حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه وارد

توسط PATRIS-MUSIC در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی مال اصلی بیش از سه دهه فعالیت رشته ای در حوزه لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی فرآورده در زمینه فروش اسباب خانگی اساسی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حالا مولودی مال مفتخر میباشد که دارای اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه یار آوردیم:

امید هست که مشتریان دائمی و قدیمی نیز با حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی فرآورده برای مشتریان کهن به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی محصول میتوانید از نشانی تحت استفاده نمایید:

آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در راستا اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات حیاتی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی ابتدا بر همین اصل بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک متاع حساس کیفیت و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات حیاتی کیفیت و نیز ارزش مطلوب و رقابتی می باشد عمل فراوان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار هست که به یاری خدا و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اهمیت موفق بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت بها رقابتی و مضاعف خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات دارای میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اصلی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی مهم و هدف رضایت مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط اساسی تارنما خانگی لند اهمیت مدیر فروش محترم همین گروه توانمند و کلیدی میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد بسیار همین سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اهمیت متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وبسایت خانگی لند سفارش میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وبسایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از پایین مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز با آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 مهم فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات اهمیت کیفیت و مهم ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال راحت تصویب سفارش نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو فرآورده را در قسمتی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما چیره آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی ولی ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان مهیا می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو کلیدی مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی این تیم در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله مهم در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می کنند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت دقت به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار دکان رو اصلی هم مقایسه کنیم:

در جدول زیر تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما هم دکان مهربانی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات اصلی در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، عاملی اهمیت برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک و تردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابداع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته کلیدی که در خرید اینترنتی بایستی به آن دقت کنید این میباشد که خرید کردن خود را از یک سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در رابطه حیاتی ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته توجه نمایید که برای پیدا کردن وب سایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وبسایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و درستی نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای کلیدی ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز دارای استعمال از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن حیاتی HTTPS شروع می شود خیر صرفا اساسی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت ذیل قرار دارد که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی هست که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزوبوم فراوان گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در شرایط رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند تنها برای یک بار در تراکنش مورد به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در باطن سرزمین شروع شده، ثبت و هدایت مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس ثبت داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان سختی نیست. در سرانجام درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن گردید به اندازه هست به برگه به دست آوردن و کارهای اساسی آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین نخست بایستی توجه داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از طریق دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. در صورتی که برگه بانک مورد نظر کلیدی عبارت http می باشد هیچ وقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در ورقه بانک آیتم نظر، حتی در صورتی که همه وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه های و دانش کده به جهت انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمائید که اگر به سالم داده ها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخرین نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از طریق پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز دارای هدف نظارت و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و خدمات مرتبط مهم رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین کلیدی را از طریق روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و ساخت درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های مهم بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و آنگاه انقطاع رابطه می‌کنند.

در پایان باز هم می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک دکان دارای را نمی اقتدار تنها با توجه به رتبه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی حیاتی هزاران بازدید کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. مهم رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، با توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت فراوان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که کلیدی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما یاری کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن