خواهد شد ‘بعدی LeBron” همیشه بازی در شرق و لانسینگ,?

Emoni بیتس 6-پا-9 16 ساله است و بهترین دبیرستان بازیکن بسکتبال در کشور بدون در نظر گرفتن کلاس. او مورد ستایش قرار داد به عنوان “آینده LeBron” از آنجا که از مهارت های خود را و راه او به راحتی غالب در حالی که ساخته شده بیشتر شبیه کوین دورنت.

او دانشجوی سال دوم فصل میشیگان, میشیگان, مادری به طور متوسط 32.4 امتیاز نه ریباند و سه پاس گل در هر بازی. در دو سال دبیرستان بسکتبال او به ثمر رساند شگفت آور 1,343 امتیاز. از پیشاهنگان و مربیان کالج را دیدم او را به عنوان یک هشتم گریدر اجماع همان بود: بیتس حرفه ای و به احتمال زیاد نمی خواهد رفتن به کالج.

“این اولین بار من او را دیدم آن زمان من در مجموع از پنج ثانیه برای تحقق این بچه در حال رفتن به کالج. و من هنوز هم فکر می کنم که درست است بدون در نظر گرفتن کلامی تعهد به Michigan State,” قدرت پنج دستیار مربی گفته ورزشی یاهو.

Emoni Bates competes in the Ypsi Tip-Off Classic on Dec. 9, 2019, at the Eastern Michigan Convocation University Center in Ypsilanti, Michigan. (Photo by Scott W. Grau/Icon Sportswire via Getty Images)
Emoni بیتس رقابت در Ypsi Tip-Off کلاسیک در دسامبر. 9, 2019, در شرق میشیگان مجلس دانشگاه مرکز در میشیگان, میشیگان. (عکس توسط Scott W. Grau/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

به همین دلیل است که آن را تعجب آور نیست زمانی که بیتس گوهر کلاس 2022 اعلام کرد روز شنبه در ESPN که او را از ارتکاب به در قدرت دولتی ایالت میشیگان است. “من مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما چیزی که من نمی دانم در حال حاضر این است که من خواهد بود ارتکاب به دانشگاه ایالتی میشیگان” Bates گفت.

سالن از شهرت مربی تام Izzo فرود آمد بهترین بازیکن از 43 سال مربیگری حرفه ای است. قابل توجه ایالتی میشیگان فارغ التحصیلان Draymond سبز و Jaren جکسون جونیور نیز به وجد آمدیم با بیتس’ اعلام.

Michigan State طرفداران در سراسر کشور جشن گرفته می شود برای یک بازیکن نیست که میله میله به همین یک اسپارتها یکنواخت به مدت دو سال. اما این سوال باقی می ماند: آیا او حتی پا در دانشگاه ؟ حدود 20 درصد شانس است که اتفاق می افتد.

بیتس یک جوان ورودی کاربر که فقط تبدیل 16 در ماه ژانویه است. برخی می گویند این اطلاعیه به معنی او را reclassify و رسیدن به دانشگاه از یک سال پیش از آن. اگر این اتفاق می افتد بیتس هنوز هم به بازی دو سال در ایالت میشیگان از آنجا که او نمی خواهد به نوبه خود 19 در زمان خود NBA پیش نویس قطع تاریخ. در عصر یک-و-dones — و با بیتس به طور بالقوه بهترین بودن چشم انداز دهه گذشته بازی دو سال در ایالت میشیگان معنا ندارد.

همچنین اعلام کرد در روز شنبه شد باز از Ypsi دبستان آکادمی که در آن بیتس را به حضور و بازی برای پدرش, E. J. بیتس. ایالت میشیگان قوانین سختگیرانه و دستورالعمل های عمومی برای مدارس در مورد حضور و گرفتن پول برای رویدادهای ورزشی. دبستان مدارس انجام نمی شود این قانون است. بیتس خواهد بود داغترین بلیط در شهر بعد از دو سال و اگر نام تصویر و شباهت حکومت می گذرد او می تواند مقدار زیادی از پول در دبیرستان و نمی خواهد نیاز به بازاریابی پلت فرم بازی در ایالت میشیگان است.

اما فقط برای ضربات بیایید وانمود کنیم که بیتس می کند بازی یک یا دو سال در یک رنگ سبز و سفید ، این اثر موج دار شدن در جهان استخدام در حال حاضر آغاز شده است. Izzo دهکدهای از دست رفته کلید چشم انداز چند سال گذشته است. اسپارتها شد در سه NBA بالقوه اول سرآمد اشعیا استوارت و ورنون Carey Jr., در سال گذشته, اما, نمی, زمین آنها. استوارت تصمیم واشنگتن و کری جونیور بازی یک سال در دانشگاه دوک.

ایالت میشیگان در حال حاضر دارای تعهد جامد از چهار ستاره بال Pierre بروکس برای 2021 کلاس و در شکل خوب است که با پنج ستاره تیراندازی گارد حداکثر کریستی. برخی از بازیکنان در Bates’ true استخدام در کلاس در حال حاضر شروع به گرفتن اخطار از تعهد خود را و نمی خواهد ذهن بازی در کنار او. خنوخ Boakye 6-پا-10 مرکز در خارج از کانادا است و یک تعداد انگشت شماری از ارائه می دهد از برنامه های اصلی مانند ایالت میشیگان و آریزونا و تگزاس تکنولوژی و دیگران.

“وجود دارد بسیاری از مزایای و قدرت پردازش است که با teaming تا با یک ستاره مانند Emoni اما در پایان روز, من قصد دارم به انجام چه برای من و چه مدرسه متناسب با من بازی سبک” Boakye گفته ورزشی یاهو. “این قطعا چیزی را در نظر بگیرید.”

Michigan State هدر رفته هیچ زمان در رسیدن به Boakye پیام کوتاه و تماس او پس از بیتس’ اعلام اوایل این هفته. “آنها فقط رسیده و می خواستم برای دیدن آنچه که من فکر کردم در مورد تعهد خود را و چگونه من احساس می کنم بازی در کنار او” Boakye اضافه شده است.

Michigan State طرفداران باید در آغوش باریک شانس که بیتس را در شرق و لانسینگ. بیتس و MSU در حال حاضر خواهد شد با هم گره خورده برای آینده قابل پیش بینی و مثبت برای Izzo و برنامه های خود را. G لیگ انتخاب تیم نیز یک گزینه برای بیتس. او و خانواده اش خواهد شد و بدون شک تماشای برای دیدن چگونه بالقوه 2021 شماره 1 انتخاب کنید Jalen سبز می کند در این سال برای انتخاب تیم و همچنین اجرای همکار پنج ستاره Daishen هیچ کس و اشعیا تاد.

هدف برای بیتس همان باقی می ماند. او در تلاش برای رسیدن به NBA به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه چیزی او تصمیم می گیرد. “اگر من می تواند مستقیما به لیگ برتر پس از آن که آنچه من می خواهم به انجام. البته من می خواهم به بازی در NBA. که شده رویای من,” بیتس گفته ورزشی یاهو.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>