16 جدید نقشه های اپل, ویژگی های آیفون در iOS 14 از جمله دوچرخه سواری مسیرهای جدید Widgets & راهنماهای شهر,

هنگامی خنده دار از ناوبری برنامه های بازار نقشه های اپل در حال حاضر قدرتمند و قابل اعتماد و همراه سفر خود را.

توسط PATRIS-MUSIC در 26 تیر 1399

هنگامی خنده دار از ناوبری برنامه های بازار نقشه های اپل در حال حاضر قدرتمند و قابل اعتماد و همراه سفر خود را. اپل بازسازی پلت فرم از زمین تا با قرار دادن نرم افزار در لیگ با نقشه های گوگل. که گفت: همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود به عنوان نشان داده شده توسط آن قابل توجه ویژگی های جدید در مجموعه iOS 14.

بدون شک iOS 14 را به تغییر راه شما می توانید در اطراف با نقشه های. رئیس در میان این ویژگی های دوچرخه سواری جهت بسیار مورد نیاز ارتقا برای هر کسی که متکی بر دو چرخ برای رفت و آمد خود را. حتی اگر شما یک دوچرخهسواری اما شما پیدا کردن ویژگی های جدید مانند راهنماهای سرعت-دوربین دام, هشدار, و بیشتر.

1. مسیرهای دوچرخه سواری

دوچرخه سواران شادی! نقشه های اپل به دوچرخه سواری جهت! برگه جدید می پیوندد سنتی پیاده روی حمل و نقل و سوار-به اشتراک گذاری گزینه های. دیگر نمی خواهد شما نیاز به تکیه بر دستورالعمل های رانندگی خود را برای دوچرخه سواری در مسیر, که, نیست, همیشه امن و یا ایده آل است.

هنگامی که شما با استفاده از جدید, دوچرخه سواری, تب, شما دستورالعمل برای دوچرخه پسند خیابان ولی نقشه ها را نیز برای شما ارسال در مسیرهای دوچرخه سواری مسیرهای دوچرخه و کنار جاده. شما همچنین می خواهید یک سر تا اگر شما نیاز به دوچرخه خود را و راه رفتن در هر بخشی از مسیر است. بنابراین باید وجود داشته باشد بسیاری از شگفتی در سوار خود را.

دوچرخه سواری جهت ممکن است برخی از زمان برای رسیدن به منطقه خود را با این حال. در شروع این ویژگی را پوشش می دهد تنها در لس آنجلس, نیویورک شهرستان و منطقه خلیج سان فرانسیسکو. به نظر می رسد اپل هنوز به آن زمان با نقشه ها این روزها اما نتیجه این است که معمولا کاملا چشمگیر است.

برای مثال هنگامی که اپل نشان داد عظیم آن نقشه طراحی مجدد ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2019 آن را در زمان حدود چهار ماه تا زمانی که ما شاهد گسترش قابل توجهی سپس یکی دیگر از چهار ماه تا زمانی که کل آمریکا را دیدم پیشرفته نقشه. ما می تواند به دنبال در یک شبیه جدول زمانی برای دوچرخه سواری جهت.

2. ارتفاعات برای مسیرهای دوچرخه سواری

رانندگان معمولا نگران نباشید در مورد ارتفاع خود را سوار. دوچرخه سواران پس از انجام آنها نیاز به استقامت و استقامت در سطوح مختلف مهارت بسته به acclivity از صعود. نقشه ها را آسان می کند با ارائه گرافیک و جزئیات و اطلاعات در مورد تغییرات ارتفاع چند ممکن است مسیرهای دوچرخه سواری.

شما یک شرح مختصر از مسیر (به عنوان مثال "به آرامی در سراشیبی") چگونه بسیاری از فوت شما نیاز به دوچرخه سربالایی و چگونه بسیاری از فوت شما نیاز به سراشیبی ساحل در میان دیگر راهنمایی های مفید. شاید ما همچنین این را برای جهت راه رفتن در یک روز!

3. خیابان شلوغ هشدار برای مسیرهای دوچرخه سواری

همیشه تعجب که چگونه بسیاری از اتومبیل و یا دوچرخه سواران شما را به اجرا در رفت و آمد خود را? نقشه ها را ارائه می دهد که اطلاعات را از حق دور. اگر بهترین مسیرهای مشغول هستند این برنامه به شما کمک می کند و مقایسه تناوب است که ممکن است بهتر است در ترافیک. برخی از شناسه های شما شامل "شامل جاده های شلوغ" و "کمتر شلوغ است." فقط می دانم که اگر کم بدون ترافیک در یک مسیر داده می شود شما خواهید دید همان زمان شاخص شما معمولا انجام دهد.

4. سایر برچسب های هشدار دهنده برای مسیرهای دوچرخه سواری

علاوه بر مشغول شاخص برای مسیرهای دوچرخه سواری شما همچنین آیکون بر روی نقشه است که به شما اجازه می دانم که در آن وجود دارد یک شیب تند که در آن پله ها بالا هستند و یا زمانی که شما نیاز به راه رفتن به جای سوار شدن. این برچسب را می توان در نقشه برداری مسیر و همچنین در این اطلاعات برای هر یکی در جلو پنجره زير به دست آوردن ارتفاع.

5. پله ها و تپه & جاده های شلوغ اجتناب برای مسیرهای دوچرخه سواری

تصور کنید یک دوچرخه سواری رفت و آمد است که شامل تنها جاده صاف — چه مفهوم است. شاید رفت و آمد خود را مانند آن است اما در بسیاری از شهرستانها که به سادگی مورد نیست. شما در صورت شیب دار inclines جم بسته بندی شده در جاده ها و حتی راه پله برای حمل دوچرخه خود را ،

خبر خوب این است که نقشه می توانید تلاش برای دور زدن سفر خود را در اطراف هر یا همه از این موانع است. شما می توانید انتخاب کنید برای جلوگیری از پله ها, تپه, جاده های شلوغ و یا هر ترکیبی از این سه نفر نقشه خواهد شد بهترین خود را به جای. متاسفانه هیچ تضمین می شود ساخته شده است و این دکمه ممکن است همیشه به نظر می رسد, بنابراین شما ممکن است در نهایت نیاز به حمل دوچرخه خود را تا پله های آن بعد از همه.

6. راهنمایی صوتی برای مسیرهای دوچرخه سواری با اپل دیده بان

اگر شما یک اپل دیده بان شما به احتمال زیاد لذت بردن از ردیابی دوچرخه سواری خود را از طریق برنامه تمرین. با نقشه در iOS 14 اپل به شما ارائه می دهد یک تجربه منحصر به فرد. با توجه به شرکت "نقشه ... ارائه می دهد سفارشی دوچرخه سواری راهنمایی صوتی و تجربه غنی در اپل دیده بان است که باعث می شود آن را آسان به حرکت با یک نگاه." آن را به خوبی ببینید اپل با اضافه کردن یک چیزی کمی اضافی برای کسانی از ما که خود را wearables.

7. راهنماهای شهر

به دنبال یک نقطه بزرگ برای غذا خوردن در یک شهرستان جدید ؟ چگونه در مورد بهترین مسیر برای پیاده روی در تعطیلات خود را? مطمئن شوید که شما می توانید آمار گوگل و غربال کردن از طریق "متخصص" پس از "متخصص" و یا شما می توانید به سادگی باز کردن نقشه در iOS 14.

اپل همکاری با برخی از بهترین نامها در صنعت گردشگری و مسافرت به ایجاد یک ویژگی به نام "،" این ارائه می دهد اطلاعات غنی در بروشور برنامه برای تقریبا هر چیزی شما می توانید از فکر می کنم. برای مثال شما می توانید فهرست بهترین پیتزا مغازه در سن Fran خواندن در مورد آنچه باعث می شود آنها را با دسترسی سریع به نقشه های خود را در صفحات. چگونه در مورد بهترین نقاط برای یک پیاده روی در شهرستان ؟ همان مفهوم است.

این راهنماهای خواهد شد به طور مداوم به روز شده و می توان ذخیره برای بعد مشاهده. شرکت هایی مانند AllTrails, Louis Vuitton, Zagat تیم شیفتگی و تنها سیاره در حال حاضر ایجاد راهنماهای برای نقشه اما ما مطمئن هستیم که بسیاری دیگر وجود دارد خارج وجود دارد — و بسیاری دیگر در راه است. شما فقط ببینید راهنماهای در San Fransisco, New York, London, و لا, در حال حاضر, اما بیشتر شهرستانها باید به زودی.

8. تراکم منطقه هشدار

ترافیک شهر می توانید بد واقعی سریع. برای مبارزه با gridlock برخی شهرستانها ایجاد تراکم مناطق که به اتهام هزینه برای رانندگان را وارد کنید. این استراتژی کاهش ترافیک اما لطمه می زند و کیف پول خود را اگر شما نمی دانم که در آن شما در حال رانندگی.

نقشه می تواند کمک به شما برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری (به عنوان به خوبی به عنوان کمک های اضافی به ترافیک) با دادن هشدار به شما به تراکم مناطق در نزدیکی شما و مسیریابی شما در اطراف آنها. لندن و پاریس معروف برای تراکم مناطق اما دیگر شهرها مانند نیویورک نیز اجرای استراتژی است.

9. مسیریابی وسیله نقلیه الکتریکی

وسایل نقلیه الکتریکی بدون شک راه آینده است, اما که در آینده نیست کاملا در اینجا نشده است. به عنوان مثل شما به مراتب بیشتر ایستگاه های گاز در امتداد جاده از شما EV ایستگاه, ساخت یک سفر در تمام برقی ماشین کمی دلهره آور.

اخم نه بیشتر به عنوان نقشه در حال حاضر ورزش EV مسیریابی! این نیست که کلی نقشه ، این برنامه می پرسد برای ماشین خود را به طوری که شما بعد وارد قسمت Maps به شما نشان می دهد دقیقا همان جایی که شما باید متوقف کردن به بالا خود را وسیله نقلیه الکتریکی. شما ببینید چگونه خودرو خود را به شارژ که خود را اضافه شده است به طور کلی اتا همه در حالی که با در نظر گرفتن ماشین خود را در حال حاضر سطح باتری.

اگر شما یک BMW یا یک فورد شما برای اولین بار در لیست کسانی که دو شرکت برای اولین بار است که اپل در حال کار است اما ما انتظار داریم بسیاری از برقی خودرو سازان به پیوستن به عنوان به خوبی.

10. دقیق تر نقشه ها در مناطق شهری متراکم

آیا شما تا به حال مشکل با استفاده از نقشه های (و یا هر نرم افزار GPS که برای ماده) از طریق متراکم شهرستان ؟ چیزهایی که ممکن است خود را پس از آن ناگهان همه از یک نقشه فکر می کند که شما در آن هستید کاملا متفاوت در خیابان. اوه. اگر این است که یک شهر ناآشنا معیوب nav برنامه آخرین چیزی که شما می خواهید.

اما این موضوع لزوما با نقشه های از آن را می توان روی حیله و تزویر برای سیگنال های GPS به طور دقیق در یک محیط متراکم. به جای تکیه بر GPS برای این شرایط اپل افزایش یافته Maps در iOS 14 را در بیشتر موقعیت دقیق و جهت خوانش. همه چیز غیر قابل اعتماد نقشه شهر که در آن شما هستند و چگونه شما گرا باید یک چیزی از گذشته.

11. سرعت دام و قرمز-نور دوربین تشخیص

هیچ کس دوست دارد یک غیر منتظره سرعت دام یا نور قرمز دوربین. اگر شما بیمار هستید از پرداخت پول بلیط Maps است که در اینجا برای کمک به. این برنامه به شما هشدار به ورودی تله سرعت و نور قرمز دوربین های دیجیتال, بنابراین شما می دانید که برای آرام کردن و تماشای محیط اطراف خود را. و با داشتن این شاخص ها را حس می کند از ویژگی های نیروهای رانندگان جوان به کم کردن سرعت در جاده ها در حالی که صرفه جویی در پول در طول راه. آن را در مجموع برنده-برنده.

12. گسترش کیفیت هوا جزئیات

ما تا به حال کمی پیش بینی آب و هوا آیکون بر روی نقشه در حالی که برای و کیفیت هوا شاخص بود به آن اضافه شده در iOS 12.2. از ديگر موارد به شما اجازه می دانم که چقدر آلودگی در منطقه, اما شما فقط می توانید یک رنگ و تعداد در اینجا. طولانی با فشار دادن آیکون برای گسترش آن تنها نشان داد بیشتر اطلاعات آب و هوا. در حال حاضر در iOS 14, شما می توانید از ديگر موارد در منوی گسترده بیش از حد, بنابراین شما می توانید آن را به سطح دیگر رنگ برای بدست آوردن یک ایده بهتر از چگونه خوب یا بد هوا است.

13. ویدجت جدید & اندازه

به عنوان بخشی از یکی از سیستم عامل iOS 14 برجسته ترین ویژگی های جدید شما هم اکنون می توانید یکی از سه اندازه ویجت برای نقشه به صفحه اصلی خود را و یا امروز مشاهده. نقشه ویجت نشان می دهد شما را در مقصد خود را در زمان رسیدن به مقصد در یک نگاه و همچنین نشان می دهد مسیرهای بر اساس سفر خود را در تاریخ و استفاده از آیفون.

14. دوباره منوی تنظیمات

هنگامی که شما کشیدن نقشه در تنظیمات شما دوچرخه سواری به عنوان یک ترجیح نوع سفر همراه با آن گزینه زیر جهتکه در آن شما پیدا کردن اجتناب پستی (که همچنین نشان داد زمانی که به دنبال در راه).

پس چه چیز دیگری جدید است اینجا ؟ ناوبری جنبه کشیده شد از "رانندگی و جهت یابی" به خود "کنترل و هدایت است." که در آن شما پیدا کردن حجم صدای این گزینه برای مکث صحبت صوتی و به اشتراک گذاری اتا تنظیمات. نیز وجود دارد یک گزینه جدید در اینجا (پایین را ببینید). سوئیچ ها برای جلوگیری از عوارض و بزرگراه ها و همچنین نشان دادن قطب نما و سرعت حد در حال حاضر موجود در "رانندگی" جهت تنظیمات.

15. ناوبری دهید ویک دستگاه

اگر شما متوجه بالا; تاپیک جدید switch به نام "ناوبری دهید ویک دستگاه است." آن را به طور خودکار اما شما می توانید آن را خاموش اگر شما نمی خواهید دهید را روی صفحه نمایش خود را از سیاه به ناوبری مشاهده.

16. بیشتر کشورهای پیشرفته نقشه

اپل یک شرکت ایالات متحده پس از آن را حس می کند که خود را بازرسی و نگهداری برنامه نقشه آغاز شده و در اینجا برای اولین بار. این خبر خوبی برای کشورهای دیگر این است که UI جدید در حال گسترش است. کانادا و ایرلند و بریتانیا در حال استارت است اما ما انتظار داریم که اپل همچنان در حال رشد به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش توسط جیک Peterson/گجت ارسال ها; تصاویر توسط جیک پترسون و جاستین Meyers/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب