چگونه توییتر را کمتر سمی کنیم؟

[ad_1] این داستان به روز شده است. در ابتدا در 4 دسامبر 2019 منتشر شد. توییتر راهی سریع و روان

توسط PATRIS-MUSIC در 9 آذر 1400
[ad_1]

این داستان به روز شده است. در ابتدا در 4 دسامبر 2019 منتشر شد.

توییتر راهی سریع و روان برای نگه داشتن انگشت شما روی نبض تقریباً هر چیزی است، اما همچنین مکانی است که در آن گفتمان می‌تواند به سرعت به هم ریخته، جنگی یا کاملاً سمی شود.

تیم پشتیبان توییتر این را می‌داند و مهندسان آن دائماً ویژگی‌های جدیدی را برای کمک به مدیریت سوء استفاده در صورت بروز مشکل و در صورت بروز مشکل، معرفی می‌کنند.

پنهان کردن پاسخ ها

توییتر این ویژگی را در سال 2019 معرفی کرد، اما ممکن است هنوز با آن آشنایی نداشته باشید. اگر روی (یا ضربه زدن) کلیک کنید سه امتیاز با پاسخ دادن به یکی از توییت های خود، یک را مشاهده خواهید کرد پنهان کردن پاسخ گزینه. این پاسخ را حذف نمی‌کند، اما ناپدید می‌شود و هرکسی که توییت شما را تماشا می‌کند (از جمله شما) فقط یک نماد کوچک را می‌بیند که وجود پاسخ‌های پنهان را نشان می‌دهد. با این حال، بینندگان برای دیدن آنها به یک کلیک اضافی نیاز دارند.

برای نمایش پاسخ، کلیک کنید پاسخ های پنهان آیکون (سه خط در یک مربع نقطه چین)، سپس سه امتیاز به توییت مخفی شده و انتخاب کنید پاسخ نشان می دهد. زمانی که پاسخ را مخفی یا نمایش دهید به کاربری که پاسخ را ارسال کرده است اطلاع داده نخواهد شد. وقتی پاسخی را مخفی می‌کنید، توییتر به شما اجازه می‌دهد حسابی را که آن را ارسال کرده است مسدود کنید.

افراد را مسدود کنید

اگر یک حساب توییتر دارید که با آن مشکل جدی دارید، می توانید آن را مسدود کنید. فقط کلیک کنید سه امتیاز به هر توییت در جدول زمانی خود، سپس انتخاب کنید مسدود کردن لیست سیاه حسابی که آن را ارسال کرده است. همچنین می‌توانید زمانی که در صفحه نمایه او هستید، با کلیک کردن، آن شخص را مسدود کنید | بیشتر ▼ دکمه (سه امتیاز) و انتخاب مسدود کردن.

[Related: Tips for dealing with trolls on social media]

هنگامی که کاربر را مسدود می کنید، آنها نمی توانند توییت های شما را ببینند، برای شما پیام ارسال کنند یا شما را دنبال کنند. همچنین به آنها اطلاع داده نمی شود که بلاک شده اند، اما اگر از صفحه نمایه شما بازدید کنند، متوجه می شوند که نمی توانند توییت های شما را ببینند. شما نمی توانید فردی را که بلاک کرده اید دنبال کنید و توییت های او را در تایم لاین خود نخواهید دید. برای مشاهده حساب های مسدود شده و رفع انسداد آنها، در صورت لزوم، روی عکس نمایه خود (در برنامه) ضربه بزنید یا کلیک کنید | بیشتر ▼ (آنلاین)، سپس پیمایش کنید تنظیمات و حریم خصوصی > حریم خصوصی و امنیت > نادیده گرفتن و مسدود کردن > حساب های مسدود شده. یا اگر به دنبال یک میانبر هستید، فقط اینجا را فشار دهید.

پارازیت حساب

حساب توییتر Popular Science با گزینه انصراف برجسته.
بهتر است نکنی! دیوید نیلد

خفه کردن به اندازه مسدود کردن جدی نیست - شما می توانید بدون اینکه کسی بداند و بدون اینکه جلوی او را بگیرید، از دید پنهان کنید. همانطور که با مسدود کردن گزینه، خواهید یافت سکوت در منوی کشویی کنار توییت‌های فردی و پشت آن | بیشتر ▼ دکمه (سه نقطه) در صفحات پروفایل های فردی.

در اصل، تفاوت اصلی بین مسدود کردن و پارازیت در این است که کاربران بی‌صدا همچنان می‌توانند پیام‌های مستقیم برای شما ارسال کنند و در صورت تعامل با شما در توییتر، در اعلان‌های شما ظاهر می‌شوند. با این حال، توییت های آنها در جدول زمانی شما ظاهر نمی شود. برای مشاهده حساب‌هایی که بی‌صدا کرده‌اید و در صورت لزوم آن‌ها را اضافه کنید، اساساً همان مسیری را که در صورت مشاهده حساب‌های مسدود شده انجام می‌دادید دنبال کنید: به عکس نمایه خود بروید یا | بیشتر ▼ را فشار دهید، سپس از طریق آن پیمایش کنید تنظیمات و حریم خصوصی > حریم خصوصی و امنیت > نادیده گرفتن و مسدود کردن > بی‌صدا کردن حساب‌ها. یا فقط به اینجا سر بزن.

کلمات را بی صدا کنید

توییتر همچنین به شما امکان می‌دهد کلمات خاصی را از جدول زمانی خود بی‌صدا کنید - می‌توانید تمام اشاره‌های یک برنامه تلویزیونی خاص (شاید سعی می‌کنید از اسپویل‌ها اجتناب کنید)، افراد مشهور خاص (ممکن است علاقه‌ای به شنیدن در مورد آنها نداشته باشید)، یا هر کلمه‌ای را حذف کنید. شما فقط ترجیح می دهید که نخوانید.

از منوی توییتر روی دسکتاپ یا تلفن همراه خود، را انتخاب کنید تنظیمات و حریم خصوصی، به دنبال محرمانه بودن و امنیت، سپس خفه کن و بلوک کن، و کلمات خفه شده. شما می توانید کلمات و عبارات جدید را از طریق اضافه کنید اضافه کردن دکمه. مورد مهم نیست که کلمات را بی صدا می کنید و بی صدا به پاسخ ها و منشن ها و همچنین توییت های موجود در تایم لاین شما اشاره دارد.

جدول زمانی خود را تنظیم کنید

جدول زمانی توییتر با گزینه نمایش توییت های کمتر و گزینه های دیگر.
معادل دیجیتال بستن در جلوی صورت کسی است، اما هنوز می توانید آن را از بیرون بشنوید. دیوید نیلد

اگر توییت‌های یک حساب خاص آزاردهنده هستند یا دیگر جالب نیستند، می‌توانید به سادگی ردیابی حساب را متوقف کنید. کلیک سه امتیاز برای توییت کردن، سپس انتخاب کنید ردیابی را متوقف کنید. صرف چند دقیقه برای متوقف کردن ردیابی حساب‌های مزاحم که در طول سال‌ها به تاریخچه خود اضافه کرده‌اید، می‌تواند بررسی کردن توییتر را به تجربه‌ای بسیار کم استرس تبدیل کند.

کلیک سه امتیاز در کنار یکی از توییت های موجود در تایم لاین خود، گزینه ای را نیز با برچسب مشاهده خواهید کرد من به این توییت علاقه ای ندارم. این به الگوریتم‌های توییتر می‌گوید که می‌خواهید توییت‌های کمتری از یک حساب خاص در جدول زمانی خود یا توییت‌های کمتری در مورد یک موضوع خاص بدون مسدود کردن یا مسدود کردن هیچ حسابی ببینید.

مسدود کردن رسانه های حساس

راه دیگری که توییتر به شما امکان می دهد آنچه را که در جدول زمانی خود می بینید، کنترل کنید، مسدود کردن تصاویر و ویدیوهایی است که الگوریتم ها یا کاربران آن از آن به عنوان «محتوای حساس» یاد می کنند، مانند برهنگی یا تصاویر خشونت آمیز. برای دیدن هر رسانه ای مانند این به یک کلیک یا لمس اضافی نیاز دارید.

[Related: Resharing videos of violence against Black people can spark more trauma]

پلتفرم به طور پیش فرض چنین مطالبی را پنهان می کند، اما اگر به هر دلیلی تنظیمات را غیرفعال کرده اید، می توانید با تنظیمات و حریم خصوصی در منوی برنامه توییتر در دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. ابتدا انتخاب کنید محرمانه بودن و امنیت، سپس برو به محتوایی که می بینید و گزینه برای را غیر فعال کنید نمایش رسانه ای که ممکن است حاوی محتوای حساس باشد.

درباره گزینه های گزارش دهی خود بیاموزید

گزینه های توییتر برای مسدود کردن و گزارش دادن یک کاربر یا ترک مکالمه.
تو قدرت داری دیوید نیلد

توییتر به شما این امکان را می‌دهد که توییت‌ها یا کل حساب‌ها را اگر فکر می‌کنید در حال نقض توییتر هستند، گزارش دهید شرایط استفاده- برای مثال، محتوایی که هرزنامه، غیرقانونی یا توهین آمیز است. میتونی پیدا کنی فهرست نمونه هایی از شرایط گزارش دهی در داخل پلت فرم بزرگتر است مرکز کمک.

می‌توانید حساب‌ها و توییت‌ها را در مکان‌های مختلف گزارش کنید: | بیشتر ▼ منو (سه نقطه) در توییت‌ها و حساب‌های توییتر و از مکالمات پیام‌رسانی فوری (کلیک کنیدو"در گوشه بالا سمت راست). اگر چیزی را گزارش کنید که توهین آمیز یا مضر است، پلتفرم ممکن است از شما بخواهد اطلاعات بیشتری را در هشدار خود لحاظ کنید.

از حساب خود محافظت کنید

حساب توییتر شما می‌تواند عمومی باشد (همه می‌توانند آن را ببینند) یا ایمن (فقط افرادی که صراحتاً موافقت کرده‌اید درخواست‌ها را دنبال کنند می‌توانند آن را ببینند). اگر می‌خواهید کنترل بیشتری بر روی اینکه چه کسی به توییت‌های شما دسترسی دارد و چه کسی می‌تواند با شما تعامل داشته باشد، در نظر بگیرید حساب امن.

شما می توانید آن را از تنظیمات و حریم خصوصی در منوی توییتر: روی ضربه بزنید محرمانه بودن و امنیت، سپس مخاطب و علامت گذاریو کادر کناری را علامت بزنید از توییت های خود محافظت کنید. تمام فالوورهایی که قبل از تغییر داشتید باقی خواهند ماند، اما باید همه فالوورهای جدید را تأیید کنید.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب