Huawei Watch GT 2e بررسی

ما می خواهم که به پینگ Huawei در مورد معنی دقیق “e” در آن ساعت مچی جدید GT 2e پوشیدنی نام قضاوت را از تجربه ما با این ساعت هوشمند تا کنون آن را به خوبی ممکن است برای ایستادن “عالی”. این شرکت می گوید این ممکن است برای ایستادن “انرژی و نشاط” است و در واقع این گاه شمار ندارد اسپرت به نظر می رسد و احساس می کنید بر روی مچ دست.

ارزش طراحی ارتقا از سلف خود, دیده بان GT 2e حمل بیش از همان ویژگی های بزرگ مانند چشمگیر دو هفته عمر باتری و روشن صفحه نمایش لمسی و اتوماتیک فعالیت و خواب ردیابی و همچنین به عنوان ویژگی های بهداشتی مانند یک پالس و SpO2 oximeter.

آن را حذف GT 2 بلندگوی بلوتوث برای تماس اما احساس می کند کمی راحت تر به پوشیدن تا حد زیادی بهبود ناوبری ارگونومی و آخرین اما نه کم سرد به نظر می رسد بر روی مچ دست ساخت آن را یکی از بهترین ساعت های هوشمند شما می تواند خرید و نه تنها در آن زیر 200 دلار ،

Huawei Watch GT 2e vs GT 2 طراحی و صفحه نمایش

ورزشی ارگونومی

بر خلاف آن بالا تاج-ed GT 2 سلف Huawei Watch GT 2e با استفاده از دو مستطیل شکل دکمه برای راه اندازی سریع و انتخاب و ما فقط می توانیم با تشکر از این شرکت است که آن را به گوش GT 2 کاربران است.

هنگامی که ما به ورزشگاه رفت و با GT 2 بلند دور تاج اغلب کردم سهوا فشرده با پشت دست ما توقف موقت جلسه شمارنده برای طولانی مدت امتداد زمان مگر اینکه ما دقیق در مورد آن.

با “e” مدل اما این یک مسئله غیر به عنوان بزرگ مستطیل شکل دکمه نشستن پایین و فشار دادن نیروی توزیع شده است بیش از یک سطح بزرگتر به طوری که آنها را می توان فشرده در تنها به عمد. به عنوان قبل از شما می توانید برنامه های پیش فرض خود اقدامات راه اندازی گزینه های خود را و یا فعالیت های ردیابی منوها.

دیگر تغییر بزرگ هواوی ساخته شده است معرفی ورزشی ظرافت از بین بردن تعداد و مقیاس های حکاکی روی گودی سرامیک است که GT2 حمل عمل به نظر می رسد اما می تواند نگاه کمی شلوغ است. به تملق گفتن باعث می شود گودی جدید “نسخه” تماشای رشد کمی در اندازه – 46.8 mm در مقابل 46mm – اما به ارمغان می آورد با آن بیشتر بدون وقفه به نظر می رسد. این طراحی یکنواختی است که تقویت شده توسط طراحی unibody است که ادغام نه تنها شماره گیری اما تسمه و همچنین ایجاد یک بدون درز قطعه 316L فولاد ضد زنگ درجه دنده با سندبلاست سطح.

ما باید اعتراف که unibody راه است, راه رفتن در زمانی که ما در مقایسه با چگونه به سازمان دیده بان GT 2e احساس در ما مچ دست در برابر GT 2. با وجود که آن را کمی بزرگتر از آن پیچد اطراف بیشتر به راحتی ساخت آن کمتر قابل مشاهده است که در طول روز پوشیده و به خصوص در شب که در آن آن را آن خواب وظایف ردیابی. یکپارچه unibody رویکرد و دکمه های جدید را برای یک به طور کلی بسیار ارگونومیک برای پوشیدن سازمان دیده بان با وجود آن که ممکن است در largish طرف می گویند یک دختر بچه را از دست.

از سوی دیگر (نگاه کنید به آنچه در ما وجود دارد) GT 2e اسپرت و جوان تر شخصیت تاکید راحت بندهای سیلیکونی در رنگ های مانند نعناع سبز گدازه قرمز, بنابراین انتخاب خود را سم. خوشبختانه بیشتر خنثی سفید یخی و گرافیت سیاه همیشه یک گزینه هر چند ما باید اعتراف کنیم حفاری سبز ،

حرکت به بزرگ قشنگ 1.39″ صفحه نمایش OLED آن است که روشن پاسخگو و بسیار آسان برای استفاده, جبران نیاز به لمس هر دکمه مگر اینکه شما می خواهید به سرعت رسیدن به چیزی. چرخش مچ دست خود را به سمت چشم خود را به نوبت بر روی صفحه نمایش بیش از حد و شما می توانید انتخاب کنید از بیش از 100 از تماشای چهره به صنوبر صفحه نمایش و شمارش. کش رفتن به سمت چپ برای پالس خود را به شما به عنوان خوانده شده اطلاعیه ضربه تند وشدید زدن پایین برای اغلب با استفاده از گزینه ها و یا نگه داشتن کشیدن مناسب برای آب و هوای موسیقی کنترل و گزارش های مختلف – peasy آسان.

Huawei Watch GT 2e ویژگی های بهداشتی – oximeter مچ دست در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس

از а پالس متر از طریق یک oximeter به VO2Max گزارش فعالیت های Huawei دارای مقدار زیادی از سنسورها برای پوشش تمام اصول و سپس برخی از. در حالی که نوری مانیتور ضربان قلب و VO2Max خوانش کار به عنوان آگهی های oximeter چیزی است که تمام خشم در حال حاضر.

پالس متر را می توان به مانیتور قلب خود را در زمان واقعی و در عین حال در یک باتری-صرفه جویی در حالت و آمار شامل حداقل/حداکثر ضربان قلب برای روز تا کنون و همچنین به عنوان هشدار آن می رود خطرناکی پایین و یا بالا. VO2 max با نام مستعار حداکثر مصرف اکسیژن متریک است که کمی سخاوتمندانه طرف پس از اعمال در مقایسه با اندازه گیری در یک محیط حرفه ای اما تا زمانی که شما می دانید که اعداد بسیار معتبر.

در حال حاضر به این سوال بزرگ – می توانید SpO2 oximeter کار قابل اعتماد? در کوتاه مدت بله ما در مقایسه با یک انگشت شما می توانید از داروخانه و نتایج بسیار متناسب به درصد است. داده های اندازه گیری انجام شد تحت وزش اعمال و کمی بالاتر از سطح دریا که در آن اعداد از یک فرد بالغ سالم قرار دارد 95-100% به هر حال ما متوجه انحراف.

شما ممکن است شنیده ام اما اشباع اکسیژن یکی از شاخص های است که ریه های شما ممکن است از دست دادن شبح در میان coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که پزشکان آموزش دیده و بلافاصله به شما قرار داده و در اکسیژن یا بدتر در ونتیلاتور پس از یک آستانه خاص رسیده است برای coronavirus بیماران که تعداد به نظر می رسد می شود بسیار پایین تر از حد معمول است. به گفته پزشک اورژانس دکتر ریچارد Levitan در یک نیویورک تایمز op-ed:

در حالی که ما نمی خواهد به دریافت مکانیک از این پدیده Dr Levitan توصیه می به استفاده از ساده صترلزرس زمانی که در دسترس است برای یک تصویر کامل تر از این بیماری در حال پیشرفت. Huawei Watch GT 2e و سایر پوشیدنی است که SpO2 تابع می تواند با آن کمک کند. از ویژگی های است که تقریبا هیچ کس اما ورزشکاران با زحمت قبل از آن در حال حاضر تبدیل شدن به جریان اصلی و این فقط یکی از مزایای استفاده از چندکاره بهداشت و درمان و تناسب اندام ردیابی است که ما می توانید انجام دهید با پوشیدنی است که همیشه با ما است.

Huawei Watch GT 2e خواب تناسب اندام و ردیابی فعالیت های

این یکی برای دوندگان

دیده بان GT 2e همان پشتیبانی هوشمند ردیابی برای 15 حرفه ای تمرین حالت هشت در هوای آزاد (در حال اجرا, پیاده روی, کوهنوردی, پیاده روی, دنباله, running, cycling, باز آب شنا و مسابقات سه گانه) و هفت داخلی (پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, استخر شنا, آموزش رایگان دستگاه های بیضوی و ماشین پارو زنی) درست مثل GT 2. وجود دارد در زیر آب پالس نظارت در حال حاضر که ما نمی تواند چک در حساب از استخرهای بسته بودن اما ما انجام داده ایم شنا ردیابی با GT 2e سلف و آن را با این نسخهها کار مانند یک افسون.

این می تواند در حال حاضر پیگیری یکی دیگر از 85 نوع از ورزش در شش دسته از جمله, شدید, فراغت, آبزیان, تناسب اندام, توپ بازی ها و ورزش های زمستانی مانند, هیپ هاپ, سنگ نوردی, پارکور, چاپ صفحه, گشت و گذار, تنیس و بیس بال در مجموع کمتر از 100 فعالیت است. این می تواند در آینده به GT 2 با یک به روز رسانی بیش از حد, بنابراین نمی پوت.

در حال اجرا است تفاوت در اینجا است که احتمالا آنچه مردم با استفاده از تناسب اندام خود را سازمان دیده بان برای. با کمتر از 13 در حال اجرا در حالت مال شما است تا برای گرفتن اینکه آیا آن را سریع HIIT جلسه و یا یک MAF180 فرمول. خودکار ردیابی می آید در دستی, بیش از حد, به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به حرکت سریع.

با ساخته شده است در GPS/Glonass تابع سازمان دیده بان آهنگ مسیر خود را بسیار با دقت و به شما هشدار هر مایل یا کیلومتر شما تحت پوشش. پس از اتمام آمار مثل cadence میانگین سرعت و گشاد گشاد راه رفتن ارتفاع, تفاوت ضربان قلب مناطق اثر آموزش و, تاریخ و زمان آخرین اما نه کم انتظار بهبود زمان همه شماست.

تمام این اطلاعات را می توان ردیابی و مشاهده همراه با سلامت برنامه هم که از نظر زیبایی شناسی است که در بالا Fitbit, برنامه, برای مثال, به ویژه در ردیابی خواب بخش با تاریک آن حالت به نظر می رسد.

در حالی که Fitbit و سلامت برنامه به های مختلف عمیق/چراغ خواب توزیع آنها تا حد زیادی نقطه در زمانی که آن را آمد به خواب صحت و کلی مدت ساخت تماشای GT 2e یک ابزار ارزشمند برای خواب خوب شبانه ردیابی است. همراه با استرس مانیتور که به شما می دهد نمرات در طول روز شما می توانید نظارت و تنظیم پاسخ شما به موقعیت های زندگی به شما می اندازد آسان تر است.

تنها گله ما این است که اگر شما در حال نشستن هنوز و خواندن در صبح مثلا گاهی دیده بان شمارش شما را به عنوان هنوز هم در نور و یا خواب REM به احتمال زیاد در حساب از عدم تحرک و پایین تر از حد معمول ضربان قلب.

Huawei Watch GT2e عمر باتری

در کوتاه “e” است که به صورت بسیار عالی دوباره. با بزرگ 455mAh باتری صرفه گیرین A1 پردازنده و قدرت-جرعه جرعه صفحه نمایش OLED این چیزی که طول می کشد تا زمانی که این شرکت فروتن تناسب اندام دستبند در حالی که همه آن را می کند و ایدز خیلی بیشتر. ما با سنجش زمان 7%-10% باتری تخلیه هر روز که با همه سیستم مانند زمان واقعی و ردیابی فعالیت و یا پالس در رتبه بسیار قابل توجه منجر شود.

وجود دارد تنها یک شیرین مشکل ما معمولا فراموش کرده زمانی که ما در گذشته به اتهام تماشای آن می تواند شما را از طریق تمام روز و حتی پس از هشدار ضعیف بودن باتری پس هیچ مسئله مهمی است. Huawei شارژ مغناطیسی “جن” در صدر آن را در هیچ زمان بیش از حد آیا از خروجی و یا لپ تاپ شما پورت با هر USB-C کابل و شما خوب به آن بروید برای یکی دیگر از 10-14 روز در یک زمان.

اگر شما مایل به رها کردن فراوانی از برنامه های است که شما ممکن است هرگز استفاده در wearables مانند اپل دیده بان شما واقعا می خواهم یک دیده بان است که بیشتر از همه چیز شما ممکن است نیاز از یک و هنوز هم می تواند شما را فراموش کرده ام هنگامی که آخرین باری که شما آن را متهم. ببخشید Android Wear اختصاصی تراشه و سیستم عامل های مانند کسانی که هواوی و سامسونگ رفت و با, تا کنون اثبات مراتب مناسب تر برای تان شدیدا بزرگ ما smartwatches.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر