فایبر سمنت برد مقاوم در برابر انواع آب و هوا

فایبر سمنت موفقیت مقاوم در برابر انواع آب و هوا پنل های فایبر سمنت برد به عنوان تخته های FRC نیز شناخته می شون

توسط PATRIS-MUSIC در 27 شهریور 1401

فایبر سمنت موفقیت مقاوم در برابر انواع آب و هوا

پنل های فایبر سمنت برد به عنوان تخته های FRC نیز شناخته می شوند. همین تخته ها در اوایل دهه 80 به عنوان جایگزینی به جهت مصالح ساختمانی تقویت شده مهم شالوده سیمان سوای آزبست شروع به ساخت کردند. فایبرسمنت موفقیت که در برابر کلیه وضعیت آب و هوایی بسیار مقاوم هست و نیازی به تعمیر و حفظ منظم ندارد، یک عدد از کاربردی ترین راه حل ها به جهت عایق کاری نمای ساختمان است. فایبرسمنت برد برای سطوح حافظ بیرونی و داخلی انعطاف پذیری و تطبیق پذیری فوق العاده ای ایجاد می کند، در حالی که ماهیت سبک وزن و سکو آتش آدرس آن را در مقایسه اهمیت مواد جایگزین بی فکرتر می کند.بسیار سبک و ضد حریق و ضد آب است. در ارتفاع سال های گذشته، کنامیت به تولید فایبرسمنت موفقیت اساسی کیفیت بالا پرداخته است که ظواهر و احساس بی پایان را به چوب می بخشد، البته سوای مشکلات ذاتی دارای ربط دارای چوب.

فایبر سمنت موفقیت مقاوم در برابر اشکال آب و هوا

شاید بزرگترین انگیزه برای فعالیت مهم روکش فایبر سمنت کارایی آن در شرایط متفاوت آب و هوایی باشد. خواه باران، برف و یا این که حتی گرمای استوایی، فایبر سمنت موفقیت در صورت کارگزاری صحیح، احساس نمی کنند یا این که فساد قابل توجهی را نشان نمی دهند.

تخته هوای فایبر سمنت در برابر جلبک ها، پوسیدگی و باکتری ها مقاوم است. تخته ها رطوبت را برای چرخه های نامحدود جذب و آزاد می نمایند بدون اینکه بر دوام تأثیر بگذارند.

بر خلاف روکش های چوبی، تخته های فایبر سمنت برد به مرور زمانه در اثر قرار گرفتن در معرض باران پوسیده، تاب و شکاف نمی خورند. به این ترتیب، زمانی که در خارج از مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش سیمان الیافی آفتابی است، به این معنی می باشد که نمای فایبر سمنت برد شما به جهت سال‌های آتی در شرایط بکر باقی می‌ماند.

فایبر سمنت موفقیت اصلی تعمیر و محافظت کم

فایبر سمنت پیروزی از مواد غیر سمی تشکیل شده می باشد که از تأثیر رطوبت در حین و پس از کارگزاری جلوگیری می کند. همین دستور به یار بضاعت آن در پایین تأثیر قرار نگرفتن اشعه ماوراء بنفش یا این که برف باعث می شود که مقدار محافظت عمومی مشغول در محافظت روکش به دستکم برسد. کل تخته های روکش فایبر سمنت موفقیت به طور اتومات در سوله به گونه ای رنگ می شوند که مقاومت هر پانل را در برابر قرار گرفتن در معرض بیرونی به حداکثر می رساند.  قیمت فایبرسمنت برد نیز نسبت به سایر مصالح ساختمانی مضاعف کمتر است.

وقتی نوبت به شست و رفت می رسد، آب سرد تمام چیزی میباشد که به جهت یک نمای مرتب نیاز است. به خواسته خودداری از هر گونه زخم احتمالی به روکش، بازرسی سالانه ترک های تهویه، اتصالات و پیچ ها می تواند عمر فایبرسمنت پیروزی را بیشتر کند.

ایمنی در برابر آتش دارای فایبر سمنت برد

هنگام پوشش خارجی نمای ساختمان های خانگی و تجاری، ایمنی در برابر آتش همیشه بایستی اولویت شماره یک باشد.

روکش فایبرسمنت موفقیت غیر قابل احتراق هست و در زمان نصب اهمیت اتصالات در میان تخته‌ها تا حداکثر 3 میلی‌متر، امتیاز حفاظت در برابر آتش عالی A2-s1,dO را ارائه می‌دهد. این تضمین می نماید که پانل ها هیچوقت به آتش سوزی یاری نمی کند.

این ویژگی‌های حفاظتی در برابر آتش سبب می‌شود فایبر سمنت پیروزی در مقایسه دارای استفاده از اکثری از جایگزین‌های روکش‌های چوبی و پلاستیکی، آیتم فراوان ایمن‌تری باشد.

بیشترین تنوع رنگ در میان مصالح ساختمانی

از میان بیش از 20 رنگ مختلف تعیین کنید تا یک نما یا دکوراسیون داخلی جدا از هم ایجاد نمایید که ظاهر منحصربفردتری به ملک می بخشد.

موارد به کار گیری از فایبر سمنت موفقیت

روکش خارجی - فایبر سمنت برد به عنوان مواد روکش خارجی ساختمان ها به کار گیری می شود. آنها در بافت های متعدد موجود هستند. روکش فوق العاده بادوام با خاصیت عالی مقاومت در برابر گونه های آب و هوا است.

پوشش داخلی و خارجی - فایبر سمنت برد به عنوان مواد داخلی و خارجی به کار گیری می شود. آستر داخلی برای گچ کاری یا کاشی کاری مطلوب است. پوشش خارجی را می اقتدار اصلی رنگ یا این که هر بافت یا این که مواد روکشی دیگر تکمیل کرد.

پارتیشن های رتبه بندی آتش - تخته های فایبر سمنت مواد غیر قابل احتراق هستند و خواص مقاومت در برابر آتش خوبی دارند. آن‌ها به طور گسترده ای به جهت تولید پارتیشن های نسوز به کار گیری می شوند.

بستر کاشی کاری فایبر سمنت موفقیت به تیتر بستر کاشی کاری روی کف و دیوارها استعمال می شود. همین یک ماده بسیار قدرتمند است که حیاتی خاصیت مقاومت در برابر آب فراوان لطف است که آن را به یک شالوده خوب به جهت کاشی کاری تبدیل می کند.

خواص آکوستیک - آن‌ها اهمیت خاصیت عایق صوتی زیاد خوبی هستند.

مقاومت در برابر آب - از آنان به جهت ضد آب کردن مناطق خاصی به کارگیری می شود.

آخرین مطالب