چرا از پول بیمه تکمیلی برای رفع مشکل درمان بازنشستگان استفاده نمی شود؟ حسابنو آموزش مالیات و حسابداری

امروز دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه حرف ت واریز نشد چراااااا.... برای ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگ

توسط PATRIS-MUSIC در 8 آذر 1401
امروز دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه حرف ت واریز نشد چراااااا.... برای ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری بایستی به تارنما sabasrm.ir مراجعه کرده و از این طریق برای تصویب اسم یا این که فزایش و حذف بیمه تکمیلی خود مبادرت کنید. در کنار معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی، حق مسکن کارگران نیز هنوز آن رقمی نیست که شورای خوب عمل مصوب کرده است. این برنامه به جهت تمامی اشخاصی که بیمه تامین اجتماعی پرداخت می‌نماید قابل به کار گیری میباشد و به خصوص برای کسانی مهم درآمد تحت و کلیدی فرزند کاربرد متعددی دارد. به گزارش فرارو، مدافعان ارتقا سن بازنشستگی در جمهوری اسلامی ایران که تا قبل از این بحث خود را در بند‌های حذف شده گواهی برنامه ششم توسعه گنجانده خبر استانی بودند، یقین داشتند که به عامل ارتقای پارامتری به نام نرخ امید به زندگی در طی نیم قرن اخیر (از ۵۶ سال به ۷۶ سال)، سن بازنشستگی هم را باید ملغی کرد. همین سن در سال ۱۳۵۴ بنابر قانون تامین اجتماعی مصوب آن سال، چیزی حدود ۵۱ سال (به‌طور متوسط) نظارت شده بود. دسته‌بندی نشده اگر کارگری ۱ فرزند داشته باشد، حاصل جمع پایه سنواتی، حق مسکن و بن کارگری به ۴۶۱ هزار تومان می رسد که به این رقم، ۱۳ درصدی که به حقوق و دستمزد بیش تر می شود نیز، طولانی تر خواهدشد. همین در حالی هست که دستکم حقوق کارگران در سال گذشته، ۱۱ میلیون ریال انتخاب شده بود اساسی حق مسکن چهارصد هزار ریالی و بن خواربار ۱۱۰ هزار تومانی. درصورتیکه قرار باشد چرخ تولید نچرخد و کارفرما و کارآفرین، کناره سود مطمئن به نسبت هزینه های صعودی نداشته باشد، ارتقاء دستمزد کارگران، دردی از ساخت و کارگر دوا نمی کند و صرفا بر شمار بیکاران می افزاید. واقعا به جهت همین سازمان متاسفم که هر ماه وعده پرداخت معوقه مابه‌التفاوت دستمزد را حرفش و میزنند ولی در فعالیت صفر واقعا شرمندگی بر شما..... تمام دستمزد مادی و معنوی وب سایت وابسته به بیمه خاورمیانه می‌باشد و اسکن برداری از آن غیرقانونی می‌باشد . بدین صورت که در ارتفاع یک بازه زمانی هنگامی معین تنها در رخ فوت بیمه شده به ذینفع یا ذینفعان تعیین شده سرمایه فوت مندرج در بیمه طومار تعلق می‌گیرد. به گزارش فارس، هنوز در هرمزگان خبری از سوی مسوولان مربوطه مبنی بر اجرای همین طرح اعلام نشده است و لازم است تا مسوولان امر نسبت به اطلاع رسانی درست همین طرح به مسوولان محلی و نیز نمایندگان هرمزگان در مجلس اقدام کنند. © انتشار مقالات این تارنما اساسی ذکر منشاء و مهم رعایت قانون اسکن رایت مجاز است . درصورتیکه صاحب و مالک کسب‌و کار می‌باشید و یا علاقه‌مند به به دست آوردن اطلاعات در حوزه مالیات و کارها مالی، تارنما "حسابنو" به شما کمک میکند تا دانش خویش را ارتقاء بدهید یا نگرانی‌هایتان را به دستکم ممکن برسانید.

آغاز واریز حقوق و دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی اساسی احکام جدید

در تجمع کارگران روبروی سازمان برنامه و میزان دارایی در ۲۵ تیر ۹۸، مدیر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز گفته بود که سازمان تامین اجتماعی در سراشیبی سقوط می باشد و سازمان برنامه و بودجه، بد حساب ترین شریک تامین اجتماعی محسوب می شود. یکی از از نماد بیمه تکمیلی های اساسی وقوع ناپایداری مالی در سازمان تامین اجتماعی، کسری نقدینگی می باشد که به دلیل پیشی گرفتن مصارف بر منابع است. از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۳ که مقطع دولت نهم و دهم است، منابع اساسی رشد ۲۵ درصدی و مصارف اهمیت رشد ۳۰ درصدی همپا شده است. مستمری بازنشستگی از هنگامی چک کردن و پرداخت خواهد شد که سازمان تامین اجتماعی، سوراخ کار بیمه شدگان را به کارفرمای ایشان اعلام نماید. ضروری به ذکر است که در مورد افرادی که کارفرما ندارند و در خصوص شغل ها آزاد یا این که بیمه شدگان اختیاری، مستمری بازنشستگی از هنگامی پرداخت خواهد شد که بازنشستگی آیتم تایید شعبه بیمه تامین اجتماعی قرار گیرد. به موجب ماده ۸۵ همین قانون، ارائه خدمات درمان تکمیلی به پرسنل شاغل و بازنشسته وظیفه دستگاه‌های اجرایی میباشد اما در فعالیت در سالیان اخیر صندوق بازنشستگی کشوری اصلی عقد قرارداد نیابتی اهمیت شرکت‌های بیمه، امکان ارائه سرویس ها درمان تکمیلی را به جهت کارکنان بازنشسته آماده کرده‌است. در هم اکنون حاضر مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند اساسی واسطه از خدمات درمان تکمیلی شرکت بیمه آتیه سازان حافط به کارگیری کنند. بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، بیمه تکمیلی خدمات درمانی پرسنل بازنشسته به سرویس ها پرداخت هزینه ضرر و زیان درمان بازنشستگان کشوری تغییر‌و تحول اسم داد. به منظور ارتقا سرویس ها رفاهی در بخش درمان و کاهش هزینه‌های درمانی به جهت بازنشستگان قابلیت و امکان بهره‌مندی از بیمه تکمیلی بازنشستگان وجود دارد.
  • از شروع سال ۹۷ ، تمامی کارگرانی که مشمول قانون عمل بودند و قرارداد دایم یا موقت داشتند، روزانه حداقل ۳۷ هزار تومان دستمزد دریاف کرده و به نسبت سال قبل، حدود ۱۱ % افزایش یافت.
  • او تأکید کرده که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی می بایست به همین موضوع دارای دقت رسیدگی کند و نگذارد پیدایش اشتباه در شعبات سازمان، حقوق بازنشستگان را خدشه‌دار سازد.
  • بله درخواست ادامه اشتراک و انعقاد قرارداد از روش وکیل قانونی متقاضی با ارائه مدارک مثبته بلامانع است .
  • او از نوبخت خواست که تعهدات دولت در قابل همین سازمان عریض و طویل را پرداخت کند.
  • بر اساس این نامه، مبالغ متناسب‌سازی بر مبنای ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی و بند (ب) ماده ۱۲ قانون برنامه ششم بسط پرداخت شده است.
برای نمونه برای کودکان بهتر میباشد که پوشش‌های سرمایه‌گذاری انتخاب شود تا پوشش‌های مربوط به بیماری و یا پوشش‌های حادثه. به جهت مقایسه بیمه عمر در شرکت‌ها و طرح‌های مختلف، می‌توانید در وبسایت بیمه‌بازار، دیتاها خود را وارد کنید. پس از آن شرایط و پوشش‌ شرکت‌های بیمه متفاوت برای شما اکران داده می‌شود تا اگر قصد خرید بیمه قدمت دارید، حیاتی مقایسه آنها بتوانید بهترین تعیین را داشته باشید. به جهت دریافت مشاوره بدون پول بیمه عمر نیز، میتوانید با شماره ۰۲۱۹۱۳۱۱۱۰۰ داخلی ۲۱۰ تماس بگیرید. در بیمه عمر، در صورتی که بیمه‌شده براثر واقعه به‌طورکلی ازکارافتاده شود، دیگر نیازی به پرداخت حق‌بیمه ندارد و درصورتیکه پوشش ازکار افتادگی را گزینش کرده باشد، می‌تواند مستمری نیز اخذ کند.

آیا بیمه نمودن بازنشستگان منع رسمی دارد ؟

اجرای طرح پیروزی آمیز تجمیع بیمه‌های مبنا و مکمل مهم هدف کاهش مراجعات گوناگون بیمه‌شدگان به شرکت‌ها و سازمان‌های گوناگون و همینطور کمتر پرداخت از جیب بیماران . شـرکت آتیه سـازان حفظ کننده در سال 1380به این مراد و اهمیت هدف ارتقاء سطـح سلامت از طریـق گسترش خدمات درمانی و ارتقا رضایتمندی بیمه گزاران خود،با همت بی وقفه و همیشگی نیروهای اساسی تجربه تأسیس گردید. به موجب ماده(۷) ضابطه متعهدین سرویس به وزارت تدریس و پرورش- مصوب سال۶۹ ، پس از استخدام قانونی حداکثر مدت ۲ سال از مدت علم آموزی دانشجویان زمان کاردانی و حداکثر ۴ سال از مدت علم آموزی دانشجویان دوره‌کارشناسی و دانش‌آموزان دانشسراهای تربیت استاد جزء سابقه سرویس قانونی آنها منظور و از نظر ترفیع (‌پایه ، مجموعه ، بازنشستگی) قابل پذیرش خواهد‌بود.

۷.۴۷ % سهام شرکت فولادی به صندوق کارمندان فولاد واگذار شد

به همین استدلال کارفرمایان مجبور به عضویت نیروی عمل خود در سازمان بیمه و تأمین این حق شهروندی برای آن ها هستند. به این نوع بیمه که در ازای فعالیت در اختیار درخواست کننده قرار می‌گیرد، در اصطلاح بیمه اجباری گفته می‎‌شود. از مزیت‌های بیمه اجباری، پوشش خدمات درمانی، صادر شدن دفترچه، مقرری بیمه بیکاری، مستمری بازنشستگی، خسارت‌های ناشی از حوادث و… است. در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد ، کارفرما (بیمه گذار) می تواند حیاتی پرداخت گوشه ای از حق بیمه عمر و تامین آتیه و پرداخت مابقی آن بوسیله بیمه شده در خرید کردن همین محصول مشارکت نماید. در هر رخ بیمه گذار متعهد به پرداخت حق بیمه عمر به شکل کامل به کمپانی بیمه پاسارگاد است.

خبر حیاتی به جهت بازنشستگان تامین‌اجتماعی/پرداختی بازنشستگان برای بیمه تکمیلی چقدر؟

با اعلام محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزایش مزد سی و خیر درصدی برای سال ۱۴۰۰ ثبت شد. دستکم حقوق و دستمزد دستمزد شالوده ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و دریافتی هر مستخدم حدود ۴ میلیون تومان خواهد بود. امروزه کلیدی ارائه طرح های تازه از جانب سازمان تامین اجتماعی تمامی افراد از گزاره خانم های منزل دار، هنرمندان، افرادی که در شغل ها آزاد سرگرم به کارند میتوانند سایر افراد را هم تحت پوشش قرار دهند و همه از مزایا بیمه تامین اجتماعی به کارگیری کنند. برای نظارت ارتقاء دستمزد بازنشستگان در سال۱۴۰۱ ابتدا نسبت هزینه مستمری بازنشستگان را به درامد سال ۱۴۰۰ بدست آورده ودرامد اشخاص تازه و افزایش بیمه شدگان سال قبل وسایر بیمه تکمیلی درامدهای سازمان را به تعداد بازنشسگان قبل ومیانگین بازنشستگان جدیدوسایر هزینه های سازمان تقسیم کرده وبا گزینش سهم هزینه های نیامدی سال سپس مقدار سهم هزیه هر مستمری بگیر معین می شود. به خواسته ارتقا خدمات رفاهی در بخش معالجه و کاهش هزینه‌های درمانی برای بازنشستگان قابلیت و امکان بهره‌مندی از بیمه بازنشستگان وجود دارد. سرویس ها بیمه بازنشستگان به صورت جبران بخشی از هزینه‌های درمانی بیمه شدگان است.صندوق بازنشستگی به جهت جبران و پرداخت بخش اعظم هزینه های درمان به بازنشستگان طرح تکمیلی بیمه بازنشستگان را اجرایی کرده است.بسیاری از بازنشستگان از همین طرح ناراضی میباشند و معتقدند بیمه بازنشستگان از کارایی لازم برخوردار نیست. اگر شما اساسی پرسشی مواجه شدید،‌ مراتب را از شیوه بخش کامنت اساسی ما به اشتراک بگذارید. حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر مبنا جدول پایین برابر مهم ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال برای ماه های 31 روزه و برابر اهمیت ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال برای ماه های 30 روزه میباشد. شما اهمیت پرداخت هزینه بیمه اختیاری تامین اجتماعی میتوانید از مزایا بیمه تامین اجتماعی بهره ببرید و از خدمات درمانی و سایر خدمات به کار گیری نمایید. به همین ترتیب حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر مبنا جدول پایین برابر با ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال به جهت ماه های 31 روزه و برابر کلیدی ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال به جهت ماه های 30 روزه میباشد. در واقع می توان گفت در شغل ها آزاد باتوجه به آن که نمیتوانند از بیمه ناخواسته استفاده نمایند مجبورند از بیمه خود فرما ۱۴۰۱ به جهت همین عمل بهره ببرند.

حرکت اتوبوس گروه ملی به سمت استادیوم

اما بعدتر در جریان بررسی آخری لایحه بودجه، در بند (و) تبصره‌ی دو لایحه بودجه، صندوق تامین اجتماعیِ لشگری را نیز بیشتر کردند و اعلام کردند این ۵۰ هزار میلیارد تومان به جهت تامین اجتماعی و تامین اجتماعی لشگری، با هم است، در صورتی‌که دولت به صندوق لشگری اصلاً بدهکار نیست! اصلی افزودن این یک واژه به بند (و)، ۱۸ هزار میلیارد تومان از اعتبار ۵۰ هزار میلیارد تومانی تامین اجتماعی را اندک کردند و در نهایت در مردادماه ۹۹، تنها ۳۲ هزار میلیارد تومان به سازمان پرداختند. اطلاعیه ثبت‌نام بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان تامین اجتماعی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) منتشر شد. به گزارش ایمنا به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان و مستمری بگیرانی که قصد ثبت‌نام بیمه تکمیلی برای خویش و افراد تحت تکفل را دارا هستند لطفاً به موردها ذیل دقت داشته باشند. عدم پرداخت بدهی کلان دولت به تامین اجتماعی ، مجلس شورای اسلامی که همواره باید حامی حقوق ملت باشد و در راستای به وقوع پیوستن عدالت اجتماعی کوشا باشد و ثبت قوانین غیر کارشناسی در ادوار پیشین تا به امروز سازمان تامین اجتماعی را با ورشکستگی رو به رو نموده است. شما نمایندگان مجلس اهمیت رای این کارگرها و بازنشستگان و بیمه شدگان راهی مجلس شورای اسلامی شدید همین روانیست که مشکلات مرزو بوم و فشارها و هجمه ها را به سوی سازمان تامین اجتماعی که ارائه دهنده سرویس ها اثرگذار و مهم میزان مرغوب بودن به ذینفعان می باشد روان سازید.

قیمت سکه امامی دوشنبه دو آبان ۱۴۰۱

با توجه به ارتقا مشکلات و معضل ‌های اقتصادی در سال آینده، پیش‌بینی میشود سوراخ دستمزد و هزینه‌های سبد معیشتی کارگران گشوده هم ارتقا قابل‌توجهی پیدا کند؛ به ویژه همین که از سال نود و هشت، از اختصاص ارز دولتیِ ۴۲۰۰ تومانی به واردات کالا های دارای دیگر خبری نخواهد بود. این مورد قضیه بی‌تردید موجب افزایش نرخ تورم و فشار به خانوارهای کارگری و اقشار کم‌درآمد خواهد شد که آثارش از اردیبهشت ۹۸ عیان می شود. همین در حالی هست که کمیته حقوق شورای خوب فعالیت در جلسه بیست و چهارم بهمن، رقم هزینه سبد معیشت خانوار ۳٫۳ نفری کارگری را سی و هفت میلیون و ششصد هزار ریال گزینش کرده بود؛ بنابراین، اصلی توجه به ارتقا حداقل دستمزد (۱۵ میلیون ریالی)، سوراخ دستکم حقوق و دستمزد و هزینه خانوارهای کارگری به بیش از ۲۰ میلیون ریال رسیده هست که نسبت به سال قبلی حدود ۹ میلیون ریال ارتقاء یافته است. در حالی که چیزی به انتها سال پرفراز و نشیب و کثیف به کرونا نود و هشت نمانده ابهام های متعددی درباره دستکم دستمزد ۹۹ وجود داراست و همچنان شورای خوب عمل جلسه ای برای تحلیل دستکم حقوق و دستمزد سال ۹۹ برگزار نکرده هست . در جلسه مسئولان ارشد سازمان برنامه و بودجه، ارتقاء حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۲ در قالب ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۲ بررسی شد. متاسفانه آنقدر گرانی ها شدید شده که این افزايش های کم هست تاثیری ندارد. اهمیت سی ویک سال سابقه بیمه اساسی این ارتقاء ها جدید حقوق ماج شده ۷میلیون که حتی نمی‌شود یک آپارتمان چهل متری اجاره کرد. پس از گذشت یکسال دوره انتظار، بیمه شده مستمری ماهانه (به رخ مدت مشخص یا مادام العمر به تعیین خویش شخص) اخذ می‌نماید. مبلغ مستمری هر ساله به رخ سیستمی و اتوماتیک 5 % افزایش می یابد و در شکل تعیین گزینه تضمین، اصلی فوت بیمه شده، ذینفع وی می تواند تا انتها دوره تضمین ادامه دستمزد مستمری ماهانه را دریافت کند. تعیین دستمزد بازنشستگان دولت برعهده شماست که آن را در قانون میزان دارایی تصویب شده کرده و به اجرا رسانده‌اید؛ شما اگر بدهی‌های سازمان را سر وقت بپردازید، افزایش حقوق بازنشستگان هیچ مشکلی پیدا نمی‌کند، کما این‌که منابع این ارتقاء حقوق به طور مداد از محل افزایش حقوق کارگران مشغول به کار تأمین می‌شود. نمی‌کردیم، تأمین اجتماعی را در سطر ثابت و متغیر بودجه حذف می‌کردند، بارها گفته‌ایم که پرداخت حقوق و دستمزد ما هیچ ربطی به دولت ندارد و از محل اندوخته خودمان است؛ شما فقط متولی خانواده دولت هستید؛ به جای دخالت در امور یک سازمان غیردولتی، به تعهدات خویش در قبال سازمان تأمین اجتماعی و میلیون‌ها بیمه شده آن فعالیت کنید. گفتنی است، بازنشستگان کشوری اصلی مراجعه به درگاه سرویس ها الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس یک روز پس از پرداخت دستمزد آبان ماه امسال می‌توانند نسبت به دریافت فیش حقوقی خویش اقدام کنند. «قانون الزام سازمان تأمین اجتماعی به اجرای بندهای الف و ب ماده 3 ضابطه تأمین اجتماعی». وی ادامه داد؛ بازنشستگانی که کف بگیر بودند اساسی ارتقا حقوق و دستمزد ۵۷ درصدی حقوقشان راضی بودن بخش بوده البته بازنشستگانی که ۲۰ تا ۲۵ سال حق بیمه واریز کرده‌اند مهم بازنشسته‌ای که ۱۰ سال حق بیمه واریز کرده است، یکی از شده و نوعی ناعدالتی به‌وجود آمده است. در حالی قرار بود این ارتقا دست‌کم از اردیبهشت عملیاتی شود که حساس نقطه نهایی یافتن اردیبهشت، خبری از افزایش حقوق بازنشستگان فقدان و این امر موجب شکایت بازنشستگان شده است. ضمناً ارتقا نرخ تورم نقطه نهایی سال 1399 هم بایستی به مستمری بازنشستگان بیش تر گردد. هزینه های خانوار در ماه قبلی بیش از 46 % نسبت به پارسال ارتقا هزینه داشته است. البته در صورتی که می‌خواستیم بند به بند براساس مصوبه‌ی کمیسیون تلفیق عمل کنیم، باید صرفا ۳۰ درصدِ ۳۲ هزار میلیارد تومان به این معنی که دقیقاً ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان را صرف متناسب‌سازی می‌نمودیم اما سازمان بر مبنای ۳۰ درصدِ به عبارتی ۵۰ هزار میلیارد تومان عمل کرد و حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان به جهت متناسب‌سازی صرف شد. در آن دوران کمیته‌ای به جهت متناسب‌سازی در سازمان تشکیل شد که هیات مدیره کانون خوب بازنشستگان، مدیران و کارشناسان سازمان و بنده و آقای حسن صادقی به عنوان نمایندگان جامعه‌ی هدف حضور داشتیم. همین کمیته یک سری و چندین جلسه پشت سرهم برگزار کرد و قرار شد ۱۷ هزار میلیارد تومان صرف متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان شود. شرکت تولد سلامت تأمین اجتماعی (هلدینگ درمان) از سال ۱۳۹۶ و در اجرای مصوبات هیئت مدیره و هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و حیاتی هدف قطع شدن تولیدکننده سرویس ها تشخیصی و درمانی از مشتری خدمات و رده ناظر و همینطور در راستای اداره اقتصادی و ارتقا شفافیت و بهره‌وری دارایی‌های سازمان در زمینه درمان (اداره بیمارستان‌ها) تشکیل شد. در اجرای ضابطه الزام سازمان تأمین اجتماعی مصوب سال 1368[۱۴] کلیه خدمات تشخیصی و درمانی در مراکز درمانی مجموعه میلاد تندرست شبیه سایر مرکز ها درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی، به شکل رایگان به بیمه شدگان سازمان ارائه می‌شود. این سازمان، وظیفهٔ پوشش ناخواسته بیمهٔ کارگران، حقوق‌بگیران و پوشش اختیاری صاحبان سخن و مشاغل دولتی و آزاد را برعهده دارد. همین سازمان اولین، قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین سازمان تأمین اجتماعی و درمانی در کشور ایران می باشد که وابسته به بیمه‌شدگان است. قبل از این که روش ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱ را تفسیر دهیم، ابتدا به وضعیت آیتم نیاز جهت این ثبت اسم می پردازیم. چرا که فارغ از اطلاع از موقعیت ضروری جهت تصویب اسم برای بیمه تکمیلی، ممکن میباشد در ادامه فعالیت مهم ایراد مواجه شوید. در برخی موارد، برای استعمال از این خدمات نیاز به مراجعه به بیمارستان هایی وجود داراست که مهم این بیمه قرارداد دارند. ولی گاهی تایم ها نیز می قدرت معالجه را در بیمارستان های دیگر هم انجام داده و از خدمات بیمه تکمیلی استعمال نمود. در ادامه لینک دانلود جدول تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوریدر سال ۱۴۰۱ را به جهت شما قرار داده ایم. اصلی مراجعه به این جدول می توانید به طور کامل سقف تعهدات انواع سرویس ها تکمیلی بوسیله همین بیمه را مشاهده نمایید. تصویب نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری مسئله مهمی میباشد که اشخاص متعددی در سراسر سرزمین اصلی آن سر وکار دارند؛‌به این دلیل، در این جا قصد داریم به طور مفصل به همین آیتم و خدمات قابل ارائه ان بپردازیم.
آخرین مطالب