هدایای پایدار برای همه افراد در لیست شما

[ad_1] احساسی که هنگام بازکردن یک هدیه عزیزتان احساس می‌کنید بی‌تردید رضایت‌بخش است - و به این م

توسط PATRIS-MUSIC در 17 آذر 1400
[ad_1]

احساسی که هنگام بازکردن یک هدیه عزیزتان احساس می‌کنید بی‌تردید رضایت‌بخش است - و به این معنی است که قبل از رویارویی با یک برنده واقعی، ده‌ها ایده فعلی را با موفقیت در نظر گرفته‌اید. اما در حالی که هدیه به خودی خود می تواند لذت بخش باشد، دانستن تأثیری که این محصولات جدید می توانند بر محیط ما داشته باشند، می تواند بخشی از روحیه جشن را از خرید خارج کند.

این بدان معنا نیست که شما باید به طور کامل هدایا را کنار بگذارید. هنگامی که شما نقش خود را در محافظت از سیاره ما ایفا می کنید، هدایای زیست محیطی همچنان لبخند را بر لبان افراد می آورد. حتی تغییرات کوچک در زندگی روزمره شما می تواند در زندگی پایدار تفاوت ایجاد کند.

اگرچه هر محصول جدید به دلیل فرآیندهای تولید و حمل و نقل خود به انتشار گازهای گلخانه ای کمک می کند، این هدایا هدف بلندمدت کاهش تولید زباله و ردپای کربن را دارند. از جایگزینی پلاستیک های یکبار مصرف مانند بطری های آب و فنجان های قهوه گرفته تا سازگاری با محیط زیست با دوچرخه سواری به محل کار، این هدایای پایدار برای هر کسی که می خواهد به این سیاره کمک کند ضروری است.

بهترین برای حمل و نقل: دوچرخه با دنده ثابت 6KU

هدایای 6ku-پیست ثابت دوچرخه

تایید شده برای مسافران

این قاب آلومینیومی سبک وزن برای سرعت طراحی شده است، بنابراین می توانید به راحتی از نقطه A به نقطه B برسید.

قیمت را بررسی کنید

خودروها بزرگترین منبع انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده هستند و نزدیک به 30 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای این کشور را تشکیل می دهند. دوچرخه سواری یکی از تنها روش های حمل و نقل است که نیازی به سوخت های فسیلی یا آلودگی ندارد.

این دوچرخه دنده ثابت 6KU برای سفر در اکثر شهرها ایده آل است، زیرا سرعت را حفظ می کند تا سفر شما را آسان تر کند و تعداد قطعات مورد نیاز را کاهش دهد. اگرچه این هدیه پایدار یک سرمایه گذاری است تا برخی گزینه های دیگر، یک دوچرخه با کیفیت بالا یک انتخاب کاربردی است که می تواند برای سال های آینده مورد استفاده قرار گیرد - و وقتی صحبت از دوچرخه های جاده می شود، این دوچرخه در دسترس است.

بهترین ها برای هر روز: فنجان فولاد ضد زنگ عایق بندی شده YETI

هدایای در عین حال سرگردان-پایدار

ساخت و ساز مقاوم

بدون نیاز به ترک قهوه روزانه - فقط فنجان های یکبار مصرف را با این فنجان مسافرتی عایق بادوام جایگزین کنید.

قیمت را بررسی کنید

ما از جذابیت یک لاته یا قهوه خاص در حین حرکت مصون نیستیم، اما این سفرهای سریع به کافه محلی شما به سرعت در حال جمع شدن است. در سرتاسر جهان، سالانه 16 میلیارد لیوان کاغذی در سطل های زباله قرار می گیرد که معادل تقریباً 6.5 میلیون درخت قطع شده و 4 میلیارد گالن آب است. همچنین این یک تصور اشتباه رایج است که فنجان قهوه شما را می توان در بازیافت دور انداخت - فنجان های کاغذی با یک مانع رطوبت پلاستیکی به نام پلی اتیلن پوشانده شده اند که در واقع سایر محصولات قابل بازیافت را در سطل زباله شما آلوده می کند.

راه حل ساده برای محدود کردن زباله های شخصی شما؟ لیوان مسافرتی قابل استفاده مجدد این انتخاب از YETI در 30 رنگ مختلف موجود است، حاوی BPA نیست، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است و دارای طراحی عایق است تا نوشیدنی شما را برای مدت طولانی تری در دمای دلخواه نگه دارد (این لیوان های کاغذی را مصرف کنید). ناگفته نماند که بسیاری از کافه ها به عنوان انگیزه ای برای کمک به سیاره ما، برای حمل فنجان خود تخفیف کوچکی به شما می دهند.

بهترین کتاب آشپزی گیاهی: کتاب آشپزی کامل گیاهی: 500 دستور غذایی الهام گرفته شده و انعطاف پذیر بدون گوشت

کتاب آشپزی گیاهی-هدایای پایدار

تغییر سبک زندگی آسان

با این کتاب آشپزی انعطاف پذیر که دارای 500 دستور غذای منحصر به فرد است، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود را تشویق کنید که چندین غذای گیاهی را امتحان کنند.

قیمت را بررسی کنید

بهترین بطری آب قابل استفاده مجدد: بطری آب Hydro Flask با درب نی

فلاسک هیدرولیک-پایدار-هدایایی

آب سرد در طول روز

این انتخاب بادوام و بدون BPA از Hydroflask، بطری های آب پلاستیکی را با لغزش شکست می دهد.

قیمت را بررسی کنید

در سراسر جهان، هر دقیقه یک میلیون بطری پلاستیکی، روزانه 1.3 میلیارد بطری و هر سال 481 میلیارد بطری پلاستیکی خریداری می شود. تنها 20 درصد از پلاستیک ها با موفقیت بازیافت و استفاده مجدد می شوند، بهترین جایگزین برای کاهش مصرف و ردپای کربن، سرمایه گذاری در یک بطری آب قابل استفاده مجدد است.

و اگر به دنبال یک بطری استیل ضد زنگ تقریباً غیرقابل تخریب، بدون BPA و بدون فتالات هستید که H20 شما را در تمام طول روز خنک نگه دارد، Hydro Flask یک مورد مورد علاقه قابل اعتماد است. می توانید برای تمیز کردن آسان آن را در ماشین ظرفشویی بیندازید بدون اینکه نگران تیره شدن یا آسیب دیدن پوشش پودری ضد لغزش آن باشید.

بهترین سطل کمپوست: جوزف جوزف کامپو 4 سطل کمپوست پر کردن آسان برای زباله های مواد غذایی

جوزف-جوزف-کمپوست-سطل-هدایایی-رنگ پذیر

طراحی جذب عطر

با این سطل کمپوست کاهنده بو، خاک خود را بسازید و ضایعات مواد غذایی را کاهش دهید.

قیمت را بررسی کنید

همه ما قربانی کیسه اسفناج هفتگی که در پشت یخچالمان پوسیده می شود، یا میوه ای که فقط در چند روز کوتاه جوانه می زند، شده ایم. در حالی که غریزه شما ممکن است این باشد که آنها را در سطل زباله بیندازید، کمپوست کردن راه پایدارتری برای دور ریختن غذا فراهم می کند. از آنجایی که ضایعات غذا و ضایعات باغی تقریباً 30 درصد زباله های ما را تشکیل می دهند، راه اندازی سطل کمپوست ما جریان کل زباله شما را کاهش می دهد و انتشار متان ناشی از تجزیه آلی در محل های دفن زباله را کاهش می دهد.

انتخاب ما از بهترین سطل کمپوست برای شروع شما؟ این انتخاب باعث کاهش آزاردهنده ترین قسمت کمپوست - بو - می شود. طراحی تهویه شده اجازه می دهد تا هوا در گردش باشد و در نتیجه رطوبت و بو کمتری ایجاد شود. همچنین دارای یک فیلتر بو قابل جابجایی برای جذب هر گونه بوهای بالقوه، یک محفظه پلی پروپیلن برای تمیز کردن آسان و یک درب کاملا باز است که به طور خاص برای پاک کردن باقیمانده‌های شام بدون درهم‌کاری طراحی شده است.

بهترین نی های قابل استفاده مجدد: مجموعه 16 نی استیل ضد زنگ قابل استفاده مجدد StrawExpert

نی های قابل استفاده مجدد strawexpert

انواع شکل ها و اندازه ها

در حالی که هنوز به سیاره کمک می کنید بنوشید.

قیمت را بررسی کنید

از غرفه‌های رستوران گرفته تا کافه‌های رانندگی، نی‌های پلاستیکی یکبار مصرف در زندگی روزمره بسیاری از آمریکایی‌ها در همه جا وجود دارد - با تقریباً 500 میلیون نی در ایالات متحده هر سال استفاده می‌شود. و با عمر 200 ساله، این قطعه نسبتاً کوچک زباله روزانه ما جمع آوری می شود. در حالی که نی کمتر از یک درصد ضایعات پلاستیکی اقیانوس‌های ما را تشکیل می‌دهد، برداشتن گام‌های کوچک برای کاهش تأثیر شما می‌تواند به آن اضافه شود. اگرچه کاه های قابل کمپوست گامی در مسیر درست هستند، اما نی های قابل استفاده مجدد بهترین راه برای کاهش ضایعات صنعتی و زباله های دفن زباله هستند.

این مجموعه از نی‌های استیل ضد زنگ StrawExpert می‌تواند یک عمر دوام داشته باشد - با اندازه و شکل کافی برای هر نوع فنجان یا فنجان. نی های مستقیم و منحنی 10.5 اینچی برای فنجان های 34 اونسی مناسب هستند، در حالی که نی های معمولی 8.5 اینچی برای بطری های آب یا فنجان های 16 تا 20 اونس عالی هستند. و اگر از احساس فلز روی دندان‌های خود متنفرید، این نی‌ها یک دهانه کوچک سیلیکونی نیز برای راحتی بیشتر دارند.

بهترین ژنراتور خورشیدی:ژنراتور خورشیدی Jackery 1000

جکی-ژنراتور خورشیدی

مهربان

هر ماجراجویی را با این ژنراتور خورشیدی 1000 واتی تغذیه کنید.

قیمت را بررسی کنید

چه مدت طولانی در کمپینگ باشید و چه در حیاط خلوت خود چراغ نصب کنید، ژنراتور خورشیدی روشی سازگار با محیط زیست برای تامین انرژی دستگاه ها بدون استفاده از ژنراتور گازسوز است. تا زمانی که ژنراتور گاز در حین حرکت با پتانسیل تمام شدن سوخت مواجه باشد، ژنراتور خورشیدی هرگز با منبع تغذیه بی پایان خود خسته نمی شود. ژنراتور خورشیدی Jackery نه تنها به طور قابل توجهی قابل حمل تر از همتایان گازی خود است، بلکه در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود، زیرا نیازی به خرید بنزین سوخت گیری ندارید.

با 1000 وات می توانید حتی وسایل بزرگ مانند یخچال، تلویزیون و کباب پز برقی را برای مدتی نیرو دهید. اگرچه بسیاری از مردم ممکن است برای سفرهای آفلاین (به عنوان مثال کمپینگ، مسافرت) به ژنراتورهای خورشیدی روی بیاورند، شما همچنین می توانید از ژنراتور خورشیدی Jackery برای تامین برق وسایل در فضای باز خود مانند چراغ های کریسمس، بخاری های برقی و ماشین های چمن زنی استفاده کنید. فقط صفحات خورشیدی را در جهتی که بیشترین نور خورشید را دارد تنظیم کنید و فناوری خود را روشن کنید.

بهترین هدیه برای کودکان: مجموعه چوبی قطار برای کودک کوچک

ست قطار چوبی

مواد زیست تخریب پذیر

اسباب بازی جدید به معنای زباله های پلاستیکی بیشتر نیست - این مجموعه چوبی قطار برای سه سال یا بیشتر برای زمان بازی ایده آل است.

قیمت را بررسی کنید

هیچ چیز مانند هیجان کودکی که یک اسباب بازی کاملاً جدید باز می کند وجود ندارد - که احتمالاً در چند ماه آینده مورد علاقه آنها خواهد بود. اما از آنجایی که کودکان از اسباب‌بازی‌ها رشد می‌کنند و علایقشان را تغییر می‌دهند، بیش از 80 درصد از این اسباب‌بازی‌های جدید در سطل زباله فرو می‌روند. و از آنجایی که 90 درصد اسباب بازی ها از پلاستیک ساخته شده اند، این اسباب بازی ها پس از دور ریختن بیش از 450 سال در محیط ما باقی خواهند ماند.

پس چگونه می توانید هدیه جدیدی به فرزندتان بدهید که بیشتر به بحران آب و هوایی ما کمک نکند؟ بهترین گزینه اسباب بازی های ساخته شده از مواد زیست تخریب پذیر مانند چوب، سیلیکون یا پارچه بازیافتی است. اگرچه این اسباب‌بازی‌ها پس از دور ریختن هنوز هم گازهای گلخانه‌ای تولید می‌کنند، اما تأثیر کمتری بر محیط‌زیست خواهند داشت. این ست قطار چوبی ساحلی صیقلی 39 تکه به کودک شما اجازه می دهد تا با استفاده از مسیرهای منحنی و مسطح، مسیرهای مختلفی را ایجاد کند، به علاوه یک پل جانبی، افراد، موتور، ماشین و تراکتور باعث می شود ساعت ها بازی کنند. در پایان، کودک شما از شما برای مراقبت از سیاره آینده خود تشکر خواهد کرد.

آخرین کلمه در مورد هدایای پایدار

این هدایای پایدار به شما این امکان را می دهد که در حین مراقبت از محیط زیست در روحیه جشن باشید. چه بخواهید برای عمه ای که هر روز قهوه می گیرد، راهنمایی بفرستید، چه به دنبال هدیه ای بدون پلاستیک برای کودک زندگی خود هستید، این عکس ها هدیه ای است برای عزیزانتان و سیاره ما.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب