رتبه بندی بهترین وب سایت های Secret Santa

[ad_1] این داستان به روز شده است. اولین بار در 14 دسامبر 2020 منتشر شد. واکسن ها، ماسک ها و تق

توسط PATRIS-MUSIC در 17 آذر 1400
[ad_1]

این داستان به روز شده است. اولین بار در 14 دسامبر 2020 منتشر شد.

واکسن ها، ماسک ها و تقویت کننده ها حس عادی بودن را در این فصل تعطیلات بازگردانده اند. برخی از آنها توانستند خانواده خود را برای اولین بار در دو سال گذشته در روز شکرگزاری ببینند و احتمالاً در حال برنامه ریزی یک گردهمایی مشابه برای جشن های پایان سال هستند. اما پس از آن omicron اتفاق افتاد، و ممکن است برخی وجود داشته باشند که دیگر چندان مطمئن نباشند که در حال سفر یا بازدید از یک خانه شلوغ هستند. اگر این شما هستید، حداقل بدانید که این عوارض جدید هدیه دادن را لغو نکرده است.

چندین پلتفرم مجازی به مردم این امکان را داده اند که در طول سال ها اسرار دیجیتالی بابا نوئل را جشن بگیرند و شما نیز می توانید از آن لذت ببرید. اما یافتن ابزار آنلاین مناسب برای سازماندهی به اشتراک گذاری هدیه از راه دور اجتماعی می تواند دشوار باشد.

در وقت و سردرد خود صرفه جویی کنید و لیست ما از بهترین پلتفرم های Secret Santa را مرور کنید. آن را هدیه ما به شما در نظر بگیرید.

تقریباً خیلی ابتدایی: SecretSantaOrganizer.com

مانند اکثر وب‌سایت‌ها و برنامه‌های موجود در این فهرست، Secret Santa Organizer دارای اصول اولیه است: به شما امکان می‌دهد نام‌ها را بکشید، پیام‌های ناشناس ارسال کنید و دعوت‌نامه‌ها را با زمان و URL جلسه خود ارسال کنید. اما برخلاف دیگر پلتفرم‌های موجود در این لیست، به شما این امکان را می‌دهد که پس از اتمام کار، درخواست کنید که تمام داده‌های شما حذف شود.

[Related: Can’t get a gift in time? Here are 14 you can make yourself.]

این عالی است اگر به ابزار Secret Santa نیاز ندارید، اما بدانید که چیز بیشتری برای آن وجود ندارد. شما نمی توانید هنگام ترسیم اسامی استثنا قائل شوید - برای مثال مادرتان پدرتان را نگیرد - و اگرچه به شما امکان ایجاد لیست آرزوها را می دهد، رابط کاربری آنقدر غیرقابل قبول است که فقط می توانید این کار را از طریق پیوند ارسال شده از طریق انجام دهید. ایمیل برای شما زمانی که نام ها را ترسیم می کنید. اگر قبلاً در پلتفرمی هستید که رویداد را اجرا می کند، راهی برای کلیک کردن روی مسیر همان صفحه وجود ندارد. و حتی زمانی که موفق به ایجاد یک لیست آرزوها می شوید، متوجه خواهید شد که رابط فقط فهرستی از URL ها است - بدون صفحه پیش نمایش یا فیلدهای دیگری که آیتم انتخابی شما را با جزئیات توصیف می کند.

از طرف دیگر، پلت فرم ساده است و می توانید با تعیین تاریخ مبادله هدیه، بودجه و نام و ایمیل افراد حاضر در مهمانی خود (از جمله خودتان) بلافاصله شروع به کار کنید. ورود به Secret Santa Organizer نیز آسان است و فقط باید روی پیوندی که به صندوق ورودی شما ارسال شده است کلیک کنید. این شما را از روش قدیمی ثبت نام با ایجاد و تأیید یک رمز عبور که یک جزئیات کوچک اما خوب است، نجات می دهد.

نتیجه: 2 از 5 🎁

خوب، اما خز: SneakySanta.com

از نظر عملکردی، Sneaky Santa بد نیست، زیرا همه ویژگی‌هایی را دارد که انتظار دارید: می‌توانید دعوت‌نامه بفرستید، نام بکشید، پیام بنویسید و لیست آرزوها را ایجاد کنید. در واقع، وقتی صحبت از الهام بخشیدن به هدیه برای عزیزان شما می شود، بیشترین انعطاف را در بین ابزارهای موجود در این لیست ارائه می دهد. شما همچنین می توانید استثنا قائل شوید، اما باید نام افرادی را که هر شرکت کننده می تواند ترسیم کند، بررسی کنید، نه برعکس. این بیشتر از کمی آزاردهنده است - اگر نمی‌خواهید عمه‌تان نام عمویتان را بکشد، باید نام همه افراد گروهتان را به‌جز عمویتان بررسی کنید. اگر افراد زیادی را بازی کنید، ممکن است کمی سردرد باشد.

این پلتفرم با هیچ فروشگاه یا ارائه دهنده ای مرتبط نیست، بنابراین می توانید هر URL را در لیست خواسته های خود قرار دهید. همچنین می‌توانید علایق یا سرگرمی‌های خود را اضافه کنید یا فقط نام فروشگاهی را که دوست دارید بدون مشخص کردن مورد خاصی پست کنید.

اگر کودکان (یا کسی که نمی‌خواهد در پلتفرم دیگری درس بخواند) را شامل می‌شوید، می‌توانید بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری جداگانه، یک لیست آرزو برای آنها ایجاد کنید. نقطه ضعف این است که شما را به عنوان مخاطب این شخص تعریف می کند، به این معنی که وقتی نام ها ترسیم می شود، باید به آنها بگویید به چه کسی بدهند.

از نظر بصری، Sneaky Santa غیرجذاب و غیر شهودی است، بنابراین جایزه بدترین ظاهر گروه را می گیرد. یکی دیگر از معایب این است که همه باید برای دسترسی به پلتفرم یک حساب کاربری با رمز عبور ایجاد کنند و شما جایگزین های آسانی برای ورود به سیستم ندارید، مانند استفاده از حساب های فیس بوک یا گوگل خود. اما اگر قصد دارید سال آینده از همین تنظیمات استفاده کنید، می‌توانید از همان حساب و گروه استفاده کنید و این پلتفرم به‌طور خودکار انتخابات امسال را برای همه حذف می‌کند، بنابراین مردم مجبور نیستند به مدت دو سال به یک فرد هدیه بدهند. در یک ردیف.

در نهایت، اگر بودجه بندی برای شما مهم است، به جای دیگری نگاه کنید، زیرا این یکی از معدود ویژگی های اساسی است که شما ندارید.

نتیجه: 3 از 5 🎁

بسیاری از ویژگی ها، اما شاید بیش از حد: Elfster

الفستر به نظر همه چیز را دارد، اما شیطان در جزئیات است. می توانید نام بکشید، استثنا قائل شوید، لیست آرزوها را بسازید، و بتوانید با اضافه کردن زمان و مکان به دعوتنامه های خود، مهمانی اشتراک هدیه خود را سازماندهی کنید. رابط کاربری خوب و دوستانه است، اگرچه کمی شلوغ است. اما استفاده از آن شهودی و آسان است، بنابراین حتی دوستانی که کمتر دانش فنی دارند نیز می توانند بدون کمک شما کار کنند. Elfster همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه (در دسترس برای iOS و Android) است که عملکردی مشابه پلتفرم وب را ارائه می دهد، اما در محیطی بسیار تمیزتر و کاربرپسندتر.

برای شروع، Elfster از شما می خواهد که یک حساب کاربری ایجاد کنید، اگرچه گزینه های جایگزینی برای ورود از طریق گوگل، اپل یا فیس بوک ارائه می دهد. برخلاف دیگر پلتفرم‌های این فهرست، نام‌گذاری در تاریخی که هنگام ایجاد رویداد خود تعیین کرده‌اید، انجام می‌شود. اما قبل از اینکه مردم بدانند بابا نوئل مخفی آنها کیست، هر کسی در لیست می‌تواند با ارسال یک پیوند، افراد بیشتری را برای پیوستن به آنها دعوت کند. Elfster همچنین تنها پلتفرمی است که در اینجا می توانید از رویداد خود انصراف دهید. این به این معنی است که اگر احساس می‌کنید مانند Grinch هستید، اما توسط متخصص IT خانواده خود تعیین می‌کنید، می‌توانید همه چیز را بدون شرکت در هدایا تنظیم کنید.

مانند Sneaky Santa، Elfster به شما این امکان را می دهد که یک لیست آرزوها را برای یک کودک یا هر کسی که نمی تواند حساب شخصی خود را مدیریت کند، اجرا کنید، اما باید حساب دیگری با ایمیل و رمز عبور جدید ایجاد کنید. ایجاد لیست آرزوها آسان است: می‌توانید محصولات خاصی را از سایت‌هایی مانند Amazon، Nordstrom، Zappos یا Dick's Sporting Goods مستقیماً از Elfster جستجو کنید و آنها را مستقیماً به لیست خود اضافه کنید. و اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید به رویداد واقعی اشتراک‌گذاری هدیه برسید، می‌توانید آدرس خود را وارد کنید تا بابانوئل مخفی شما بتواند هدیه شما را مستقیماً به درب خانه شما بفرستد.

دانستن این نکته مهم است که برخلاف سایر سایت‌های موجود در این لیست، Elfster فقط یک سایت Secret Santa نیست، بلکه یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای هدایا است. این به این معنی است که می توانید دوستان خود را اضافه کنید و رویدادهایی ایجاد کنید و هنگام نزدیک شدن به تولد اعلان دریافت کنید. اگر فقط می‌خواهید مطمئن شوید که زوج‌های خانواده اسم یکدیگر را نمی‌زنند، یا اگر از اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی صرفاً برای شرکت در برخی جشن‌های فصلی ناراحت هستید، می‌توان این کار را انجام داد.

نتیجه: 4 از 5 🎁

نفر اول: Secret Santa Generator

درست است که بیشتر مردم تعطیلات را دوست دارند، اما برخی (غیر از گرینچ) فقط می‌خواهند کارها را انجام دهند تا بتوانند به سرعت به نیمه‌ی آرام‌تر زمستان بروند. اگر کفش مناسب است (ما قضاوت نمی کنیم، قول می دهیم) Secret Santa Generator ممکن است پاسخ دعای شما برای هدیه باشد.

بدون لیست آرزو، بدون دعوت نامه، بدون بودجه، بدون رمز عبور و بدون حساب های ثانویه: لیستی از نام ها را به پلتفرم بدهید، کلیک کنید نام ها را انتخاب کنید! و شما تقریباً تمام شده اید. به غیر از لیست شرکت کنندگان، تنها سه متغیر وجود دارد که می توانید آنها را کنترل کنید: هر فرد چند هدیه دریافت می کند، اینکه آیا شما یک استاد دانای کل بازی هستید یا فقط یک بازیکن دیگر، و استثنائات برای هر فرد.

دو مورد اول یک منوی کشویی و یک چک باکس هستند، اما دومی پیچیده تر است. Secret Santa Generator یک رابط کاربری بسیار ساده دارد و شما باید نام بازیکنان را در یک خط در یک جعبه متن در HTML وارد یا جایگذاری کنید. شما باید هر گونه استثنا را بعد از هر نام بین پرانتزهای مجعدی که با کاما از هم جدا شده اند اضافه کنید. NAME، {exception1، استثنا2}. این می تواند کمی مشکل باشد، اما اگر اشتباهی مرتکب شوید، پلتفرم دقیقاً به شما می گوید که چه اشتباهی انجام داده اید و کجاست، بنابراین می توانید به راحتی آن را برطرف کنید.

هنگامی که فهرستی از نام‌های مرتب شده دارید، می‌توانید آدرس‌های ایمیل شرکت‌کننده را اضافه کنید تا همه اعلان دریافت کنند. اگر به عنوان یک مجری مراسم عمل می‌کنید و می‌خواهید کارهایی از مدرسه قدیمی انجام دهید، می‌توانید اسامی را نیز یادداشت کنید و به مردم اطلاع دهید که چه کسانی به دست آورده‌اند.

استفاده از Secret Santa Generator آسان است و از آنجایی که برای انجام کار خود به کمترین داده نیاز دارد، ممکن است امن ترین پلت فرم در این لیست باشد. با این حال، برخی از افراد گزینه‌های غنی‌تر از ویژگی‌ها را دوست دارند، بنابراین این ممکن است برای شما خیلی ساده باشد.

نتیجه: 4 از 5 🎁

برنده بزرگ: DrawNames.com

تعادل عالی بین گزینه‌ها و سادگی، DrawNames دارای تمام ویژگی‌هایی است که می‌خواهید پلتفرم Secret Santa داشته باشد، در حالی که فوق‌العاده کاربرپسند است. این واقعیت که قبل از شروع نیازی به تأیید رمزهای عبور و وارد کردن کپچا ندارید، دقیقاً تجربه بدون استرسی است که در این زمان از سال به آن نیاز دارید.

[Related: This is the perfect year to quit wrapping paper]

لیست های آرزوها آسان هستند، و اگرچه به خوبی کار می کنند، ممکن است کمترین جذابیت این پلتفرم را داشته باشند. برای شروع، وقتی صحبت از فروشندگان می شود، گزینه های زیادی مانند Elfster پیدا نخواهید کرد، زیرا DrawNames فقط با آمازون ادغام شده است. همچنین، این ویژگی به اندازه Sneaky Santa انعطاف پذیر نیست. می‌توانید URLها را به‌عنوان متن در قسمت سرگرمی‌ها / علایق جای‌گذاری کنید، اما پیش‌نمایش محتوا را نمی‌بینید.

جدای از ثبت نام و دعوتنامه آسان، یکی از بهترین چیزهای DrawNames رابط کاربری آن است که تمیز و کاملاً بصری است. این ممکن است در مقایسه با ویژگی هایی که این سایت یا هر سایتی در این لیست ارائه می دهد، جزییات کوچکی به نظر برسد، اما اینطور نیست. هر چه استفاده از یک پلتفرم آسان تر باشد، سهیم شدن زمان خود با عزیزانمان برای ما آسان تر خواهد بود. و این هدیه واقعی است.

نتیجه: 5 از 5 🎁


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب