اپل به تازگی iOS 13.5 Beta 3 — بله 13.5 نه 13.4.5


اپل سوم توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5 امروز یکشنبه, مارس 29. اگر شما در اشتباه هستید که در آن 13.5 نسخه های بتا 1 و 2 در حال پیوستن به این باشگاه است. این به نظر می رسد برای تمام مفاهیم و اهداف iOS 13.4.5 توسعه دهنده beta 3 زیر 13.4.5 توسعه دهنده نسخه های بتا 1 و 2. بزرگترین تغییر دهید ؟ علاوه بر این اپل مشترک COVID تماس با ما-ردیابی برنامه با گوگل که به احتمال زیاد الهام گرفته از تغییر نام.

13.5 dev beta 3 می آید دو هفته پس از انتشار 13.4.5 dev beta 2 و 12 روز پس از انتشار اولین 13.4.5 بتا عمومی. اپل کشت توسعه دهندگان به روز رسانی در 10 a. m. PDT. شما ممکن است بدانید که زمان انتشار اپل رفتن به برای جدید بتا منتشر شد اگر شما را دیده ام به اندازه کافی به روز رسانی. اما, اگر شما یک بتا تستر شما نمی بینید این به روز رسانی آمار آی فون خود را. شما نیاز به صبر برای 13.5 عمومی بتا 2 که انتظار ما برای دیدن یا 1 p.m PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا.

اپل اضافه کرده است API برای تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه به این به روز رسانی اجازه می دهد تایید مقامات بهداشتی به منظور توسعه برنامه های کاربردی که امکان استفاده از این ابزار برای ایجاد ارتباط ردیابی برای کار در جهان است. شما پیدا کردن این گزینه در تنظیمات> Privacy –> بهداشت –> COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها. این اطلاعیه به طور پیش فرض فعال.

همچنین به 13.5 dev beta 3 یک نیشگون گرفتن و کشیدن است که باعث می شود دسترسی به رمز عبور صفحه نمایش سریع تر پس از ناموفق صورت ID اسکن. این تغییر مفید است به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر پوشیدن ماسک هنگامی که با استفاده از اپل. به جای تاخیر پس از ناموفق اسکن 13.5 پرش راست به رمز عبور روی صفحه نمایش.

iOS & iPadOS 13.5 Beta 3 انتشار یادداشت

بررسی اجمالی

IOS & iPadOS 13.5 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.5. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.4 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.4, ببینید, Xcode متعلق به 11.4 انتشار یادداشت ها.

موسیقی – ویژگی های جدید

  • یک گزینه جدید در دسترس است برای به اشتراک گذاشتن آهنگ ها, آلبوم ها و لیست پخش به Facebook و Instagram داستان. (60895397)

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.5 dev beta 3, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر