آیا شما به دنبال برای اضافه کردن یک قابل توجهی برنامه نویسی پایه و اساس خود را به نرم مجموعه ای از مهارت های و یا می خواهید برای دریافت یک شغل در برنامه نویسی و توسعه دانستن یک یا دو زبان برنامه نویسی فقط رفتن به آن را کاهش دهد.

اگر شما به طور منظم Null Byte خوان شما می دانید که بسیاری از هک ما نشان می دهد تکیه بر یک شالوده برنامه نویسی دانش. با درک اصول جاوا اسکریپت شما می توانید به ساخت کوکی stealers یا شکست XSS فیلتر. با پایتون شما می توانید با هم یک brute-force ابزار برای رشته هش را و یا حتی کنترل دستگاه های IoT. و روبی می توانید اجازه دهید شما را هک مک بوک تنها با یک فرمان.

در حالی که تسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف به شما کمک خواهد کرد خود را با کلاه سفید hackery و تست نفوذ و توانایی انجام این کار نیز کمک خواهد کرد که شما زمین در به طور فزاینده ای رقابتی و سریع گام در دنیای برنامه نویسی و توسعه است. آن را به سادگی دیگر ممکن است برای به دست آوردن حقوق بالا و زمین هیجان انگیز موقعیت اگر شما می دانید که تنها یک یا دو زبان برنامه نویسی.

با مجموعهای از زبان قدرتمند و سیستم عامل استفاده می شود به طور منظم توسط شرکت ها اعم از کوچک و نوپا به عظیم بین المللی شرکت برنامه نویسان نیاز به طیف گسترده ای از متنوع برنامه نویسی ابزار در جعبه ابزار برنامه نویسی. به عنوان یک هکر آن را گام اول برای اینکه قادر به پیدا کردن آسیب پذیری اجرای کمپین فیشینگ با موفقیت انجام در عمق تجزیه و تحلیل داده ها در برابر کسانی که کسب و کار به نام فقط چند چیز است.

آموزش مداوم تنها راه به ماندن بگیرید پیش از منحنی.

با ده دوره و بیش از 1400 درس پرفروش سال 2020 حق بیمه یادگیری کد گواهینامه بسته نرم افزاری را ساز و برگ شما را با درک کامل از برخی از ترین در جهان در تقاضا و متنوع زبان های برنامه نویسی و ابزار و آن را در حال حاضر در دسترس برای بیش از 95% در $39.

صرف نظر از این که آیا شما در حال تلاش به شما برنامه نویسی یا نرم حرفه ای کردن زمین و یا شما یک حرفه ای چاشنی که به دنبال گسترش مجموعه مهارت های خود را گسترده این بسته آموزشی به شما می آموزد که چگونه به کار با HTML, JavaScript, Ruby, Python, R, و خیلی بیشتر — از طریق بیش از 120 ساعت آموزش است که با بهره گیری در نمونه های دنیای واقعی و دست ها را در پروژه های.

اگر شما یک زمان و یا مشتاق full-stack توسعه با شروع کامل Full-Stack جاوا اسکریپت دوره که پیاده روی شما را از طریق چگونه به کد انواع پروژه ها با استفاده از رفتن به سیستم عامل مانند ReactJS, LoopbackJS Redux و مواد-UI.

تاپیک جامع توسعه دهنده وب است که به شما نشان می دهد چگونه به پیاده سازی HTML5 و CSS3 به شما ایجاد یک برنامه-توسعه دوره است که به شما می آموزد که چگونه برای ساخت برنامه های پاسخگو با ایجاد pro-سطح رابط کاربر تعاملی و ویدجت های جنگو دوره است که کمک خواهد کرد که شما توسعه و حفظ مقیاس بزرگ داده محور وب سایت ها و خیلی بیشتر.

شما همچنین می خواهید دسترسی به گسترده آموزش که حول محور به هم پیوسته جهان از پایتون توسعه و داده کاوی — با دوره ای که تمرکز بر روی ساختمان صرفه جویی در زمان و الگوریتم های استخراج اطلاعات ضروری از مجموعه عظیم و به حداکثر رساندن جریان اطلاعات در سراسر سرور و شبکه های عمومی.

Kickstart یا بیشتر سودآور حرفه ای در برنامه نویسی و توسعه و یا نرم با 2020 حق بیمه یادگیری کد گواهینامه بسته نرم افزاری. معمولا قیمت در بیش از 2 ، 000 $در این آموزش گسترده بسته بندی در دسترس است فقط برای $39 — بیش از 95 ٪ خاموش قیمت امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط dolgachov/123RF

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی