گن ساعت شنی رکابی 9 فنر و 3 قزن کلمبیایی/09109483228

  از تماس نزدیک با آب خودداری کنید و مطمئن شوید که دستانتان در حین کار با این کمربندها خیس نیستند. آب مم

توسط PATRIS-MUSIC در 27 آذر 1401

 

از تماس نزدیک با آب خودداری کنید و مطمئن شوید که دستانتان در حین کار با این کمربندها خیس نیستند. آب ممکن است باعث برق گرفتگی یا حتی جراحات شدید سوختگی شود.

برای جلوگیری از کم آبی بدن، پس از استفاده از کمربندهای ارتعاشی سونا، مقدار زیادی آب بنوشید زیرا ممکن است منجر به از دست دادن بیش از حد آب بدن شود.

جزئیات گارانتی و سیاست های بازگشت فروشنده کمربند خود را بررسی کنید. اگر از محصول ناراضی هستید، این کار شما را در وضعیت امن نگه می دارد.

همیشه قبل از استفاده از هر گونه کمربند ارتعاشی شکمی با پزشک خود مشورت کنید. به خصوص اگر بیماری قلبی جدی یا مشکلات فشار خون دارید. این کمربندها با عبور دادن تکانه های الکتریکی کار می کنند و از این رو افرادی که چنین مشکلات سلامتی دارند باید احتیاط کنند.

 

کمربندهای ارتعاشی می توانند عضلات شکم شما را تحریک کنند و به صورت فیزیکی کمر شما را منقبض کنند، اما آنها ابزار جادویی برای کاهش وزن نیستند. بهبود تغذیه و افزایش ورزش برای سوزاندن کالری بیشتر از آنچه می خورید، کلید واقعی کاهش وزن است.

 

از بین تمام اعضای بدن، چربی شکم سرسخت ترین چربی شناخته شده است. یکی از راه های ممکن برای کمک به سوزاندن آن، بهترین کمربند لاغری برای کاهش وزن است. با عدم نیاز به ورزش شدید به چربی سوزی شما کمک می کند. کمربندهای لاغری به دور کمر بسته می شوند تا ناحیه شکم را فشرده کنند و باعث ایجاد تعریق شوند. بنابراین می تواند مقداری کالری در اطراف کمر بسوزاند. با برداشتن کمربند، شکم شکل اصلی خود را حفظ می کند. این کمربند همچنین به تقویت هسته بدن شما و حفظ وضعیت بدنی خوب کمک می کند. باید بدانید که این کمربندها به خودی خود چربی نمی سوزانند اما به سایر برنامه های کاهش وزن کمک می کنند.

 

اگر در زمینه تناسب اندام تازه کار هستید یا نمی دانید کمربند تناسب اندام چگونه کار می کند یا چگونه یکی را انتخاب کنید، گزینه های ما در اینجا آمده است. ما لیستی از کمربندهای لاغری برتر را با مزایا و معایب آنها تهیه کرده ایم تا بتوانید در مورد کمربند مناسب تصمیم بگیرید. بخوان تا بیشتر بدانی.

 

این کمربند مربی کمر که از نئوپرن ساخته شده است، برای کمردرد عالی است، زیرا کمر را پشتیبانی می کند و از آسیب دیدگی در حین تمرینات سنگین جلوگیری می کند. پارچه سوراخ شده آن باعث تنفس و راحت پوشیدن آن می شود. کمربند اسپندکس قابل کشش این اطمینان را می دهد که محکم در اطراف کمر قرار می گیرد، در حالی که فشرده سازی مضاعف آن بهترین تناسب را به شما می دهد. این بررسی ویدیویی به شما کمک می کند تا در مورد محصول بیشتر بدانید.

 

طرفداران

 

می تواند فشرده سازی شکم و حمایت کمری را فراهم کند

مواد بدون لاتکس به راحتی قابل شستشو هستند

استخوان های اکریلیک تقویت شده در بوم برای پشتیبانی بهتر

موجود در رنگ های مختلف

منفی

 

اندازه ممکن است برای همه مناسب نباشد

بوی نامطبوع می دهد

 

گن ساعت شنی رکابی 9 فنر و 3 قزن کلمبیایی

 

آخرین مطالب