بلندتر و سنگین تر می شوند (اما هنوز هم خوش تیپ) جدید Galaxy S20 و S20+ کمی سریع تر از S10 و یا S10+ آخرین دیگر در اتهام به طور پیش فرض و بیشتر دوربین زوم پیکسل به اسباب بازی با. آنها همچنین راه گران تر و صاف 120Hz نمایش باتری کشیدن و تفاوت های موجود در تصویر و ویدئو های با کیفیت به ندرت حکم شکاف قیمت.

با 5G اتصال بالا نمایش بازخوانی و بسیار بزرگتر باتری این S20 و S20+ بیشتر futureproof از S10 مدل. اگر شما در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن خود را جدید Galaxy S20 یا S20+ تلفن برای حداقل سه سال آینده به بهره برداری کامل 5G rollout.

یک چیزی که به ذهن می آید زمانی که شما دیدن کهکشان S20 و S20+ در کنار S10 و یا S10+: “سامسونگ در بچه ها رشد کرده اند.”

با بلندتر صفحه نمایش و beefier باتری S20 و S20+ در حال بزرگتر و سنگین تر و برجسته تر در دست خود S10 همتایان. با تشکر از کمی اعتصاب جنبه نسبت آنها باریک تر و بسیار قابل کنترل در دست هنوز حتی بزرگتر به همراه مدل.

چه می شود در راه ارگونومی بیش از اندازه تفاوت است و صفحه نمایش منحنی زاویه. سامسونگ تصمیم تملق گفتن پنل برای S20 و محافظ نصب شده است به طور کامل با هم تداخل دارند به سمت قاب. پس انگشت خود را جلب محافظ لبه هر زمانی که شما کش رفتن از سمت چپ یا راست برای رفتن به عقب در رابط هنگامی که شما با استفاده از ناوبری حرکات. با یک مورد در اما این مشکل تا حد زیادی مسئله.

سامسونگ به هیچ یک دوم است وقتی که می آید به نمایش OLED و آن flagships تنها بهترین, با افزایشی نسل بهبود. عالی 6.1″ کهکشان S10 و 6.4″ S10+ p 1440 صفحه نمایش در حال یکی-رشد کمی تنها در اوج روشنایی و بازتاب جنبه های با 6.2″ S20 و 6.7″ S20+. آبی رنگ از مرگ این چهره ی زشت است سر هر زمان که شما شیب S20 یا S20+ در یک واضح تر زاویه بیشتر از روی S10 مدل.

وجود دارد کمی بیشتر در منطقه روی صفحه نمایش به بازی با مدل های جدیدتر, اگر چه, و صفحه نمایش کنترل کننده قادر به حفظ دو S10 نرخ تجدید و برای نرم و صاف کتیبه ها و رابط حرکت در یک کاهش شدید در عمر باتری.

به عنوان شما می توانید از خارج نمایش معیار کهکشان S20 سری نمایش در حال تولید و یا کالیبره شده برای یک کمی سردتر تعادل رنگ سفید و این قطعا نشان می دهد که در کنار هم به ویژه هنگامی که شما شیب تلفن به عنوان S20 به سرعت می تواند به شما blues با کوچکترین تغییر زاویه.

در اینجا می آید بخش سرگرم کننده – اگر شما در حال رفتن به نگه داشتن خود را S20 یا S20+ سه سال برای توجیه 5G و 120Hz نشانه گذاری را دوربین بود خیلی بهتر از این بسیار ارزان تر S20 یا S10+? خوب گاهی اوقات بهتر است اما نه خیلی بهتر است.

جدید 12MP سنسور اصلی نگه می دارد S10 مدل های با وضوح اما رشد در اندازه پیکسل و نور کم توانایی های خود. این 64MP سنسور استفاده می شود برای زوم توسط کشت به جای فاصله کانونی در حالی که 12MP ultrawide سنسور رشد می کند در صفحه اندازه 40% نسبت به آنچه در S10+. مقابل دوربین در هر چهار گوشی در حال 10MP ،

با سخت افزار جدید می آیند مسئولیت های جدید, بنابراین می تواند S20 و S20+ ضرب و شتم S10 و یا S10+ به حکم رسمی $250-350 دلار تفاوت قیمت بود? تا حد زیادی به خصوص اگر شما در پیدا کردن S10 مدل در فروش.

های گرم و رنگ سفید مایل به زرد تعادل S10 سری فارغ التحصیل به سردتر و واقع بینانه تر تن در مدل S20. یک مرحله پایین تر قرار گرفتن در معرض به ارمغان می آورد تیره تر بیشتر contrasty عکس از کهکشان های جدید در مقایسه با پیشینیان خود.

هر روش دارای مزایا و اشکالاتی اما اگر شما بخواهید کاربر به طور متوسط اگر آنها می خواهم را ترجیح می دهند گرمتر و سبک تر عکس از S10 آنها احتمالا می خواهم بگویم بله و نه نگران مورد میزان بالاتری از جزئیات و واضح تر تعریف که S20 به نظر می رسد قادر به ضبط.

تمام گوشی های انجام بسیار خوبی در نور کم به عنوان ما آمده ایم به انتظار از سامسونگ Galaxy S-خط flagships. دوباره کهکشان S20 به نظر می رسد برای مدیریت یک مطلب معتبر نمایندگی رنگ آن مهم است برای از نو خلق کردن فضای در معمولا نسبتا تاریک گرگ و میش زمان عکس.

هیچ چیز برای دیدن اینجا برابر نقاط قوت و ضعف در حرکت است. شب شات است که معمولا باعث اتوماتیک “صحنه optimizer” است که سامسونگ با استفاده از به طور پیش فرض هنگامی که آن را تاریک و بخیه چندین عکس مختلف با قرار گرفتن در معرض سطوح برای روشن کردن صحنه به عنوان صورت گرفته در هوای گرگ و میش. گوشی خوبی اما تفاوت بین استفاده از حالت اتوماتیک و نیروی-تغذیه S10 و یا S20 “حالت شب” است که استارک. آن را طول می کشد از 2-3 به عظیم 11 ثانیه بسته به شرایط در مقابل لنز.

در نهایت یکی از صریح برنده! کهکشان S20 ممکن است یک تله زوم فقط از محصولات high-res 64MP سنسور هست ولی خیلی صفحه اطلاعات برای بازی کردن با آن به راحتی ضربان کهکشان S10 2x لنزهای تله فتو زوم و آن را تنها در سراشیبی می رود برای 2019 نسخه از آن وجود دارد. فقط در زوم 10x کیفیت تفاوت!

این 10MP دوربین های عکاسی از خود در حال رفتن به وای شما با محدوده دینامیکی heroics یا جزئیات کیفیت و S20 سری گاهی اوقات در تلاش به جای تمرکز در تمام مکان های راست اما به طور کلی عکس های سلفی بسیار مناسب و معقول با همان گرم (S10) ، (S20) ویژگی های رنگ به عنوان اصلی دوربین است.

همانطور که برای ضبط ویدئو از S20 سری بهتر است تنها اگر شما در حال رفتن به رفتن تمام راه را به 8K تعریف و نیاز به زوم بالاتر-در حالی که فیلمبرداری سطوح. برای بسیاری از مفاهیم و اهداف این ویدئو, تثبیت کننده جزئیات و صافی بسیار خوب بر روی تمام گوشی های و بسیار نزدیک بین این نسل اگر مقایسه کنیم در حالت پیش فرض 1080p در 30fps حالت. رنگ اهنگ برنده توسط S20 سری با آن طبیعی تر تعادل رنگ سفید هر چند S10 ویدئوها نگاه گرم و jollier.

وقتی که می آید به صدا جدیدتر Galaxy S20 و S20+ صدا مانند آنها دست بالا را در قدرت و وضوح از دالبی-گواهی بلندگوهای استریو و تمایل کمی برجسته تر در بزرگتر کهکشان S20+.

Samsung Galaxy S20/S20+ vs Galaxy S10/S10+ نرم افزار و عملکرد

سامسونگ کهکشان جدید S20 Plus یا فوق العاده flagships و همچنین foldable Z تلنگر نه تنها با آمدن اندروید 10 بیرون از جعبه اما همچنین منحصر به فرد حامل یک UI 2.1 نسخه روکش است که در اراضی با چند پیشرفت های بیش از 2.0 است که در S10 و یا توجه داشته باشید 10 سری.

تغییرات در پنل پستی و همچنین انتقال مستقیم به اشتراک بگذارید در به اشتراک گذاری سریع به ذهن می آیند. سریع به اشتراک گذاری باعث می شود آن را بسیار آسان تر و رابط کاربری-دانا برای ارسال فایل های بزرگ به کهکشان های دیگر در یک لحظه از سهم منو از قبل و مقدار زیادی از دیگر پیشرفت های بزرگ و کوچک است.

سامسونگ وعده داده است که به روز رسانی خواهد بریزد پایین به توجه داشته باشید 10 نکته 9 و حتی S9 بنابراین S10 قطعا در مخلوط بیش از حد.

یکی از جدید رابط کاربری UI در S20 احساس می کند یک ذره سریع تر و نرم و صاف در 120Hz نمایش refresh حالت اما اگر شما آن را اجرا کنید به طور پیش فرض 60Hz, آن را هنوز هم پر از وزوز است و بدون درک تفاوت با S10.

با قبلی یکی UI نسخه شما را مجبور به دانلود یک برنامه جداگانه برای فعال کردن غنی ناوبری حرکات اما خوشبختانه که دیگر مورد که سامسونگ پخته شده آنها را به رابط تنظیمات.

تا 12GB RAM, و دوم-gen 7nm Snapdragon 865 پردازنده جدیدتر کهکشان لبه قبل از 855 در کهکشان S10 و S10+ وقتی که می آید به معیار و در عین حال عملکرد دنیای واقعی باقی می ماند بالا در S10 مدل به عنوان به خوبی.

Samsung Galaxy S20/S20+ vs Galaxy S10/S10+ عمر باتری

بزرگتر باتری و شارژ کردن چون شما به آنها نیاز دارید در 120Hz

5G اتصال و 120Hz نمایش refresh هستند باتری خوک بنابراین سامسونگ تا به حال به تا حول و حوش در این بخش برای S20 سری. این 3400mAh واحد S10 شد ضربه به 4000mAh برای S20 در حالی که 4100mAh بسته در S10+ رشد یک ذره کمتر به 4500mAh برای S20+.

از دستاوردهای انقلابی نیست اما بسیار خوش آمدید و در نتیجه عمر باتری طولانی تر در یک بار برای مدل S20. اگر شما برای اجرای نمایش در 120Hz که تضعیف آنها ماراتن استقامت به زیر S10 و یا S10+ سطوح.

 
با بیش از چهار میلیون پیکسل به روشن و موفق در هر صفحه نمایش هر چند انتظار نداریم که دو روز عمر باتری معجزه از هر یک از این اما S20+ و با وزش 60Hz استفاده در آن است.

شارژ سریع است که در آن مدل S20 درخشش روشن تر از سری S10 عمدتا به دلیل سامسونگ انداخت در یک 25W آجر در جعبه به جای قبلی 15W شارژر. سریع سیستم پمپ های گوشی های جدید در کمتر از یک ساعت اما بزرگترین تفاوت در مراحل اولیه شارژ تا حدود 80% روم شما با خیلی بیشتر شارژ در بسته تنها پس از 15 دقیقه از S10 به شارژر.

بنابراین تا زمانی که شما اقامت در پیش فرض 60Hz کهکشان S20 سری قطعا ضربان این S10 مدل در صرفه جویی ماراتن و شارژ بازی های المپیک است. باتری دور برنده مرگ و میر!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی