2020 پیش نویس NFL هنوز هم ممکن است تازه در ذهن ما اما راه به 2021 پیش نویس در حال حاضر آغاز شده است. و این هیچ شوخی است.

شرایط عجیب و غریب از coronavirus-تغییر 2020 پیش نویس اجازه تیم های زود هنگام پرش در سال آینده در حالی که بسیاری از مردم تعجب اگر وجود دارد رفتن به یک له فقط به دیدار سال جاری پیش نویس مهلت.

“همه چیز رفت” یکی طلایه دار گفت Yahoo Sports post-پیش نویس این آخر هفته. “در واقع من یک پرش در کلاس بعدی. من تا به حال بیشتر زمان دبستان از حد معمول. من شرط می بندم بسیاری از افراد بهتر پرش در کلاس بعدی از نرمال این موقع از سال است.”

نمرات اولیه برای 2021 کلاس ممکن است با توجه به تیم تا اوایل ماه ژوئن است اما در این زمینه را آغاز کرده است در جذاب محصول است. این پتانسیل به دو (یا سه؟) حق رای دادن کارفرمایی چشم انداز و یک گیرنده گسترده ای کلاس است که می تواند قابل توجه 2020 کلاس یک اجرا برای پول خود را.

ما وارد یک زود بالا 25 چشم انداز به علاوه چند مطلب زیر که برای سال آینده پیش نویس است. نشانه این لیست بنابراین ما می توانید ببینید 10 ماه از هم اکنون که ما از دست رفته و کسانی که ما رو راست.

آن را حدود 367 روز قبل از ما می توانید می گویند “سلام کلیولند!” برای دور اول 2021 پیش نویس است. اما ما در حال شمارش پایین روز. و ما باید آماده شود.

1. Clemson QB ترور لارنس

لارنس 2018 فصل بهتر از خود 2019 قرار گرفت و او با یک ضرب و شتم در طول دو بازی حذفی. برخی از ارزیابی بی سر و صدا با لبخند از راه دور هنگامی که او انجام داد. لارنس تا به حال واقعا تست شده و آن را نشان داد NFL که surfer-به دنبال درد شدید و سختی در زیر.

این خواهد بود که پیش بینی یک چشم انداز به عنوان دیده ایم پس اندرو شانس آمد به دانشگاه استنفورد برای آخر فصل. لارنس است و روشن مورد علاقه برای رفتن کلی برای اولین بار در سال 2021. ما بیمار از “تانک” به عنوان یک پیش نویس اصطلاح پس چگونه در مورد “رنج کشیده برای لارنس?” متاسفانه ما شک است که چوب.

2. اورگان OT Penei Sewell

بودن پیش نویس sicko من من نمی تواند مقاومت در برابر Sewell سوال به اردک سر مربی ماریو کریستبل زمانی که او به ما ملحق زنده برای یاهو ورزشی’ پیش نویس نشان می دهد آخرین پنج شنبه.

کریستبل گفت: Sewell بود “345 پوند, و, واقعا, او می تواند به راحتی در 375 اگر او می خواست.”

اوه. سه. هفتاد. پنج.

را که, Mekhi Becton! کریستبل یک مرد که می داند که OL استعداد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی اضافه شده که Sewell دارای “بیشترین قدرت انفجاری است که من تا کنون دیده اند به عنوان خط حمله مربی و یا یک سر مربی” گفت که او “هیچ چیز من تا کنون دیده ام قبل از.”

ما از کار اخراج شده تا به خم کردن نوار در Sewell. که ممکن است حتی امروز آغاز خواهد شد. در صورتی که باعث می شود ما یک انحطاط آن را یک ننگ ما با زندگی است.

در اینجا تصویری کامل از کریستبل پاسخ:

3. LSU WR Ja’Marr تعقیب

زمان پس از زمان در هنگام تماشای DB 2020 چشم انداز که رفت و در برابر تعقیب او به دست آورد. پس از یک در حالی که آن را آسان برای دیدن که ضربه زدن به یک بچه برای گرفتن ضرب و شتم توسط Chase — ما به دنبال در شما, A. J. ترل — بی معنی بود. که چقدر خوب تعقیب است. از دست دادن جو نقب زدن ممکن است صدمه دیده خود تولید اما تعقیب و گریز در واقع ممکن است تبدیل شدن به یک بهتر گیرنده. او را مجبور به حتی بیشتر دقیق برای ببر ” بعد کارفرمایی که به احتمال زیاد نمی خواهد که نقب زدن را لمس و قرار دادن توپ. ما نمی توانیم تصور کنید چه خواهد شد. تعقیب شد بهترین گیرنده در فوتبال کالج در فصل گذشته و حتی بهتر از جری Jeudy در سال 2018 است.

4. Ohio State QB جاستین زمینه

او تا به حال تنها سه نوع داده int در درخشان 2019 فصل برای Buckeyes دو نفر از آنها در آینده CFP نیمه نهایی از دست دادن به کلمسون. که ارائه خواهد شد انگیزه جدی برای خیره کننده پرتاب کننده (41 TDs) و دونده (688 متری 10 TDs) و او را یک چشم انداز. زمینه های به طور متوسط 29.5 پاس تلاش در هر بازی در فصل گذشته قبل از Clemson مسابقه. انتظار می رود او را به قطع سست تر پرتاب به امثال کریس Olave گرت ویلسون و دیگران در wideout به علاوه برخی از جامد تنگ به پایان می رسد.

5. ایالتی فلوریدا DT ماروین ویلسون

ویلسون بازگشت به مدرسه خیره کننده بود به خصوص پس از صدمه و خدشه دار او فوق العاده شود. فکر کردم او ممکن است پول و اجرا و روده ما این بود که او روند نسبت به دور اول انتخاب — اوایل دوم در بدترین حالت. رفتن برای یک سال دیگر می تواند طاق او را به بالا-10 محدوده اگر او غالب دوباره.

6. Penn State LB میکا پارسونز

خاموش-توپ linebackers خود را دیده اند NFL مقدار کاهش در برخی موارد. پارسونز باید استثنا. او علاوه بر این استعداد خود را به نمایش نادر غرایز برای موقعیت به عنوان یک بازیکن جوان. پارسونز همچنین فوق العاده ورزشکار برجسته بلیتزر و لغو احکام صادره برای پوشش. نه کاملا همان کالیبر ورزشکار به عنوان یک اشعیا سیمونز اما پارسونز به نظر می رسد مانند او از رحم به معنای linebacker.

7. میامی لبه گرگوری روسو

این شخص چیز دیگری است. روسو قرار داده تا 19.5 پردازد برای از دست دادن و 15.5 کیسه تنها در 529 دفاعی جرقه بزند در فصل گذشته و 6-پا-6 و 260 پوند با اتاق به اضافه کردن جرم است. نمی توان آن را یک شوک اگر او با نزدیک شدن به تعقیب جوان طیف. بیایید ببینید که روسو آن را دوباره انجام دهید اما زود بازده و جذاب.

8. آلاباما CB پاتریک Surtain دوم

Surtain پسر سابق Pro کاسه گوشه میامی دلفینز است, بهتر چشم انداز از Dallas Cowboys 2020 دوم-طفیلی Trevon Diggs. او دوم-بهترین CB چشم انداز در فوتبال کالج در حال حاضر. (برای اولین بار خواهد بود LSU را درک Stingley جونیور نیست که پیش نویس واجد شرایط تا 2022.) با قوی تبارها بزرگ اندازه و یک احساس قوی برای پوشش Surtain می تواند یک بالا 10 انتخاب در 2021.

Ohio State DB Shaun Wade returned to school and could be one of the first DBs off the board in the 2021 draft. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
Ohio State DB شان در اب راه رفتن به مدرسه بازگشت و می تواند یکی از اولین DBs کردن هیئت مدیره در سال 2021 پیش نویس است. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

9. Ohio State DB شان وید

گفتگو با مردمی در کلمبوس ما منجر به این باور وید ممکن است بیشتر قدردانی چشم انداز بیش از 2020 انتخاب دیمون Arnette بود که یک انتخاب در شماره 19 به طور کلی این سال است. اگر که مورد وید یک شات در رفتن در بالای 15 سال آینده. او به گوشه ای خارج نیکل و ایمنی و ضربه و پوشش توانایی انجام آن همه ستاره.

10. Clemson WR Justyn راس

راس بود بیشتر پرکار به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2018 اما او باید یک فصل سال گذشته است. استعداد غیر قابل انکار است و او یک فرصت به ویژه ابتلا به عبور از لارنس برای یک سال دیگر. اندازه و توپ مهارت های نادر صفات و او می تواند یک چشم انداز بهتر از توپ را روی گوه و هیگگینس.

11. آلاباما WR Jaylen Waddle

Waddle عدم نخبگان اندازه (5-10, 181) بحث خواهد شد اما او در حال حاضر در یک موقعیت به نمایش در جزر و مد قرمز جرم — در کنار DeVonta اسمیت — با 2020 اولین سرآمد هنری Ruggs سوم و جری Jeudy رفته است. Waddle گرفتار 33 عبور می کند (در تنها 40 targets) برای 560 متری و شش TDs و به راحتی می تواند دو برابر است که تولید فصل آینده است. او مطلق blur رفته و آن را کمک می کند تا او را به یک جانور به عنوان یک returner بیش از حد.

12. آلاباما LB دیلن موسی

یک ACL پاره محو خود 2019 فصل است. موسی do-it-all مدافع در فصل برک آوت در سال 2018 و باید کافی زمان بهبودی به بازگشت به آن شکل. مانند پارسونز او دارای سه-پایین توانایی و موسی باید بعد باما ستاره در linebacker.

13. Clemson RB تراویس اتین

اتین ما را شوکه هنگامی که او بازگشت به مدرسه است و همیشه وجود دارد نگرانی از استفاده بیش از حد, به عنوان او می تواند رویکرد 900 کالج لمس پس از فصل آینده است. اما 5-11, 211 پوند اتین بود یک هیولا در فصل گذشته و پروفیل به عنوان فوق العاده و بسیار ورزشی با تصویب نواز استعداد — فقط بخواهید ایالتی اوهایو.

14. تگزاس OT ساموئل Cosmi

این نمی توانست خیره کننده بود Cosmi وارد این پیش نویس به عنوان یک اشتباه دوم با دو سال خوب نوار وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر. او این شانس را به رای دادن در میان بالا پردازد در 2021 کلاس اگر او وارد می شود به عنوان یک اشتباه junior. Cosmi آغاز شده است و یک فصل در هر دو طرف راست و چپ یک جایزه اضافه شده.

15. آلاباما WR DeVonta اسمیت

Jeudy شد باما را پذیرایی رهبر فصل گذشته با 77 اما اسمیت led زرشکی جزر و مد در دریافت متری (1,256) و TDs (14). دومی دو برابر تعداد TDs جلب هنری Ruggs III, 12th کلی انتخاب این سال است. اسمیت یک دیگر اعتصاب ساخت است و تا به حال بلوغ خود را مورد سوال در گذشته است. اما دریافت کننده اضافه کاری بازی برنده TD در سال 2017 قهرمانی ملی آمده است یک راه طولانی است و می تواند همچنان خود را به سمت بالا صعود به عنوان یک NFL چشم انداز.

16. استنفورد OT واکر کوچک

ما ثابت کمی به عنوان یک پتانسیل در دور اول انتخاب این سال و قبل از پایان فصل مصدومیت زانو در سال گذشته بازکن در برابر شمال غربی. با فرض ناتوانی خود را هموار می رود 6-پا-7, 320 پوند کوچک — که برای اولین بار تیم تمام Pac-12 به عنوان یک درست دانشجوی سال دوم — می توانید بازگشت به فرم بالا. پیشاهنگی می دانم که نام خود را به خوبی.

17. USC DT جی Tufele

ما برای اولین بار در زمان اطلاع از او را در حالی که تماشای یوتا بازی. Tufele هنوز تولید بنر شماره, اما او به نظر می رسد بخشی در فلش یک تعداد انگشت شماری از جرقه بزند در هر بازی. او ممکن است کوچکتر اما Tufele به نظر می رسد مانند او می تواند توسعه را به یک بسیار خوب داخلی مایه و تصویب حمله کننده. کسانی که همیشه به شدت به دنبال در رسیدن به سطح بعدی.

Florida TE Kyle Pitts highlights a great crop at the position in the 2021 NFL draft. (Photo by Sam Greenwood/Getty Images)
فلوریدا TE Kyle پیتز برجسته این محصول در موقعیت در 2021 پیش نویس NFL. (عکس از سام گرین/گتی ایماژ)

18. فلوریدا TE Kyle پیتز

صحبت کردن به یک ارزیاب در مورد 2020 TE چشم انداز یک ماه پیش قبل از پیش نویس ما فقط قرار داده و به رختخواب او مطمئن ساخته شده به ذکر است: “در سال آینده کلاس خواهد شد و این یکی از آب است. نمی دانم چگونه بسیاری از [تنگ می رسد] بالا رفتن این سال است. اما [2021] شما می توانید از سه یا چهار قبل از اول می رود این سال است.”

حق با او بود که در مورد قسمت آخر; پس از نوتردام را کول Kmet رفت 43rd دیگر تنگ پایان گرفته شد تا شماره 91 به طور کلی.

پیتز ممکن است نیاز به کار بر روی خود مسدود کردن اما او بازی در حال تغییر توانایی دریافت. او تنها یکی از بسیاری از بازیکنان با استعداد در موقعیت همراه با پن دولت پت Freiermuth و میامی Brevin اردن که یک سال از هم اکنون همه می تواند تا مدتی قبل از آن Kmet رفت.

19. Purdue WR Rondale مور

الکتریکی مور شد محدود به چهار بازی آخر فصل. ما با حضور یکی از آنها: 13-گرفتن 222-حیاط یکی TD باخت از واندربیلت که نشان داد چقدر خطرناک این مرد است. ما باید برای دیدن اگر او تا به بهبود از پاره ACL او دچار برابر مینه سوتا است. مور فوق العاده مواد منفجره به عنوان یک اسلات سلاح و returner. فکر می کنم هالیوود قهوه ای برای های اخیر comp.

20. تنسی OG Trey Smith

اسمیت بازگشت به مدرسه برای ارشد فصل با استناد به تمایل خود را برای کسب مدرک خود را. او هوشمند و با استعداد مسدود کننده بود که همه-SEC فصل گذشته پس تنها سوالات مربوط به او هستند و اینکه آیا او می تواند مقابله و اگر مسائل مربوط به سلامت هستند یک نگرانی است. اسمیت تشخیص داده شد با لخته شدن خون در فوریه 2018 و آن را محدود به زمان خود در این زمینه که در فصل اما 2019 بدون دردسر رفت. محرومیت ضعیف ارزیابی پزشکی او به نظر می رسد مانند یک ستاره است.

21. کارولینای جنوبی CB اسرائیل Mukuamu

این Gamecocks دو بسیار خوب گوشه ها در NFL راداری و شاید هم تیمی جیسی شاخ جلا تر در حال حاضر. Mukuama تا به حال بزرگ انتخاب-شش بر جیک اساسی در ناراحت گرجستان — و در واقع او انتخاب دوم (سه) در این بازی فقط به عنوان قابل توجه است و فقط خیره کننده نمونه ایستاده نزدیک به 6-پا-4 با اسلحه. خود را ارزیابی خواهد بود و جذاب.

22. LSU DT تایلر Shelvin

“وحش مطلق” این است که چگونه یک LSU کارمند توصیف Shelvin و ما صمیمانه به توافق برسند. در حال حاضر Shelvin بسیار دستکمگرفتهشده در میان طرفداران ما گمان می کنند به دلیل متواضعانه خود را تولید. او نه فقط یک کیسه و TFL مرد در حال حاضر. با یکی دیگر از سال 6-3, 345 پوند Shelvin می تواند یک homewrecker حتی یک کمی محروم ببر دفاع.

23. آلاباما RB Najee هریس

ما برای اولین بار اعتراف ما دستکمگرفتهشده هریس’ بالقوه NFL تاثیر یک سال پیش و همه او بیرون رفتن و خراب کردن افراد در فصل گذشته. وجود دارد یک Marshawn Lynch-ایان کیفیت بازی خود را به عنوان هریس را به طور قابل توجهی بهبود یافته خود عبور نواز قدرت و حفظ قدرت خود را با وجود افزایش حجم کار.

24. آلاباما OT الکس Leatherwood

Leatherwood بود بالا و پایین در فصل گذشته و سال 2020 در دور اول بحث در اوایل فصل گذشته شد و زودرس است. Jedrick بخواهد جونیور موثر تر در فصل گذشته و Leatherwood بزرگ ساخته شده تصمیم به بازگشت به مدرسه. با یک پرش او می تواند تبدیل به یک دور اول چشم انداز به صورت جدی در سال 2021.

North Dakota State QB Trey Lance set the FCS world on fire in 2019. (Photo by Justin Tafoya/NCAA Photos via Getty Images)
ایالتی داکوتای شمالی QB Trey لنس مجموعه FCS جهان در آتش در سال 2019. (عکس توسط جاستین Tafoya/NCAA عکس از طریق گتی ایماژ)

25. ایالتی داکوتای شمالی QB Trey لنس

این اشتباه دوم خواهد بود که buzzy نام تابستان به عنوان ما (امیدوارم) رویکرد کالج فصل فوتبال. هنگامی که شما کامل 67 درصد از خود عبور ورود به سیستم TD-INT نسبت 28-0 اجرا برای 1,100 متری و 14 TDs و رهبری تیم خود را به یک I-AA عنوان و اولین 16-0 پایان در کالج فوتبال پس از سال 1894 شما در حال رفتن به وزوز. ما نیاز به سرعت رول ما یک بیت در یک QB با کمتر از 300 پاس تلاش در FCS اما 6-پا-3 لنس دارای استعداد رشد به چیزی خاص.

دیگران به تماشای

Quarterbacks: جیمی نیومن, Georgia; تنر مورگان مینه سوتا; براک Purdy, Iowa State; Richard موند Texas A&M; KJ Costello, می سی سی پی امور خارجه; سام Ehlinger تگزاس; Kyle Trask فلوریدا

پشت در حال اجرا: Chuba هوبارد, Oklahoma State; Kylin هیل می سی سی پی امور خارجه; کندی بروکس, Oklahoma; ضمیر سفید, Georgia; Trey خطبه ایالتی اوهایو; Pooka ویلیامز جونیور کانزاس; سفر قهوه ای, Penn State; CJ Verdell اورگان; Max Borghi, واشنگتن, وزارت امور خارجه; Jaret پترسون بوفالو

گسترده گیرنده: Seth ویلیامز, Auburn; Tamorrion تری ایالتی فلوریدا; Rashod Bateman, مینه سوتا; Chris Olave Ohio State; تراس مارشال جونیور, LSU; Tylan Wallace, Oklahoma State; Amon-Ra سنت قهوه ای, USC; Tyler Vaughns USC; حکیم Surratt ویک فارست; Nico کالینز میشیگان; توتو Atwell, لویی; Tarik, سیاه, تگزاس; T. J. Vasher, Texas Tech; Warren جکسون ایالت کلرادو

تنگ به پایان می رسد: Brevin اردن میامی (Fla.); پت Freiermuth پن دولت; چارلی کلار, Iowa State; مت آبادی, BYU; جیک فرگوسن ویسکانسین; جرمی Ruckert Ohio State

داخلی linemen توهین آمیز: وایات دیویس ایالتی اوهایو; Creed هامفری اوکلاهما; Deonte قهوه ای, G, آلاباما; حیوان دست اموز Mays تنسی; Alijah ورا-تاکر, USC; جارت Patterson, نوتردام

توهین آمیز پردازد: Liam Eichenberg Notre Dame; Jalen میفیلد میشیگان; ابراهیم لوکاس واشنگتن; Jackson, Carman, Clemson; کول ون Lanen ویسکانسین; Thayer Munford Ohio State; Rashawn اسلاتر شمال غربی; Alaric, Jackson, آیووا; Adrian Ealy, اوکلاهما,

داخلی دفاعی linemen: Jaylen Twyman پیتسبورگ; Jay Tufele USC, JR; LaBryan ری, DT, آلاباما; Christian Barmore آلاباما; Levi Onwuzurike DT واشنگتن; Osa Odighizuwa UCLA; Isaiahh Jb, ویسکانسین; Khyiris Tonga, BYU

لبه rushers: کارلوس Basham جونیور, Wake Forest; Xavier توماس, Clemson; Patrick Jones II, پیت; جورج Karlaftis Purdue; Charles اسنودن, ویرجینیا; کوئنسی روشه میامی (Fla.); جو ترایون واشنگتن; Patrick Johnson, Tulane; Jayson Oweh پن دولت; یعقوب Panasiuk Michigan State; Myjai ساندرز سینسیناتی

Linebackers: Chazz Surratt کارولینای شمالی; Shane, Lee, آلاباما; بارون Browning, Ohio State; اسکله Walker, Georgia; نیک بولتون میسوری; Joseph Ossai تگزاس; Jabril کاکس, LSU; Dimitri مور, Vanderbilt; مونتی برنج, Georgia; برنج فیشر شمال غربی; Chris Rumph دوک; برج دیده بانی Wallow, TCU

, Cornerbacks: پالسون Adebo استنفورد; Asante ساموئل جونیور ایالتی فلوریدا; تایسون Campbell, Georgia; Trey دین III فلوریدا; جیسی شاخ کارولینای جنوبی; کالیب Farley, Virginia Tech; الیاس Molden واشنگتن; جاش Jobe آلاباما; Eric استوکس, Georgia; Thomas Graham جونیور, اورگان; Deommodore لنوار اورگان

Safeties: Andre سیسکو سیراکیوز; حیوان دست اموز Sterns تگزاس; Hamsah Nasirildeen Florida State; Richard Lecounte Georgia; Talanoa Hufanga USC; پاریس فورد پیتزبورگ; Jevon هلند اورگان; JaCoby استیونس, LSU; Tyree Gillespie, میسوری; Trevon Moehrig, TCU; Kolby Harvell-پوست, Oklahoma State; ریچی, Grant, UCF

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی