قدرتمند طرفداران نمی تواند درک چگونه جهنم Hafthor Björnsson Deadlifted 1,104 پوند


Photo credit: YouTube - YouTube
عکس های اعتباری: YouTube – YouTube

از سلامت مردان

Hafthor Björnsson, همچنین شناخته شده به عنوان ثور یا کوه یا که فوق العاده قوی از بازی تاج و تخت, فقط رکورد جهان را شکست و برای deadlifting بیش از هر انسانی در طول تاریخ است. این حزب جدا و بازیگر قادر به deadlift 501 کیلوگرم یا یک شخص 1,104 پوند است. بلند شد و دو کیلو بیشتر از رکورد جهانی قبلی که قرار بود توسط Björnsson رقیب ادی هال در سال 2016.

Thor گرم بود و گاه به گاه 925 پوند deadlift به دنبال 1,025 deadlift. در تلاش سوم Björnsson رفت برای هدف 1,104 پوند است. مفسران با اشاره ثور هرگز برداشت که مقدار وزن قبل از حتی زمانی که آموزش. اما با کمی تلاش Thor قادر به deadlift نیم تن وزن است.

مرتبط با: اسطوره ها در مورد قدرتی و وزنه برای زنان

“من لال,” Bjornsson گفت: در مصاحبه ای پس از شکستن رکورد. “من خیلی خوشحال هستم و خدا را شکر من این شانس برای انجام این کار حتی با همه گه جهان است رفتن را از طریق.”

او افزود: “نه تنها من جلو این وزن باور نکردنی اما من هم فقط احساس بزرگ پس از آن. من اینجا ایستاده ام و قد بلند و بدون آسیب است.”

به زودی پس از آسانسور طرفداران swarmed رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری جمعی خود را ترس و ناباوری در آسانسور.

Björnsson تاریخی آسانسور قرار بود اقدام در جهان Ultimate قدرتمند رقابت اما با توجه به COVID-19 محدودیت رقابت منتقل شد به یک livestream ویژگی های مختلف قدرتمند ضبط و تلاش است. جاذبه اصلی این livestream رقابت شد ثور بلند بود که اقدام تنها با کمک ضروری و خدمه در آن حضور داشتند. و طرفداران شد و سریع به اظهار نظر در این واقعیت است که جهانی همه گیر حتی نمی تواند متوقف ثور.

اما هیچ فن تفسیر خواهد بود کامل بدون ذکر چگونه Björnsson مورد استفاده خود را ارسال-آسانسور مصاحبه به تماس از سابق دارنده رکورد ادی هال به تحت اللفظی مسابقه بوکس.

آیا شما می خواهید برای گرفتن یک دوش یا چرت زدن اول ثور?

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر