19 مسنجر راهنمایی برای تسلط ویدئو چت و تماس های ویدئویی

Facebook Messenger یک نرم افزار پیام اما از آن بیش از 1.3 میلیارد دلار ماهانه کاربران 32 درصد استفاده از قابل

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

Facebook Messenger یک نرم افزار پیام اما از آن بیش از 1.3 میلیارد دلار ماهانه کاربران 32 درصد استفاده از قابلیت چت تصویری خود را حداقل یک بار در هر ماه. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد بسیار ساده برای تماس تصویری با خانواده و دوستان در مسنجر وجود دارد بسیاری از راهنمایی و ترفندها است که می تواند کمک به افزایش تجربه خود را.

ما پوشش برخی از اصول اولیه برای شروع چت تصویری در مسنجر و استفاده از آن در تماس با ویژگی های از قبیل گرفتن عکس از صفحه نمایش اضافه کردن فیلتر, بازی, بازی ها, سفارشی کردن تنظیمات سخت افزار و با استفاده از گروه شد. و در حالی که رسول اتاق های اخیر علاوه بر این به Facebook خواص ما به شما نشان می دهد به اندازه کافی برای شما برای شروع با گروه تصویری اتاق چت باز به هر یک از شما Facebook دوستان و یا فقط کسانی که شما را انتخاب کنید.

ما با استفاده از مسنجر را به طور منظم آندروید و iOS apps. بسیاری از این نکات نیز اعمال Messenger Lite برای آندروید و همچنین messenger.com در یک دسکتاپ و یا مرورگر وب آندروید (نرم افزار تحت وب کار نمی کند در آی فون مرورگرها). چیزهایی که فقط ممکن است نگاه کمی متفاوت است در این نسخه ،

نکته 1: شروع یک چت تصویری

آن را دشوار است به یک تماس تصویری, اما اگر آن را اولین بار انجام این کار در مسنجر این است که نقطه شروع خود را. طور منظم در برنامه های مسنجر شیر "چت" تب و سپس پیدا کردن شخص شما می خواهید به چت تصویری با. شما می توانید انتخاب کنید از یک مکالمه در لیست; پیدا کردن کسی از طریق نوار جستجو و ضربه بزنید و نام خود را; و یا شروع یک پیام جدید را پیدا و انتخاب کنید کسی از وجود دارد و آمار "انجام می شود."

هنگامی که شما در انتخاب یک دوست و شما را وارد یک چت موضوع را با آنها. از وجود شیر چت تصویری دکمه (آیکون دوربین) در بالا و سمت راست برای شروع یک تماس تصویری. تماس رابط باز خواهد شد و آن را حلقه شخص شما در حال تلاش برای چت با. آنها می تواند قبول یا رد, فقط مانند یک تلفن معمولی تماس بگیرید.

نکته 2: شروع یک چت تصویری گروهی

ویدئو چت با یک فرد سرگرم کننده است اما رفتن زنده با یک حزب بسیار هیجان انگیز تر است. در Facebook Messenger شما می توانید از چت تصویری با 50 نفر در یک زمان بنابراین شما تقریبا می توانید چت با هر کسی و هر کس که شما می خواهید. (شما فقط شش نفر در فیلم در هر زمان داده شده پس از آن را نمی تواند نشان می دهد بیش از آن در همان زمان است.)

اگر شما در حال حاضر یک گروه chat موضوع باز است که از "چت" تب بزنید و چت تصویری دکمه (آیکون دوربین) در بالا و سمت راست برای شروع یک تماس تصویری. آن را به تماس با هر فرد در چت گروهی تا زمانی که وجود دارد کمتر از 51 نفر است. به عنوان آنها را انتخاب کنید تا یک به یک چت تصویری گروهی را بزرگتر و بزرگتر.

