پس از اپل راه اندازی در iOS 13 دیده ایم چهار به روز رسانی عمده برای آی فون است که هر کدام افزود: برخی از ویژگی های سرد جدید. بین iOS 13.1, 13.2, 13.3, 13.4 و تمام به روز رسانی جزئی در میان, شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به در iOS. و در حال حاضر ما حتی بیشتر تغییرات مثبت با iOS 13.5 به روز رسانی.

اولین بتا برای iOS 13.5 آمار توسعه دهندگان در مارس 31 و بتا عمومی کاربران در آوریل 16, هنگامی که آن را هنوز هم به نام iOS 13.4.5. زمانی که سوم توسعه دهنده و دوم بتا عمومی به روز رسانی منتشر شد اپل تغییر آنها را به iOS 13.5 به دلایل خواهیم به زودی. گذشته از این نسخه های بتا, پیش بینی اپل نسل دوم آی فون SE 15 روز قبل از این گوشی اعلام رسمی آنها برجسته برخی از ویژگی های جدید هیجان انگیز برای آی فون است که شما باید بدانید در مورد.

1. غیر فعال کردن خودکار زوم در گروه FaceTime

آن را غیر معمول نیست این روزها به بسته بسیاری از مردم به یک گروه تماس FaceTime. با حداکثر اندازه حزب از 32 نفر همه چیز می تواند گیج کننده سریع. به همین دلیل اپل به طور خودکار بزرگ کاشی برای مردم صحبت به حداقل رساندن کسانی که نیستند. که گفت: هنگامی که شما ده ها تن از مردم در یک رابطه ثابت زوم در داخل و خارج می تواند تبدیل به بیشتر منحرف از آن را به ارزش.

با iOS 13.5 اپل می افزاید: یک گزینه برای غیر فعال کردن خودکار با تمرکز بر ویژگی های در دسترس نباشد. هنگامی که شما ضامن کردن صحبت برجسته سوئیچ شما متوجه خواهید شد که بسیار کمتر “فعال” گروه FaceTime تجربه. البته شما به احتمال زیاد هنوز هم می خواهید به تمرکز بر روی مردم صحبت کردن و دوبار ضربه بزنید بر روی هر کاشی شما می خواهید برای دیدن بهتر این ترفند را انجام دهد.

قبل از اینکه آن را روشن نمی کردن (بالا) و بیشتر خودکار زوم (پایین). تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

2. دور زدن چهره ID سریع تر زمانی که با پوشیدن ماسک

در سن COVID-19 پوشیدن یک ماسک بسیار عادی است. در حالی که ماسک محافظت از جوامع ما از گسترش این ویروس, آنها قطعا آنلاک ما اپل با استفاده از چهره ID بسیار سخت تر است. این درد به تماشای اسکن شکست و سپس صبر کنید برای iOS تصمیم به مطرح کردن رمز عبور روی صفحه نمایش در هر زمان و هر.

اپل به موضوع با iOS 13.5. با به روز رسانی جدید یک چهره شکست خورده ID اسکن بلافاصله فعال رمز عبور صفحه نمایش بدون تاخیر ندارند. در حالی که تلاش برای اسکن یک جایگزین ظاهر صورت ID در حالی که با پوشیدن یک ماسک می تواند در مواردی آن را هنوز هم دارای یک میزان شکست بالا در مقایسه با عینک آفتابی بنابراین دسترسی سریع تر به رمز عبور صفحه نمایش استقبال کرده است.

آهسته حرکت iOS 13.4.1 (چپ) در برابر سریعتر iOS 13.5 (سمت راست).

3. تماس با غیر فعال کردن ردیابی & Exposure اطلاعیه

شما ممکن است شنیده ام در مورد اپل و گوگل مشترک COVID-19 تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه. این دو شرکت همکاری برای ایجاد یک سیستم است که اجازه خواهد داد که سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید به سکوت و امن برقراری ارتباط با یکدیگر در حال عبور است. پایین جاده اگر کسی به پایان می رسد تا تست مثبت برای رمان coronavirus تلفن خود را می توانید پینگ همه گوشی های دیگر این ابلاغ با اجازه همه می دانیم خطر سطح.

اولین API برای برنامه معرفی شد با iOS 13.5 توسعه دهنده beta 3 است که به احتمال زیاد به همین دلیل اپل به روز رسانی نام خود را از 13.4.5 به چیزی است که نشان می دهد مهم تر به روز رسانی. در حالی که این API برای توسعه دهندگان تنها به ایجاد برنامه های کاربردی که کار با این برنامه تنظیمات برای فعال کردن یا غیر فعال کردن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اعلان های کاربر رو.

4. سهم اپل موزیک به Facebook & Instagram داستان

همچنین به 13.5 توانایی برای به اشتراک گذاشتن اپل آهنگ ها به طور مستقیم به Facebook و Instagram داستان. با یک شیر آب ساده شما می توانید سیب موزیک باز یا Facebook یا Instagram, که خواهد شد و سپس قرار دادن با هم یک داستان به طور خودکار خود را با آهنگ ویژه در وسط. آن را نیز چلپ چلوپ رنگ این آهنگ از آلبوم در پس زمینه برای یک اثر شسته و رفته.

موسیقی اپل است که به دور از اول برای ارائه چنین ویژگی — Spotify, Shazam و پاندورا همه اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن آهنگ های خود را Instagram داستان با پاندورا ارائه های به داستان اسنپ چت به عنوان به خوبی. اما با iOS 13.5 اپل موسیقی می شود برای گرفتن یک کمی.

چگونه آهنگ نگاه در یک Instagram داستان (سمت چپ) و Facebook داستان (سمت راست).

5. فعالیت جوایز از طریق 2022 در یافت کد

خوب این کشف است و کمتر از ویژگی های جدید و بیشتر از یک نگاه به همه چیز آمده است. استیو Moser از MacRumors گزارش داده است که در iOS 13.5 کد امکانات فعالیت جوایز از طریق 2022. به شما در کسب این جوایز برای تکمیل های مختلف تناسب اندام وظایف خود را با اپل واچ پس از آن خوب است بدانید که اپل خود را برای سال آینده و نیم حداقل.

این امکانات همگی در بر داشت در طول سه نسخه های بتا برای iOS 13.5. اگر اپل منتشر شده بیشتر و به روز رسانی قبل از کاشت 13.5 برای ما ممکن است دیدن ویژگی های بیشتر و تغییرات آمده است. ما در این مقاله به روز شده با هر گونه تحولات جدید است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک (مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی