توسط جک Tarrant

توکیو (ایسنا) – تنیس آمریکا بازیکن تیلور فریتز و خود را دو برابر شریک Tik Tok شخصیت ادیسون Rae, برنده مجازی ماندن در خانه با شدت بهم زدن در روز یکشنبه به عنوان در زندگی واقعی تنیس همچنان در انتظار به دلیل coronavirus بحران است.

امثال خواهران ویلیامز, ژاپنی, ستاره نائومی اوزاکا و Kei Nishikori و به تازگی بازنشسته ماریا شاراپووا رقابت به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود را از جهان نینتندو برای جمع آوری پول برای امور خیریه.

حرفه ای تنیس تورهای در حال تعطیل تا اواسط جولای در اولین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس معنی طرفداران و بازیکنان به طور یکسان مشتاق به نوبه خود توجه خود را به مسابقات بازی های برگزار شده در داخل ماریو تنیس Aces بازی.

نهایی که تن به تن فریتز و Rae برابر Nishikori و شریک زندگی خود را, DJ Steve Aoki بود به تماشای زندگی می کنند بیش از 35000 نفر در Facebook بازی اما اجرا به مشکلات فنی به عنوان مطابقت با مسدود میدوی را از طریق مجموعه ای.

پس از یک تاخیر که پر شده بود با بی دست و پا گفتگوی بورسی شرکت بین مفسران هفت بار گرند اسلم برنده John McEnroe و یوتیوب, شخصیت, iJustine, بازی دوباره.

انعکاس زندگی واقعی خود را بازی سبک فریتز را در غالب خدمت عامل تصمیم گیری شد که او و Rae زد 6-4 برندگان به ادعای قهرمانی و 1 میلیون دلار کمک مالی به هیچ بچه گرسنه خیریه.

همه بازیکنان دریافت $25,000 کمک مالی به موسسه خیریه از انتخاب.

“من عصبی تر وجود دارد از هر یک از مسابقات تنیس,” فریتز گفت.

خواهران ویلیامز نمی تواند ترجمه در زندگی واقعی خود را دلاوری به جهان مجازی را به عنوان هر دو از دست رفته خود را باز دور مسابقات.

شاراپووا و شریک مدل Karlie Kloss, همچنین رفت و در دور اول در حالی که اوزاکا گرفتن در برابر Nishikori و Aoki تا به حال به ضبط پس از شریک زندگی خود را هایلی بیبر در تلاش برای حفظ قوی اتصال به اینترنت.

با وجود مسائل فنی – خار توسط McEnroe به عنوان “مثل باران تاخیر” – طرفداران تنیس خواهد بود محتوای مجازی مسابقات در حال حاضر.

هفته گذشته رافائل نادال و اندی موری با عنوان مجازی مادرید باز که او نیز گرفتار برخی از ویژگی های snafus [L5N2CF6M8].

“از آن شده است یک زمان دیوانه اما همه ما نیاز به برخی از سرگرم کننده است و آن را برای یک علت بزرگ” گفت: McEnroe.

Coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 3.4 میلیون نفر در سطح جهان به قتل حداقل 240,000 مردم نیز ویران با جهان تقویم ورزشی.

ویمبلدون مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در حالی که باز فرانسوی در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در ماه مه بوده است تحت فشار قرار دادند تا سپتامبر است.

همه ATP و WTA tour مسابقات لغو شده اند حداقل تا اواسط ماه جولای.

(گزارش شده توسط جک Tarrant; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی