دوایت هاوارد تصمیم می گیرد او را در بازی با لیکرز در اورلاندو


Lakers center Dwight Howard, seen here blocking a shot by 76ers forward Glen Robinson III, has decided he will take part in the NBA season restart in Orlando. <span class="copyright">(Mark J. Terrill / Associated Press)</span>
لیکرز مرکز Dwight Howard در اینجا دیده می شود مسدود کردن یک شات 76ers به جلو گلن رابینسون سوم تصمیم گرفته است او را در فصل NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو است. (Mark J. Terrill / آسوشیتد پرس)

دوایت هاوارد تایید برنامه های خود را برای پیوستن به خود لیکرز هم تیمی در اورلاندو فلوریدا., گفت: دوشنبه در ظاهر در سی ان ان است که او برنامه ریزی شده برای کمک مالی حقوق و دستمزد خود را برای بقیه فصل به یک موسسه خیریه به نام نفس کشیدن دوباره.

Howard شده بود در آتلانتا-منطقه خانه در زمان استراحت شد اما پس از لیگ تست پروتکل های از راه دور. هم تیمی های خود انتظار می رود که او را به پیوستن به آنها را, اما هوارد نگران بود در مورد هر دو ترویج عدالت اجتماعی مسائل و گذراندن وقت با کودکان خود. مادر از 6 سال درگذشت ناگهانی به دلیل عوارض ناشی از صرع در ماه مارس است.

لیکرز بوده و در ارتباط مستمر با هوارد از مدیر کل راب Pelinka به بازیکنان مختلف.

“ما کار کرده اند بسیار نزدیک — و من در تماس با دوایت اغلب و خود را عامل” Pelinka گفت: در ژوئن 30. “همانطور که شما می دانید وجود دارد انتخاب کردن تاریخ است که دوایت نمی دهد متوجه شد که او امید بستن به خارج. بنابراین ما در حال رفتن به ادامه کار از طریق کسانی که شرایط تخفیف با دوایت حمایت از او حمایت خود را از 6 سال و امید برای بهترین که او می تواند یک بخشی از ما فهرستی در اورلاندو است. اما خواهد شد که ادامه روند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>