برای شروع یک گروه جدید چت موضوع ضربه بزنید دکمه پیام جدید (نماد مداد). در اندیشه ضربه بزنید "ایجاد گروه جدید" یک گام به شما نمی نیاز به در iOS. سپس را انتخاب کنید همه مردم شما می خواهید به تماس و کلید "بعدی" (اندروید) و یا "انجام می شود" (iOS). برای iOS شما بلافاصله پرش به یک جدید چت موضوع با این افراد است. در آندروید شما نیاز به نام خود گروه چت ضربه بزنید ، سپس روی "ایجاد" را به باز کردن موضوع. هنگامی که وجود دارد, آمار چت تصویری را فشار دهید.

نکته 3: اضافه کردن بیشتر مردم به یک چت تصویری

شروع چت تصویری گروهی از یک گروه گفتگو موضوع یا یک گروه جدید چت شما ایجاد نمی تنها راه برای تماس تصویری یک گروه از مردم است. شما همچنین می توانید فقط با اضافه کردن افراد به زمان چت تصویری شما در.

در زمان چت تصویری ضربه بزنید بر روی نمای اصلی را به کنترل اگر آنها در حال حاضر قابل مشاهده است. سپس را انتخاب کنید اضافه کردن افراد را فشار دهید در پایین. متناوبا, شما می توانید کش رفتن به بالا در نمای اصلی پرش به سمت راست به اضافه کردن مردم ،

از اینجا, شما ببینید همه که در حال حاضر در تماس است و شما می توانید شیر "اضافه کردن" در کنار هر نام شخص شما می خواهید برای اضافه کردن. اگر آنها در فهرست پیشنهادی از دوستان شما می توانید با استفاده از نوار جستجو برای پیدا کردن آنها. هنگامی که شما شیر "اضافه کردن" آنها نام خواهیم بلافاصله و شما می توانید شیر "لغو" قبل از آن از بین می رود اگر شما ذهن خود را تغییر دهید. پس از آن وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از تماس از زنگ — شما باید به صبر برای آنها را به پاسخ و یا کاهش صبر کنید تا زنگ بار یا پایان کل چت تصویری.

هنگامی که انجام می شود اضافه کردن مردم شما می توانید ضربه تند وشدید زدن منو شما به پایین. همچنین در آندروید شما می توانید ضربه بزنید پشت اضافه کردن مردم روکش برای بازگشت به تماس در iOS شما می توانید شیر "انجام شد."

نکته 4: استفاده از مسنجر اتاق

در ماه مه سال 2020 مسنجر شروع به پریدن کرد به ویدئو کنفرانس. شما یا دیگران ایجاد یک اتاق و مردم می توانند با عضویت از طریق لینک ، بسیار شبیه به طور منظم گروه تماس ویدیویی, مسنجر اتاق اجازه می دهد تا به 50 نفر در یک اتاق در هر زمان و مدعوین حتی نمی نیاز به یک Facebook حساب برای پیوستن به, مگر اینکه شما می خواهید آنها را (اگر شما نیاز به یک Facebook حساب برای شروع یک اتاق).

بر خلاف دیگر ویدئو کنفرانس نرم افزار مانند زوم مسنجر اتاق می کند و نه ارائه پایان به پایان رمزگذاری است که می تواند یک dealbreaker اگر شما پارانوئید در مورد حفظ حریم خصوصی.

چه منحصر به فرد در مورد مسنجر اتاق است که شما می توانید شروع به یک و پیوستن به یکی از Facebook خواص. این بدان معناست که نه تنها Messenger اما واتساپ و Instagram بیش از حد. همچنین شما می توانید انجام این کار از شما, Facebook, اخبار, یک Facebook Group, Facebook, حوادث و بیشتر. تمام اتاق ها میزبانی می شود در مسنجر تلفن همراه و یا وب سایت برنامه. برای نگه داشتن چیزهای ساده است, ما فقط می خواهیم به شما نشان می دهد اصول اولیه شروع و پیوستن به یکی در مسنجر نرم افزار تلفن همراه به طور مستقیم.

به یک اتاق ، روی ضربه بزنید بر روی "مردم" تب. در بالا مشاهده می کنید یک گزینه به "ایجاد یک اتاق." ضربه بزنید و اتاق خود را شروع خواهد شد. آن را شبیه به آنچه که شما ببینید زمانی که شما با کسی تماس بگیرید به طور منظم چت تصویری تنها با چند تنظیمات دیگر.

برای به اشتراک گذاشتن اتاق لینک ضربه بزنید بر روی "به اشتراک گذاری لینک" برای مطرح کردن خود گوشی گزینه های به اشتراک گذاری که در آن شما می توانید آن را کپی کنید به کلیپ بورد خود را و یا استفاده از هر تعداد از بومی و برنامه های شخص ثالث.

شما همچنین می توانید مدیریت است که می تواند عضویت خود را در اتاق. شیر بر روی "چه کسی می تواند ملحق" (iOS) و یا "ویرایش" در کنار آن (آندروید) از مشخصات اصلی را انتخاب کنید و اجازه می دهد تا هر کسی که با لینک به پیوستن به این گروه و یا فقط افرادی که Facebook account.

هنگامی که شخص اول می پیوندد اتاق خود را (از شما) اتاق چت تصویری آغاز می شود. به نظر می رسد بسیار شبیه به یک به طور منظم تماس تصویری دارد اما در تنظیمات برای مدیریت که در اتاق قفل و پایان دادن اتاق به لغو تماس بگیرید.

نکته 5: حرکت خود را در پنجره پیش نمایش

هنگامی که شما در یک تماس ویدیویی, شما همیشه می توانید خودتان را از طریق یک پنجره پیش نمایش بر روی صفحه نمایش در حالی که فرد دیگر طول می کشد تا بقیه از صفحه نمایش. به آن را آسان تر برای شما برای دیدن فرد دیگر شما می توانید پیش نمایش در اطراف. آثار آن را در به حداقل برسد مشاهده و زمانی که شما آن ضربه بزنید تا بزرگنمایی آن.

لمس پنجره و بدون اجازه انگشت خود را روی صفحه نمایش بکشید و رها کردن آن را به هر یک از گوشه ها. آن را به طور خودکار قفل وجود دارد مگر اینکه شما آن را حرکت دوباره. اگر شما سعی می کنید آن را به حرکت در هر نقطه دیگری مانند مرکز صفحه نمایش و یا در وسط از بالا, پایین, چپ یا راست پنجره پیش نمایش را ضربه محکم و ناگهانی به نزدیکترین گوشه.

نکته 6: تلنگر دوربین خود را

به جای چرخش گوشی های هوشمند خود را و خود را با استفاده از دوربین جلو برای نشان دادن چیزی در مقابل شما تلنگر به عقب دوربین به جای. شیر بر روی چرخش آیکون دوربین بالا و نمایش تغییر خواهد کرد از صورت خود را به آنچه در مقابل از شما. در اندروید شما همچنین می توانید با دو بار ضربه بزنید در هر نقطه بر روی صفحه نمایش به تلنگر مشاهده. برای بازگشت به صورت خود ضربه بزنید آیکون دوباره (شما همچنین می توانید دو شیر روی صفحه نمایش در آندروید).

نکته 7: نگاهی به حافظه

شما به راحتی می توانید یک تصویر از خود چت تصویری با گوشی های هوشمند خود را بومی از ویژگی های اما مسنجر خود را ارائه میدهد ابزار برای ایجاد "خاطرات" را به عنوان آن را می خواند. فقط شیر دکمه شاتر در سمت چپ و پایین به یک سمت-توسط-جانبی عکس از شما و شخص دیگر در تماس است. برای ویدیو چت شما یک طرح شبکه.

پس از مصرف یک, شما می توانید انتخاب کنید به "حذف" این عکس را یکی دیگر, و یا "ارسال" آن به گفتگو محال است. اگر شما را حذف کنید آن تصویر اضافه شده به گالری پیش فرض گوشی. همچنین هر کس دیگری در این تصویر اطلاع داده خواهد شد که شما آن را در زمان, بنابراین اگر شما می خواهید یک کشف نشده, تصویر استفاده از تلفن خود را بومی ابزار.

نکته 8: باز کردن به طور منظم چت

ویدیو چت است یک راه عالی برای یک بحث است اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد مانند به اشتراک گذاشتن یک عکس, تصویری, جانبی, نظرات, و یا حتی یک لینک به یک مقاله. در این مسنجر شما می توانید به سرعت انجام تمام است که بدون پایان دادن به تماس.

شیر بر روی دکمه چت در بالا سمت چپ. در iOS شما همچنین می توانید ضربه تند وشدید زدن به پایین در این ویدئو رابط. شما خواهید بود به موجود chat موضوع با آن شخص و یا گروهی که در آن شما می توانید سپس نوع نظرات ارسال یا درخواست پول و به اشتراک گذاری عکس, فیلم, GIFs, پوستر, پیام های صوتی, محل سکونت خود را و چیزهای دیگر.

شما حتی می توانید با رفتن به چت های دیگر خود را موضوعات و صحبت کردن با آنها را به عنوان به خوبی. بهترین قسمت در مورد این قابلیت این است که شما هنوز هم قادر به شرکت در چت تصویری: یک پیش نمایش کوچک پوشش پنجره ظاهر خواهد شد که شما می توانید حرکت در اطراف. برای رفتن به چت تصویری ضربه بزنید (iOS) و یا دو شیر (اندروید) پیش نمایش.

نکته 9: اضافه کردن یک پس زمینه مجازی

تغییر پس زمینه خود را معمولا به معنی از لحاظ جسمی در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر زمانی که شما در یک تماس تصویری اما با Facebook Messenger شما می توانید حمل و نقل در جای دیگر تنها با چند شیپور خاموشی. بسیار شبیه با زوم مجازی این زمینه کار در 360 درجه به این معنی که شما می توانید حرکت در اطراف با همه آنها را دوست دارید در حالی که حفظ ویژگی های زنده است.

برای اضافه کردن یک مجازی پس زمینه ضربه بزنید و خود را در پنجره پیش نمایش با صورت خندان و ستاره نماد. این نه تنها خود را بزرگ تر ببینید پنجره پیش نمایش است اما همچنین صفحه نمایش در دسترس اثرات و فعالیت های. اگر شما نمی دیدن صورت خندان آیکون شما باید به روز رسانی و مسنجر و یا شما لازم نیست که این ویژگی در عین حال.

در حال حاضر شیر در "پس زمینه" را انتخاب کنید یک پس زمینه از دسته — شما باید 30 گزینه را انتخاب کنید. متاسفانه شما نمی توانید آپلود پس زمینه خود را, اما به اندازه کافی وجود دارد برای پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم. اگر شما می خواهید به حذف پس زمینه ضربه بزنید در هیچ نماد در سمت چپ.

نکته 10: بازی AR مینی بازی

اینجا جایی است که مسنجر باعث می شود تصویری چت بیشتر سرگرم کننده بیش از سیستم عامل های دیگر مانند FaceTime زوم و اسکایپ. وجود دارد یک بخش برای چت ویدیویی است که به شما اجازه می دهد به چالش کشیدن یکدیگر به رنگارنگ واقعیت افزوده مینی بازی. مسنجر تماس این "فعالیت."

برای پیدا کردن آنها خود را بزرگ تر ببینید پنجره پیش نمایش به عنوان شما را به صورت مجازی پس زمینه ضربه بزنید ، سپس روی "را فعالیت" را از سطر ابزار در پایین. شما ممکن است نیاز به کشیدن انگشت بر روی ردیف به آن را پیدا کنید. وجود دارد تعدادی از بازی ها به بازی از جمله بسکتبال گیر مسخره همبرگر-خوار فانتزی حلقه گیر و یک نوزاد با مضمون دونده بی پایان. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 18 فعالیت است.

اگر شما می خواهید به توقف بازی باز کردن پانل اثرات دوباره و به آن ضربه بزنید بر روی هیچ نماد در سمت چپ.

نکته 11: اضافه کردن روشنایی محیط

علاوه بر این اخیر به اثرات پانل در مسنجر "روشنایی" است که می افزاید: اثرات مختلف نور خود را برای تغییر در چت تصویری نگاه کنید. باز اثر نمایش به عنوان شما را به صورت مجازی با سوابق و فعالیت های را انتخاب کنید "روشنایی" در این زمان. اثرات که شما پیدا کردن شامل گرم و نرم شب, افکت های دوربین و فرهنگی مربوط به اثرات نور, به نام چند. در حال حاضر 16 وجود دارد در دسترس اثرات نور.

اگر شما می خواهید به حذف دنبال باز کردن پانل اثرات دوباره و به آن ضربه بزنید بر روی هیچ نماد در سمت چپ.

نکته 12: استفاده از AR اثرات

رسول همچنین دارای چند واقعیت افزوده فیلتر که برخی از تحریف راه شما نگاه کنید که اضافه کردن تصاویر به صورت خود سر و بدن مانند یک فضای کلاه یا عینک. این تاریخ اثر نیز در اثر پانل, پس از فرو رفتن به آن را انتخاب کنید و "اثرات." بسیاری از آنها را به کار با دوربین عکاسی از خود, اما چند وجود دارد که می توانید با استفاده از دوربین عقب. وجود 31 اثر در این زمان.

اگر شما می خواهید به حذف دنبال باز کردن پانل اثرات دوباره و به آن ضربه بزنید بر روی هیچ نماد در سمت چپ.

نکته 13: چند کاره دور از مسنجر

در اندروید شما می توانید در ادامه به اشتراک گذاری ویدئو های خود را و تماشای هر کس دیگری در تماس زمانی که شما در خارج از برنامه مسنجر. به سادگی خروج از برنامه به عنوان شما معمولا و چت تصویری قرار داده خواهد شد به یک پنجره پیش نمایش overlayed بر روی صفحه نمایش. شما می توانید حرکت در اطراف پنجره و همچنین به عنوان ضربه بزنید تا بزرگنمایی آن. شما همچنین می توانید قطع ویدیو, قطع صدا, تلنگر, دوربین, و پایان دادن به تماس از اینجا. دو بار ضربه بزنید در پنجره پیش نمایش به بازگشت به مسنجر.

اگر شما با استفاده از در iOS دوربین خود را غیر فعال است در پایان خود را هنگامی که شما در خارج از رسول و شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن تماس گیرنده دیگر از هیچ پنجره پیش نمایش. اما تماس تصویری را اقامت از طریق صدا. شما خواهید دید سبز آیکون نوار وضعیت نشان می دهد که تماس تصویری در حال انجام است. بر روی آن ضربه بزنید و یا باز کردن مسنجر تا دستی به بازگشت و شروع به دوربین خود را دوباره.

نکته 14: به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را

در 2019, Facebook شروع به تست کردن ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا رسول کاربران برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را زندگی می کنند به جای استفاده از دوربین های خود را. این ویژگی در دسترس است بر روی آندروید پس از آن, اما آن را در حال حاضر امکان استفاده از آن در سیستم عامل iOS نیز هست.

های خود را روی صفحه نمایش در آندروید

شیر بر روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری آیکون در بالای صفحه هنگام چت تصویری. اگر آن را اولین بار خود را روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری پاپ آپ ظاهر خواهد شد به بحث در مورد این ویژگی به طور خلاصه — شیر "ادامه خواهد داد." یکی دیگر از pop-up ممکن است شما را ببینید به شما هشدار می دهد که مسنجر می توانید ضبط اطلاعات حساس به اشتراک گذاشته شده بر روی صفحه نمایش از جمله کلمه عبور. اگر شما خوب با آن ضربه بزنید بر روی "شروع" برای شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش.

دوربین خود را خاموش خواهد شد و پیش نمایش خود را جایگزین خواهد شد با یک صفحه نمایش است که نشان می دهد که صفحه نمایش های است که در, همراه با یک دکمه توقف. خروج مسنجر و استفاده از تلفن خود را به عنوان مورد نیاز به نشان می دهد آنچه شما نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن. دیگر فرد در تماس خواهد بود قادر به دیدن آنچه شما دنبال آن هستید و شما قادر خواهید بود به آنها را ببینید. اما اگر شما در مسنجر برنامه چت تصویری نمایش آن را نمی خواهد به اشتراک گذاری است که صفحه نمایش, پس نگه داشتن آن در ذهن.

برای پایان دادن به اشتراک گذاری صفحه نمایش دو بار ضربه بزنید در پنجره پیش نمایش است که به نظر می رسد به بازگشت به مسنجر نرم افزار چت تصویری و صفحه نمایش و سپس کلید "Stop" را در پنجره پیش نمایش.

های خود را روی صفحه نمایش در iOS

شیر بر روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری آیکون در بالای صفحه. اگر آن را اولین بار خود را روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری شما ممکن است مختصری صفحه چلپ چلوپ صحبت کردن در مورد ویژگی های; ضربه بزنید "شروع به اشتراک گذاری." اپل بومی صفحه نمایش تلفن همراه قابلیت ضبط خواهد شد و به نظر می رسد یادآوری شما که همه چیز را بر روی صفحه نمایش خود را ثبت خواهد شد و یا جریان در این مورد. شیر بر روی "شروع پخش" برای شروع.

دیگر فرد در تماس خواهد بود قادر به دیدن آنچه شما دنبال آن هستید و شما قادر خواهید بود به آنها را ببینید. اما اگر شما در مسنجر برنامه چت تصویری نمایش آن را نمی خواهد به اشتراک گذاری است که صفحه نمایش, پس نگه داشتن آن در ذهن.

بر خلاف اندروید, شما نمی خواهد دیدن یک پنجره پیش نمایش کوچک از شما فرد دیگری در این تماس در حالی که شما فهرست اسامی را از طریق آی فون خود را. آنها تنها ظهور هنگامی که شما در مسنجر نرم افزار.

راه شما می دانید که شما در حال به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را است که توسط red نوار وضعیت شاخص. برای پایان دادن به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش ضربه بزنید که قرمز شاخص و آمار "توقف" و سپس شما می توانید به مسنجر نرم افزار چت تصویری رابط کاربری دوباره. متناوبا, شما می توانید برای باز کردن مسنجر به چت تصویری رابط و سپس شیر "توقف" خود را در پنجره پیش نمایش برای توقف به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را.

نکته 15: تغییر دستگاه های بلوتوث

گوشی شما ممکن است متصل به بلوتوث هدفون و بلندگو و یا رسانه های دیجیتال بازیکن مانند Chromecast یا تلویزیون اپل. بنابراین زمانی که شما یک تماس ویدیویی در مسنجر شما ممکن است نیاز به سوئیچ که دستگاه خود را به صدا در می آید از طریق.

اگر یک دستگاه بلوتوث است که در حال حاضر متصل به گوشی های هوشمند خود را هنگامی که شما در یک تماس ویدیویی شما یک آیکون بلوتوث ظاهر می شود در بالای صفحه نمایش. شیر که به تغییر دستگاه بلوتوث شما اگر وجود دارد دستگاه های دیگر در دسترس است. شما همچنین می توانید شیر بر روی دستگاه شخصی خود را به صدا بیرون آمدن از تلفن خود را.

نکته 16: غیر فعال کردن دوربین خود را خوراک

گاهی اوقات شما می خواهید به خاموش کردن دوربین خود را به طوری که دیگر فرد یا افراد می توانید ببینید چه شما انجام می دهند. مانند اگر شما در حال تغییر لباس و یا خوردن یک کل کیک را در یک نشسته است. وجود دارد یک راه آسان برای انجام این کار در مسنجر.

شیر بر روی آیکون دوربین در بالا سمت راست. هنگامی که دوربین خود را غیر فعال است تصویر خود را ناپدید می شوند از روی صفحه نمایش خود را و همچنین از صفحه نمایش از دیگر فرد یا افراد. در iOS شما می توانید ترک برنامه مسنجر و آن را همان اثر را داشته اما انجام این کار در اندروید به ارمغان می آورد تا تصویر در تصویر پنجره. با دوربین خود را خاموش آنها هنوز هم قادر به شنیدن صحبت شما و وقتی که شما آماده به آنها را نشان می دهد صورت خود را دوباره ضربه بزنید به چاک کردن آیکون دوربین برای فعال کردن دوربین خود را خوراک دوباره.

نکته 17: قطع میکروفون خود را

اگر شما غیر فعال کردن فید های ویدئویی دیگر فرد در تماس هنوز هم می تواند بشنود شما صحبت کردن. حریم خصوصی ضروری است, بنابراین اگر شما نمی خواهید شخص دیگر به گوش دادن به آنچه که شما و یا شخص دیگری در پایان خود است گفت: اما شما نیز نمی خواهید برای پایان دادن به تماس به سادگی قطع میکروفون خود را.

شیر بر روی آیکون میکروفون در پایین صفحه نمایش (شما همچنین می توانید قطع خودتان را در حالی که شما در حال ساخت تماس). شما می دانید که میکروفون خاموش است زمانی که می بینید آیکون آن را کاهش داد ، برای فعال کردن صوتی خود را دوباره ضربه بزنید به چاک کردن میکروفن.

نکته 18: اجازه دهید دیگران می دانم که شما آنلاین هستید

خود را فعال وضعیت خود را می گوید Facebook دوستان این که آیا شما آنلاین هستید یا نه با تشکر به یک نقطه سبز رنگ قابل مشاهده در مشخصات خود را به آیکون. بسیاری از مردم غیر فعال کردن این ویژگی — که خوب است دلایل حفظ حریم خصوصی — اما اگر شما هرگز پخش است که شما آنلاین هستید دیگران حتی ممکن است این شانس را به شما ارسال یک چت تصویری درخواست.

به نوبه خود در موقعیت فعال برای حساب کاربری خود در مسنجر خود ضربه بزنید مشخصات آیکون در سمت چپ بالا. رفتن به "وضعیت فعال" و ضامن در "نشان می دهد زمانی که شما فعال است." در حال حاضر همه از دوستان خود را ببینید زمانی که شما به طور فعال با استفاده از مسنجر نرم افزار.

نکته 19: تماس تصویری مردم یا دوباره

هنگامی که یک تماس تصویری تلاش شده است یا از شما یا شما از دست رفته از چت تصویری دکمه درج شده است را به مکالمه خود را همراه با هر کس دیگری در تلاش تماس بگیرید. با این دکمه شما می توانید به سرعت تماس فرد به نام شما و از دست رفته و یا فرد است که به نام و از دست رفته شما می باشد.

سعی کنید تماس تصویری دوباره ضربه بزنید "تصویری چت" را فشار دهید (iOS) و یا "تماس دوباره" (اندروید). به تماس کسی پشت ضربه "از دست رفته از چت تصویری" را فشار دهید (iOS) و یا "تماس" (اندروید). پس از بهره برداری از آن تماس خواهد شروع به سمت راست دور در آندروید. در iOS یک ورق عمل به نظر می رسد که در آن شما می توانید صوتی و یا تصویری تماس بگیرید به طوری به آن ضربه بزنید "چت تصویری."

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن