دیسک و صفحه حرفه ای برای XU7 پژو 1800

آنچه که باید در مورد دیسک و صفحه بدانید در صورت تعمیر ماشین شما مجبور نیستید فقط با آن بروید. ادامه مطلب را ب

توسط PATRIS-MUSIC در 4 آذر 1401

آنچه که باید در مورد دیسک و صفحه بدانید

در صورت تعمیر ماشین شما مجبور نیستید فقط با آن بروید. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید در مورد نیاز به تعمیر ماشین خود چه کاری می توانید انجام دهید. دیسک و صفحه به طور منظم عملکرد رادیاتور خود را بررسی کنید. ماشین خود را روشن کنید، موتور را خاموش کنید و سپس کاپوت را باز کنید. وقتی ماشینتان روشن است هرگز نباید رادیاتور را باز کنید. مایع رادیاتور را با استفاده از میله اندازه گیری بررسی کنید و به یاد داشته باشید که همیشه قبل از اضافه کردن مایع خنک کننده با آب آن را مخلوط کنید. به دنبال بررسی آنلاین فروشگاه های خودرو محلی به صورت آنلاین باشید. این به خوبی در مورد توانایی های آنها در خدمات مشتری و اینکه چقدر در حل مسائل خوب هستند صحبت می کند. می توانید از اطلاعات برای پیدا کردن مکانی استفاده کنید که احساس راحتی کنید پول خود را در آن خرج کنید.

قبل از پرداخت هزینه تعمیر ماشین خود را تست کنید.

مطمئن شوید که هر مکانیکی می تواند روی ماشین خاص شما کار کند. اگر فکر نمی‌کنید او این کار را کرده است، در عوض آن را نزد فروشنده ببرید. تعویض چراغ های جلو یا چراغ های جلو سوخته می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. در برخی وسایل نقلیه آسان است، اما مقرون به صرفه تر از استخدام مکانیک است. از کسی که می شناسید بپرسید که آیا می تواند به شما راهنمایی کند که چگونه آن را برطرف کنید. قبل از دادن کلید به مغازه، نرخ و قیمت کار را بپرسید. برخی از تعمیرگاه ها نرخ های خود را نشان می دهند، بنابراین به دقت مطالعه کنید و اگر چیزی متوجه نشدید سؤال بپرسید. شما باید بدانید که در مورد تعمیرات چه انتظاری دارید. برخی از مغازه‌ها زمان‌های تعمیر را تخمین زده‌اند که توسط تولیدکنندگان خاص تعیین شده است. برخی از تعمیرات که "کوچک" تلقی می شوند، ممکن است در تمام طول روز انجام شوند، اگر طبق زمان مقرر آن تولیدکنندگان انجام شوند. مطمئن شوید که می دانید برنامه تعویض روغن چند وقت یکبار. شما باید آن را به طور مرتب تعویض کنید و روغن آن را تعویض کنید تا مطمئن شوید که وسیله نقلیه شما روان کار می کند. اگر روغن شما به طور منظم تعویض نشود، ماشین شما ممکن است خیلی زودتر از زمان مورد انتظار از کار بیفتد. هر بار که باک را پر می کنید فشار باد لاستیک ها را بررسی کنید. به لاستیک ها نگاه کنید تا مطمئن شوید چیزی در آنها تعبیه نشده است. رانندگی در بزرگراه با لاستیک های معیوب می تواند بسیار خطرناک باشد. انواع مختلفی از قطعات وجود دارد. قطعات جدید کاملاً جدید هستند و به قطعاتی ساخته شده اند که می خواهید روی وسایل نقلیه خود نصب کنید. قطعات بازسازی شده یا بازسازی شده به این معنی است که به حالت کار بازیابی شده اند. قطعات نجات فقط به این معنی است که قطعات مورد استفاده بدون هیچ گونه تغییری هستند. هیچ قطعه ای را که می گوید برای همیشه دوام می آورد نخرید. این یک چرخش کامل است - فقط یک راه یواشکی برای گرفتن پول بیشتر از شما. یکی از نمونه های آن این است که سیال گیربکس مادام العمر دوام می آورد. در حالی که به اندازه مایع معمولی تغییر نکرده است، شما باید هر 80000 مایل آن را عوض کنید. نه اینکه بسیاری از مردم از خواندن کتابچه راهنمای مالک خود خسته شوند. شما واقعاً باید دفترچه راهنما را مطالعه کنید و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید تا جزئیات مهم به راحتی پیدا شوند. دفترچه راهنمای شما همه چیزهایی را که باید در مورد نگهداری وسیله نقلیه خود و انجام تعمیرات جزئی خودتان بدانید، دارد. زمانی که وسیله نقلیه خود را از یک تعمیرکار تحویل می گیرند، متوجه مسائل اضافی می شوند. آنها این کار را انجام می دهند تا به نظر برسد که شما در حال معامله هستید. به آنها بگویید که می توانید به دنبال قیمت بهتر باشید. ترمزهای خود را قبل از بیرون بردن خودرو در یک تست رانندگی تخلیه کنید. نشتی را تست کنید تا مطمئن شوید که مایع شما تمام نمی شود. سپس باید برای رانندگی آزمایشی در جاده‌های کم‌ترافیک آماده باشید. در ابتدا آهسته رانندگی کنید تا مطمئن شوید که شتاب گرفته اید. ممکن است یادآوری باشد که از آن خبر نداشتید. سازنده ممکن است ماشین شما را به صورت رایگان تعمیر کند. اگر دانش اولیه ای در مورد ماشین ندارید، دانستن کمی در مورد نحوه ساخت یک وسیله نقلیه کمک می کند. ممکن است بخواهید برای یک کلاس تعمیر خودرو ثبت نام کنید. این به شما امکان می دهد خدمات بهتری را برای وسیله نقلیه خود داشته باشید و عمر طولانی تری داشته باشید.

هنگامی که ماشین خود را در انبار قرار می دهید، آن را روی جک قرار دهید.

آب معمولی را داخل مخزن برف پاک کن خودروی خود قرار ندهید. آب می تواند شیشه جلو را تمیز کند، اما سیستم خودرو فقط برای کنترل مایع لباسشویی است. آن محفظه را اغلب بررسی کنید تا در صورت لزوم دوباره آن را پر کنید. وقتی محفظه خالی است اصرار نکنید. مکانیک اولین مانعی است که در تعمیرات خودرو با آن روبرو می شوید، مکانیک شماست. شما هرگز نمی خواهید با مکانیکی که به نظر مبهوت است کار کنید. مراقب مکانیک هایی باشید که در برقراری تماس چشمی شکست می خورند، به سوالات شما پاسخ نمی دهند و سوالات شما را نادیده می گیرند. خودروهای مدرن مجهز به انواع چراغ‌های هشدار دهنده و سنسورهایی هستند که در صورت شناسایی مشکلات به شما اطلاع می‌دهند. گاهی اوقات سنسور مشکل دارد، بنابراین مطمئن شوید که هر چند وقت یکبار ماشین خود را به صورت دستی چک کنید تا مشکلی را پیدا کنید. هنگام تعمیر خودرو از پرسیدن سوال نترسید. هر شرکت مناسبی با خوشحالی به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد. سعی نکنید با ماشین شخصی خود کار کنید، مگر اینکه مطمئن باشید که چه کاری انجام می دهید. ممکن است با دستکاری خود در کار، گارانتی خود را باطل کنید. این کار به جایی می رسد که باید هزینه تمام تعمیرات مربوط به وسیله نقلیه خود را بپردازید. آن سال ها بود. وسایل نقلیه مدرن اغلب می توانند 5000 مایل را طی کنند. با هر چیزی که با توصیه سازنده توصیه می شود، بروید. چرخاندن لاستیک های خود واقعا می تواند به جلوگیری از سایش کمک کند. شما باید آنها را بچرخانید تقریباً هر 6000 مایل، که می تواند از وسیله نقلیه ای به وسیله نقلیه دیگر متفاوت باشد. لاستیک های باکیفیت تهیه کنید تا دچار مشکل نشوند. شما ممکن است متوجه هیچ مشکلی در خودرو نشوید، اما فقط یک متخصص با اطمینان می‌داند. اگر مشکلی در ماشین شما وجود ندارد، ممکن است کامپیوتر داشبورد شما نیاز به تنظیم داشته باشد. تسمه های موتور شما و آنها قطعات بسیار مهمی هستند. خرابی تسمه می تواند باعث آسیب جدی به موتور شما شود. اگر ماشین شما هنگام استارت زدن جیغ می کشد، احتمالاً نیاز به تعویض تسمه دارید. شما باید پس از خواندن این مقاله ایده بهتری در مورد نحوه برخورد با مشکلات خودرو داشته باشید. یادگیری نکاتی از این دست باید به شما اطمینان بیشتری در برخورد با مشکلات خودرو در هنگام بروز آنها بدهد. تمام توصیه هایی که در مورد آنها صحبت شده را در نظر داشته باشید تا بتوانید آنچه را که درست است انجام دهید.   منبع : ایران کارز  

دیسک و صفحه (کیت کلاچ) تقویتی پژو 1800