاب شده شما روشن دیگر را نشان می دهد در اینجا.

شما در حال حاضر باید یک درهم و برهمی تجربه است که شما اجازه می دهد به تمرکز بر روی تنها ترین شما-استفاده از آلبوم ها و پوشه ها. اگر شما نیاز به مراجعه به یک نوع خاص از رسانه های مطالب فقط با تکرار مرحله 3 اما ضامن پوشه و یا مجموعه و صرفه جویی در آن را حق بازگشت به آلبوم تب.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر