چارلز بارکلی گفت رو خاموش در برابر مایکل جردن در سال 1993 NBA نهایی شد اولین بار در زندگی من است که من احساس بهتری وجود دارد بازیکن بسکتبال در جهان از من’


"The best I've ever seen in my life is Michael Jordan," Charles Barkley said after the episode. "It was an honor and a privilege to play against him."
“بهترین من تا کنون دیده ام در زندگی من است مایکل جردن” چارلز بارکلی گفت: پس از این قسمت. “این یک افتخار و یک امتیاز به بازی در برابر او.”

AP Photo/جان Swart

  • Charles Barkley رهبری Phoenix Suns تیم است که رقابت مایکل جردن و شیکاگو بولز در سال 1993 NBA Finals.

  • در طول قسمت شش از فیلم “آخرین رقص” — ESPN docuseries در مورد اردن و گاو — Barkley گفت رو بز که در سری ساخته شده او را متوجه “وجود دارد بهتر بازیکن بسکتبال در جهان از من.”

  • در ظاهر در SportsCenter بعد از قسمت پخش پنج شنبه, Barkley گفته اسکات Van Pelt “هیچ کسی در زندگی من تا کنون ملاقات کرد که من می خواستم به ضرب و شتم بیشتر در بسکتبال” از اردن.

  • “بی احترامی به هیچ Kobe Bryant, Kareem Abdul-Jabbar, LeBron James, بیل راسل, Wilt Chamberlain” Barkley افزود: “بهترین من تا کنون دیده ام در زندگی من است, Michael Jordan, و آن را یک افتخار و یک امتیاز به بازی در برابر او.”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Charles Barkley هرگز ملاقات بازی خود را در زمین بسکتبال تا او مواجه خاموش در برابر مایکل جردن در سال 1993 NBA Finals.

در ششمین قسمت از “آخرین رقص” — ESPN docuseries در مورد اردن و شیکاگو بولز — Barkley منعکس شده در این لحظه او متوجه او نبود بهترین بازیکن بسکتبال زنده و اردن با عظمت بود و فراتر از اندازه.

michael jordan
مایکل جردن

جان SWART / AP

بارکلی گفت که او موفق به آماده سازی خود و محفل ققنوس “برای عظمت وضعیت” به عنوان 1 بازی خود را در فینال سری در برابر خریداران هستند. اما بازی 2 سال 1993 NBA MVP شد و آماده برای همه چیز اردن — که در حال حاضر سه بار MVP لیگ در آن نقطه ممکن پرتاب راه خود را.

و یا پس او فکر می کردم.

Barkley به خاطر یک بازی بزرگ را در حق خود اما حتی زمانی که او شلیک در تمام سیلندر 6-پا-5 قدرت به جلو بستری او نمی تواند رقابت در برابر بز است.

“در بازی 2 من به عنوان به خوبی به عنوان من می تواند بازی و مایکل فقط outplayed من” Barkley گفت. “که احتمالا اولین بار در زندگی من است که من احساس بهتری وجود دارد بازیکن بسکتبال در جهان از من صادقانه به شما بگویم.”

پس از انعقاد قسمت Barkley پیوست اسکات Van Pelt در SportsCenter به تأمل در 1993 NBA Finals. Barkley اعتراف کرد که او هنوز هم در این واقعیت است که او به اندازه کافی آماده هم تیمی های خود را برای اولین بازی از سری.

“من فکر می کنم در مورد آن را به مقدار زیادی” Barkley گفت. “1 بازی تنها بازی بد ما بود که در طول کل سری و من هرگز بیش از آن.”

“من مسئولیت کامل,” او اضافه شده است.

2001 03 14T120000Z_373424422_RP2DRIIEWQAA_RTRMADP_3_SPORT JORDON.JPG
2001 03 14T120000Z_373424422_RP2DRIIEWQAA_RTRMADP_3_SPORT JORDON.JPG

عکاس رویترز

بارکلی گفت: اردن شدید و مستند رقابت کمک درایو او در دادگاه.

“شما می دانید اگر شما از دست دادن به او به شما در حال رفتن هرگز برای شنیدن پایان آن” Barkley گفت. “گوش دادن وجود دارد هیچ فرد دیگری به عنوان بزرگ به عنوان او وجود ندارد فرد در زندگی من تا کنون ملاقات کرد که من می خواستم به ضرب و شتم بیشتر در بسکتبال زیرا هنگامی که شما از دست دادن به او به شما عاشق شنیدن در مورد آن هر روز برای بقیه عمر خود را.”

“این چیزی است که ساخته شده او را بز,” او اضافه شده است. “او همه چیز را شخصا.”

حتی اگر او تلخ در مورد از دست دادن یک سری به اردن و گاو در سال 1993 Barkley تا به حال چیزی جز احترام به خود Airness و گرامی وقت خود را در بازی مقابل او.

“این یک افتخار و یک امتیاز به رقابت در برابر او” Barkley گفت: اردن است. “بی احترامی به هیچ Kobe Bryant, Kareem Abdul-Jabbar, LeBron James, بیل راسل, Wilt Chamberlain; بهترین من تا کنون دیده ام در زندگی من است مایکل جردن… او بهترین من تا کنون دیده ام.”

چک کردن کلیپ از Barkley از قسمت شش از فیلم “آخرین رقص” در زیر:

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر