با توجه به Charles Barkley کوبه برایانت و جیمز LeBron نیست در میان پنج بهترین بازیکنان NBA از همه زمان.

Barkley نشان داد او در لیست پنج بهترین در گفتگو با کنتاکی مربی جان Calipari این هفته است. در بالا, تعجب بود که مایکل جردن.

“مایکل یک اسکار رابرتسون دو” Barkley گفت. “[لایحه] راسل, پژمردگی [چمبرلین] و کریم [Abdul-Jabbar] هیچ منظور خاص پس از مایکل. کوبه شش LeBron هفت و سپس شما رو Elgin Baylor جری غرب است.”

که یک لیست است که برخی از سنگین رجعت عطر و طعم. و در حالی که شما ممکن است استدلال می کنند با دستور Barkley بالا هفت, شما نمی توانید کنایه بسیار با گنجاندن تمام هفت نفر از کسانی که نام. هر یک از آنها یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ NBA در.

Barkley همچنین توضیح داد که چرا او تا به حال جیمز (و به طور غیر مستقیم برایانت) خارج بالا پنج. و اگر شما بوده ام به تماشای ESPN “آخرین رقص” است که به دلیل آشنا است یکی است.

“شما می دانید, من عاشق LeBron و همه چیز را در مورد او, اما من هنوز هم فکر می کنم که راه آنها بازی امروز او نمی خواست هر بخشی از آن پسر بد پیستون” Barkley گفت. “اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که کسانی که بچه ها در خارج وجود دارد در تلاش برای صدمه زدن به مردم است. من استفاده می شود برای همیشه به مردم بگویید که شما بازی می کردند پیستون شما تا به حال به خانه تماس بگیرید و بگویید که خانواده خود را به شما آنها را دوست دارم فقط در مورد شما هرگز آنها را دوباره.”

ما در حال حدس زدن برایانت بود جلوتر از جیمز در Barkley لیست در بخشی به دلیل برایانت تعداد قهرمانی. برایانت پنج قهرمانی و دو بیش از جیمز. و ما هنوز برای پیدا کردن اگر جیمز را فرصتی برای تعقیب او چهارمین قهرمانی در طول یک سرگیری 2019-20 فصل یا اگر تلاش برای شماره 4 باید صبر کنید تا 2020-21 فصل است.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی