Masvidal-عثمان در UFC 251 عظیم پیروزی برای سفید

لاس وگاس — دانا سفید فلسفه در ترویج دعوا بیش از دو دهه گذشته به علاوه می توان خلاصه تا شش واژه ها:

مردم را به آنچه آنها می خواهند.

و به سرعت موافقت خود را برای مقابله با خورخه Masvidal روز یکشنبه به چالش Kamaru عثمان برای سبک وزن عنوان در مهمترین رویداد UFC 251 در ابوظبی, UFC رئیس جمهور ثابت کرد دوباره همین دلیل شرکت او یکی از به اصطلاح چهار بزرگ ورزشی در آمریکا

UFC دارای یک راه طولانی برای رفتن طولانی, طولانی, طولانی راه — برای گرفتن NFL و NBA در امریکا است. و اجازه دهید آن صورت, آن را هرگز رفتن به گرفتن فوتبال از نظر محبوبیت در سراسر جهان.

اما این طولانی-برگزار مفهوم که چهار بزرگ در آمریکا NFL, NBA, لیگ اصلی بیس بال و NHL است و گذشته از آن تاریخ.

کمی بیش از یک دهه پیش, چند روز قبل از UFC اولین رویداد در ونکوور, بریتیش کلمبیا, گره از خبرنگاران فشرده در اطراف سفید در روده چه شد و سپس به عنوان شناخته شده GM محل پس از کنفرانس خبری. بسیاری از آنها هاکی نویسندگان که در زمان این فرصت را به پیدا کردن کمی بیشتر در مورد این ورزش است که به دست آوردن بسیار مورد توجه است.

یکی از خبرنگاران گناه خواسته سفید “آیا شما فکر می کنم وجود دارد هرگز یک روز که UFC است به عنوان بزرگ به عنوان هاکی؟”

سفید شکست را به یک پوزخند بزرگ و با صدای بلند خندید. در ذهن خود UFC پیشی گرفته بود هاکی قبل از.

وجود دارد و حداقل برخی از شک و تردید ، اما چه سفید است انجام می شود در طول دهه دوم مالکیت از جهان پیشرو, مخلوط هنرهای رزمی, ارتقاء, است که به طور مداوم رسوا منتقدان.

عثمان در مقابل Masvidal است و مبارزه با او می خواستم به همه همراه بود. او آنها را فرستاده به سوپر باول در ماه فوریه به کروز رادیو ردیف در راستای یک مبارزه بین المللی در طول مبارزه هفته در T-موبایل آرنا در لاس وگاس در ماه جولای.

Jorge Masvidal celebrates his win over Ben Askren in their welterweight fight during the UFC 239 event at T-Mobile Arena on July 6, 2019 in Las Vegas. (Photo by Christian Petersen/Zuffa LLC)
Jorge Masvidal جشن پیروزی خود را بیش از بن Askren در سبک مبارزه در UFC 239 رویداد در T-موبایل آرنا در جولای 6, 2019 در لاس وگاس. (عکس از کریستین پترسون/Zuffa LLC)

UFC نمی تواند به نظر می آیند با Masvidal در یک معامله و او نکردن خدمات خود را تا زمانی که او گفت که او پرداخت می شود آنچه که او احساس او ارزش داشت. بنابراین UFC تبدیل به گیلبرت می سوزد که ممکن است شده اند داغترین جنگنده در ورزش در زمان به چالش عثمان. او آینده از یک پیروزی بیش از سابق قهرمان Tyron Woodley که خیره کننده بود در آن جامعیت. سوختگی شد بهتر از Woodley — مراتب بهتر است — در هر جنبه ای از بازی.

و یک پسر که فقط یک صورت در میان جمعیت در ابتدای سال بود به طور ناگهانی به عنوان یک تهدید واقعی برای شکست عثمان و تبدیل شدن به قهرمان UFC.

سوختگی وارد در لاس وگاس در روز پنج شنبه و به ترک جمعه به پرواز به مبارزه با جزیره است. اما سوختگی و عثمان بودند در هواپیما به دلیل آن را به عنوان معلوم سوختگی برادرش هربرت و یکی از گوشه مردم تمام آزمایش مثبت برای COVID-19.

مبارزه خاموش بود و آن ایجاد یک بحران برای UFC چرا که بهترین مبارزه آن بزرگترین و بسیاری از مشخصات بالا نشان می دهد رفته بود. این یک کارت خوب با مسابقه برگشت بین الکس Volkanovski و حداکثر هالووی برای ورزشکار پروزن عنوان به عنوان رویداد اصلی و تقلا برای خالی خروس وزن عنوان بین Petr یان و خوزه آلدو به عنوان شرکت اصلی.

این یک کارت هر چند با عثمان-Masvidal در بالای خیمه و سفید ساخته شده است آن را به اتفاق می افتد.

این بار وقتی که سفید را در بهترین خود را هنگامی که او را با بحران مواجه است و نیاز به چیزی دراماتیک با بعدی-به-هیچ وقت به آن را انجام دهد.

جزئیات Masvidal جدید معامله نیست منتشر شد و از آنجا که نه Masvidal و نه عثمان را تصویب کرده است خود را COVID-19 آزمون های سفید و مقامات UFC نیست اظهار نظر. Masvidal مدیر ملکی کوه تایید به یاهو ورزشی که BMF قهرمان “بسیار خوشحال” با معامله برای مبارزه با عثمان در فلش فروم.

UFC 251 خواهد بود نهم نشان می دهد UFC ترویج پس از آن بازگشت به کار پس از همه گیر الهام گرفته از توقف. در آن زمان این صحنه سه مبارزه است که در این بحث برای مبارزه از سال و چند مطلب است که سرگرم کننده است.

در UFC Vegas 3 در ژوئن 23, جاش امت شکست شین بورگس در ذهن باد نبرد که نقل مکان کرد و در کنار زنان strawweight عنوان ژانگ بین بین Weili و جوانا Jedrzejczyk به عنوان جبهه-دونده برای مبارزه از سال.

هفت روز بعد داستین Poirier و دن هوکر صحنه کلاسیک است که در برخی از محله های شد پیشتاز برای مبارزه از سال و حداقل به طور موقت ساخته شده بسیاری در مورد کلاسیک به صورت موقت عنوان شش هفته قبل بین جاستین Gaethje و تونی فرگوسن.

حتی زمانی که آن را نشانی از نام های بزرگ در کارت های UFC ارائه برق عمل است. وجود دارد بسیاری از grumblings در رسانه های اجتماعی که سینتیا کلویللو و جسیکا چشم با عنوان UFC on Vegas 2 در ژوئن 13 در Apex. برخی جرأت به آن تماس بگیرید بدترین کارت UFC تا به حال با هم قرار داده.

اما سه دعوا به پایان رسید و در 59 ثانیه و 32 ثانیه و 22 ثانیه در سراسیمگی از فک انداختن خشونت که در سمت چپ آن مشاهده deliriously مبارک. در همه وجود دارد پنج دور اول پس از اتمام در آن نشان می دهد.

هفته بعد شد و امت و بورگس و هفته بعد از آن بود که Poirier و مکان.

در حال حاضر, سفید, swoops در می آورد و Masvidal پشت بریزید و در حالی که NBA و MLB بازیکنان امید بستن به خارج از فصل خود و NFL تلاش برای کشف کردن که چگونه به رفتن, UFC مخفف به عظیم pay-per-view عنوان توسط مبارزه با طرفداران خود خواست به دیدن بیش از هر دیگر.

سفید و شرکت او اجازه نمی دهد که آسیب یا بیماری و یا بیماری های همه گیر و یا منتقدان یا holdouts و یا هر چیز دیگری در راه مبارزه بزرگ کارت. به استفاده از یک مربی فوتبال را خط بعدی مرد (یا زن) تا آنجا که سفید نگران است.

اگر وجود دارد در حال آتش بازی همانطور که انتظار می رود در رویداد اصلی در شنبه فقط به یاد داشته باشید که چگونه نزدیک ما ممکن است به هیچ کارت در همه.

برای همه کار بزرگ او انجام داده است پس از خرید UFC در سال 2001 این به خوبی ممکن است سفید بهترین ساعت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>