نحوه بازیافت کاغذ بسته بندی - بدون استفاده از همه آن

[ad_1] کاغذ کادو خنده داره گزارش شده است که این یک تجارت تقریباً 7 میلیارد دلاری تنها در ایالات مت

توسط PATRIS-MUSIC در 22 آذر 1400
[ad_1]

کاغذ کادو خنده داره گزارش شده است که این یک تجارت تقریباً 7 میلیارد دلاری تنها در ایالات متحده است، زیرا مردم آن را بر روی یک ورق، رول یا بسته ای که با دقت انتخاب شده از طریق Etsy خریداری می کنند. میلیون ها تن زباله ایجاد می کند. برخی تخمین ها می گویند نیمی از آن به محل های دفن زباله ختم می شود. در حالی که بسیاری از این اعداد با ارزش اسنپل به عنوان کنجکاوی های عجیب و غریب در تعطیلات استقبال می کنند، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که ما به نوعی این ایده را پذیرفته ایم که این هدیه واقعاً قرار نیست باشد، مگر اینکه به معنای واقعی کلمه در برخی زباله های براق پنهان شده باشد. وقت آن است که به بریدن آن فکر کنید.

اما من کاغذ بسته بندی خود را بازیافت می کنم.

شاید انجام بدی، شاید هم نکنی. با وجود "کاغذ" به نام او، بسیاری از این بسته بندی های تعطیلات زمانی که آن را در سطل زباله می اندازید، ضرر بیشتری نسبت به فایده دارد. "کاغذ با پوشش، زرق و برق، فویل، کمان و غیره. سخنگوی دپارتمان بازیافت و بازیابی منابع کالیفرنیا گفت: معمولاً قابل بازیافت نیست. "بهتر است با جامعه محلی خود در مورد آنچه قابل قبول است در سطل بازیافت قرار دهید مشورت کنید." بسته بندی.

انجمن جنگل و کاغذ آمریکا توصیه می کند که چیزی به نام تست اسکرانچ را به عنوان اولین راهنما برای تعیین دور انداختن یا بازیافت آن امتحان کنید. کاغذ را به شکل یک توپ تا کنید - اگر هنگام انداختن آن به همان شکل باقی ماند، بهتر است آن را در سطل زباله بیندازید. اگر او بخواهد به حالت اولیه خود بازگردد، شانس زیادی برای رفتن به محل دفن زباله دارد تا با 2.3 میلیون پوند دیگر کاغذ بسته بندی پلاستیکی که طبق گزارش ها هر سال به آنجا ختم می شود، بماند.

قرار دادن چیزهای اشتباه در زنجیره بازیافت در واقع کار بیشتری را برای کارخانه انجام می دهد و حتی می تواند ماشین های گران قیمت را مسدود کند. به طور خلاصه، آن بابانوئل های کوچک و شایان ستایش در Speedos در بسته لوکس شما می توانند در بسیاری از تعطیلات کریسمس به آسمان سرد زمستانی بالای زباله دان خیره شوند زیرا مواد شیمیایی عصبانی را به زمین می ریزد.

AF&PA حتی نامی برای دفع زباله در سطل بازیافت دارد و اگر فرض بر این باشد که شخص دیگری آن را ترتیب دهد: "Wishcycling".

شاید ناامید کننده ترین بخش این باشد که حتی برخی از کاغذهای ساخته شده از مواد قابل بازیافت، پس از اینکه به طور قابل قبولی با زرق و برق و روبانی که بازیافت نمی شود، جشن گرفته شود، دیگر قابل بازیافت نیستند. بنابراین، شاید فقط به نشانگرها بچسبید یا در حین دادن هدیه به فرد، آهنگی بخوانید. مثل درخشش صدا است.

بله، اما باید دلیلی برای بسته بندی هدایا وجود داشته باشد، درست است؟

مردی که هدیه کریسمس را با کاغذ بسته بندی ناپایدار باز می کند
آه، هیجان باز کردن یک هدیه... تا زمانی که نیاز دارید بفهمید که بابا نوئل مخفی شما بد است، طول می کشد. IgorVetushko از طریق عکس های سپرده

افتتاح هدایا غیرعلمی و بسیار سرگرم کننده است. متأسفانه، هنگام پاره کردن کاغذ براقی که هدیه شما را پنهان می کند، چیز زیادی در مورد آنچه در مغز می گذرد وجود ندارد.

از نقطه نظر روانشناسی، مطالعه ای که در سال 1992 توسط پروفسور دانیل هوارد از دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس انجام شد، با دادن صندلی دوچرخه به گروهی از دانش آموزان به این موضوع پرداخت. برخی از دانش آموزان آنها را با بسته بندی و برخی دیگر بدون بسته بندی دریافت کردند.

گزارش شده است که نشانه‌های بصری فرآیند باز کردن بسته‌بندی، خلق و خوی فرد را مستعد می‌کند - دانش‌آموزانی که باید هدیه‌شان را از بسته‌بندی باز کنند، نسبت به آن‌هایی که این کار را نکرده‌اند، به او امتیاز بیشتری از تأیید می‌دهند. ننوشته که چند نفرشان گفتند: رفیق این هدیه خیلی عجیبی است.

[Related: Can’t get a gift in time? Here are 14 you can make yourself.]

در روی دیگر سکه روانشناسی، برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند که واداشتن کسی برای باز کردن یک هدیه در یک مکان عمومی در واقع باعث ایجاد اضطراب قابل توجهی در مورد انتظارات اجتماعی بالا می شود. در این صورت، خیلی بهتر است که به جای انباشته شدن تنش در حالی که همه می پرسند "چه خبر؟!"

از دیدگاه عصب شناسی، گرایش ما به مواهب پنهان مربوط به سیستم پاداش طبیعی مغز است که با دوپامین سر و کار دارد. احساسی که ما به عنوان "انتظار" می شناسیم، در واقع می تواند احساس گزگز خوشایندی را در شما ایجاد کند - درست مانند زمانی که ASMR را تجربه می کنید. اما وقتی یک تکه کاغذ را پاره می کنید و متوجه می شوید که بابانوئل مخفی شما جف حسابداری است که هرگز با او صحبت نکرده اید، این احساس به سرعت محو می شود. با این حال، انتظار خوب است.

در حالی که بسیاری از ما این انتظار را با هدایای بسته بندی شده سنتی مرتبط می‌دانیم، در تحقیقات هیچ چیزی وجود ندارد که بگوید نمی‌توانید احساسات یکسان - یا حداقل مشابه - را از چیزی کمتر اسراف‌آمیز دریافت کنید. اما تا زمانی که کسی در ازای تحقیق در مورد کاغذ بسته بندی، کیسه های هدیه دیدنی را سرمایه گذاری نکند، مطمئناً نمی دانیم.

خوب، پس از چه چیزی به جای کاغذ بسته بندی استفاده کنیم؟

جعبه هدیه دست ساز با کابل با نمای افقی شاخه توجا به عنوان جایگزینی پایدار برای کاغذ کادو
کمی کاغذ کرافت و این رزماری که می‌خواهید برای شام کریسمس استفاده کنید، می‌تواند کمک زیادی به شما کند. mihalec از طریق عکس های سپرده

از اطراف پرسیدیم PopSci دفتر و معلوم می شود که مردم برای مدتی طولانی از جایگزین های خلاقانه برای بسته بندی استفاده می کنند.

می توانید جعبه هایی را که در اطراف خانه دارید بردارید و هر سال آنها را برای استفاده مجدد رنگ آمیزی، تزئین یا تزئین کنید. چه کسی جعبه مرموز را دوست ندارد؟

اگر نگران این هستید که بسته بندی هدیه تجدیدپذیر جدید شما به اندازه عکس هدیه سنتی زیر درخت مورد توجه رسانه های اجتماعی قرار نگیرد، می توانید آن را جعل کنید. امسال، مجموعه ای از جعبه ها را بپیچید، اما پایین را باز بگذارید. هدایا را زیر جعبه ها قرار دهید، روی عکس خود کلیک کنید، سپس با بلند کردن جعبه ها شروع به باز کردن آنها کنید. علاوه بر این، اگر جعبه هایی با اندازه های مشابه درست می کنید، می توانید آنها را کنار هم قرار دهید و تزئینات تعطیلات خود را ذخیره کنید.

یا شاید شما فقط می توانید هدایایی را در جعبه های آمازون که قطعا وارد شده اند بگذارید.

[Related: Tricks to shop more sustainably this holiday season]

کیسه های هدیه اگر هنگام دریافت آنها را جمع آوری کنید یا از کیسه های قابل استفاده مجدد استفاده کنید که اهداف دیگری را دنبال می کنند بسیار عالی هستند. با ضایعات بسیار کمتر، همین تجربه را خواهید داشت. کیسه های قابل استفاده مجدد نیز پس از اجرایی شدن ممنوعیت کیسه های پلاستیکی برای گیرنده راحت است.

من شخصاً ایده پوشاندن یک هدیه را با یک ملحفه، پتو یا حتی برزنت دوست دارم - اگر نمی توانید از یک برزنت خوب به عنوان یک هدیه قدردانی کنید، احتمالاً هرگز یکدیگر را رودررو نخواهید دید. می‌توانید برگه را طوری بیرون بیاورید که انگار در حال باز کردن ماشین در یک رویداد مطبوعاتی هستید، و سپس به عنوان میزبان پرافتخار بازی‌ها به هدایا اشاره کنید.

اگر چیزی واقعاً سنتی می‌خواهید، کاغذ را کاملاً نادیده بگیرید و بسته‌بندی پارچه‌ای قابل استفاده مجدد را انتخاب کنید. روند کاغذ مد آمریکایی واقعاً به اوایل قرن بیستم بازمی‌گردد، اما فرهنگ‌های دیگر برای قرن‌ها از پارچه استفاده می‌کنند. فوروشیکی ژاپنی یک گزینه عالی با سابقه طولانی است. باز کردن یک هدیه پارچه‌ای مانند باز کردن دکمه‌های پوشک پارچه‌ای است، با این تفاوت که به جای بالا رفتن از داخل، چند هدفون بی‌سیم یا یک کاردک واقعاً زیبا که می‌خواهید پیدا می‌کنید.

در نهایت می توانید از لفاف های موم زنبور عسل استفاده کنید که گیرنده می تواند آنها را بشویید و برای ناهار استفاده کند.

در نهایت، هدف صرفاً غافلگیری عزیزتان، یا حسابدارتان، یا هرکسی است که آنها را با آنها همراه می کنید. اگر می خواهید به حداکثر اثر برسید، یک جک پیچیده در جعبه ایجاد کنید که به زور این کارت هدیه باغ زیتون را به جشن غیر منتظره دور می اندازد. یا شاید فقط به آنها بگویید وقتی به آنها می دهید چشمانشان را ببندند.

این ایده ها بد هستند و من همچنان از کاغذ استفاده خواهم کرد

عکس استودیویی در زمینه کریسمس جعبه های هدیه پیچیده شده
کاغذ بسته بندی هولوگرافی نه تنها برای محیط زیست افتضاح است، بلکه واقعاً زشت است. مین لیائو

خوب، به اندازه کافی منصفانه هنوز در اشتباه هستید، اما راه هایی برای بهبود آن وجود دارد. خرید کاغذ پایه بدون براقیت و بافت زیاد معمولاً فرآیند تولید را کارآمدتر می کند و همانطور که قبلاً گفتم بازیافت آن را آسان تر می کند. کشیدن کاغذ بدون روکش معمولاً بسیار آسان‌تر است، بنابراین می‌توانید قلب خود را در یک نقاشی وحشتناک بریزید، همانطور که کودکان همیشه برای والدین انجام می‌دادند.

ما همچنین تمایل داریم هنگام بسته بندی از کاغذ بیش از حد استفاده کنیم. این ویدئوی نیمه ویروسی نشان می دهد که چقدر می توانید یک شی مستطیل شکل را با چرخش در یک زاویه در مقایسه با ورق برش کارآمدتر بپیچید.

همچنین ایده خوبی است که از جواهراتی مانند روبان و هر چیزی که زرق و برق دار است صرف نظر کنید، زیرا این چیزها به هیچ وجه قابل بازیافت نیستند.

اگر واقعاً می‌خواهید برای اندازه‌گیری شیء خود وقت بگذارید، یک ریاضی ساده می‌تواند به شما بگوید که دقیقاً چه مقدار را بدون هیچ ضایعاتی برش دهید. اگر این اتلاف وقت به نظر می رسد، ممکن است لازم باشد به این فکر کنید که چرا به جای انداختن آن در کیسه و صرفه جویی در وقت و اتلاف همه، از خرید کاغذ و بسته بندی منظم آن در وهله اول زحمت می کشید.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن